BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #781788 przez Ewelkaa
Aga. świetny masz ten brzuszek, taki prawdziwie ciążowy :)

tolad tak jak mówi Asia, gin powiedział mi, ze jak bol albo są skurcza, to wziąć nospe i

polezec jak przejdzie to jest ok. Jak te skurcze będą Ci wracać, to lepiej wybierz się do Gina.

Asia mój zajął się oknami jakieś 2 tyg temu. Powiedział, ze ma nadzieje, ze następnym razem mycie będzie dopiero w marcu :lol:

Andzik super, ze z dzidzia ok. A czkawka to dla mamy takie dziwne uczucie jak male jest juz dość duże, żeby mama mogła ja poczuc :laugh:


Dzień dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781806 przez Asia K
Andzik to swietny pomysł z ta grupą odchudzających sie po porodzie - mnie najbardziej bedzie motywowowało jak mi bedziecie pisac ile zrzucilyście to sama sie wezme do roboty :laugh:

Ewleka - mnie mój tez zapytał czy nie mogą byc umyte w kwietniu dopiero :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #781815 przez megi23
hej laski u nas nocka ok maly pospal do 6 to drugie tez raz mnei kopnelo leniwe jakies haha dzis jade po wyniki i do endokrynolog modle sie by wsio bylo ok juz z ta tarczyca :)

grupa odchudzajaca super pomysl zapisuje sie juz :silly:
a teraz wam pokaze gole brzucho P.S nie patrzcie na rozstepy troche ciemnawe ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #781855 przez Joasia B
Witajcie! Ale macie gadane, dziewczynki! Piękne macie te brzuszki, dodaje swój do kolekcji :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #781866 przez Aga77
Witam się z Wami :)
Mi dziś dzień się zaczął fatalnie jak jechałam rano do pracy miałam stłuczkę wjechałam facetowi w tyłek (pierwsza moja stłuczka) w zasadzie nic się nie stało ja mam lekkie zarysowania a facet zderzak do wymiany ale zdenerwowałam się bardzo nie mogłam się opanować teraz boli mnie brzuch i nie wiem czy ze zdenerwowania czy przez pasy które miałam zapięte. Ledwo w pracy siedzę emocje mnie trzymają ale piję melisę może się wyciszę i mi przejdzie. Zdałam sobie sprawę jak bardzo boję się o maleństwo :( :( :( ale mam nadzieję że wszystko będzie ok
Tacet zachował się spoko sam mi powiedział że najważniejsze że mi się nic nie stało z reszt mąż tak samo zareagował :)
Dziękuje Wam bardzo za miłe słowa dobrze mi to zrobiło jak poczytałam dziś rano po tym wszystkim :)
Asia chabrowy to też mój ulubiony kolor :laugh:
tolad nie denerwuj się będzie dobrze odpoczywaj :)
Miłego dnia Wam życzę i prze wszystkim spokojnego :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781880 przez tolad662
Skurcze przeszły ale za to kilka razy budziłam się w nocy z bólu. Nie wiem o co chodzi, dziś czuje się dobrze :) Pożyjemy zobaczymy.

Na ćwiczenia to ja też! :laugh: tylko dajmy sobie może czas dojść do siebie po tych porodach :laugh:

Megi brzusio super i nie jest duży, ja z Agą wymiatamy chyba :laugh:

Kurcze, już bym chciała czuć to maleństwo, nawet taką czkawkę :laugh: Mówicie do swoich brzuszków? DO mojego mój facet mówi często, jak wraca z pracy to coś tam opowiada :laugh: niby mi ale głowę przyłoży do brzucha żeby wszyscy słyszeli. Jeszcze nic tam nie słychać pewnie ale rozczula mnie ten widok :)

Agawyobrażam sobie ten stres;/ teraz to działa wszystko ze zdwojoną siłą na nasze emocje, niestety. Ale uspokoisz się to i brzuszek powinien przestać boleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781883 przez Asia K
Aga - uspokój sie bo napewno brzuch cie boli z nerwów. Pomysl co by bylo gdybys nie miala zapietych pasów? Brzuch mógl wtedy uderzyc w kierowice albo cuss.... nic sie nie stalo tobie i dziecku to najwazniejsze a samochody sie wyklepie - to tylko przedmioty są

Joasia - nie ma twojego foto :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781887 przez Joasia B
Już jest! Ale się nameczylam,żeby zmienić rozmiar pliku :dry: Ale się udało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781897 przez Anulka
Witajcie mamuśki :)

Brzuszki macie piękne i już widoczne. Ja też mam widoczny, ale zdjęć robić nie lubię, nigdy nie lubiłam. Boje się przerazić jaką jestem wielka :laugh: :laugh: :laugh: .
Ja też uważam, przynajmniej staram się, na to co jem. Ja w pierwszej ciąży przytyłam sporo bo 18 kg. Po porodzie spadło mi dużo, widziałam to po ciuchach, ale leń mnie pokonał i nie wróciłam po wagi sprzed ciąży. Bardzo żałowałam tego, ale to tylko i wyłącznie moja wina i moje lenistwo. Teraz jestem bardziej zdeterminowana i po ciąży w miarę możliwości będę najpierw ćwiczyła w Ewką a potem gdy przestanę karmić zacznę dietę 3d chilli. Koleżanka schudła na niej w 2 mies 8 kg, czyli odchudzała się powoli i teraz ładnie wygląda. Nie ma rozstępów, cellulitu, a miała cellulit i dość widoczny. Ja okropnie się czuję będąc nawet kilka kg na plusie niż byłam kiedyś, a przed ciążami ważyłam 50-52 zależy od okresu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781899 przez tolad662
Nie ma dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781900 przez Anulka
Joasia B napisał:

Już jest! Ale się nameczylam,żeby zmienić rozmiar pliku :dry: Ale się udało :laugh:


Plik musi miec rozmiar max. 800x600 pikseli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781918 przez Joasia B
Edytowalam poprzedni post i u mnie się wyświetla więc u Was też powinno. Tola widzisz? Jeśli nie widzicie dodam jeszcze raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781924 przez Joasia B
Zaraz pod zdjęciem Megi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781927 przez tolad662
A no to tam widać:D
Również super brzusio, każda ma inny super to wygląda:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #781949 przez Joasia B
Bardzo się cieszę, już myślałam,że moje wysiłki poszły na marne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl