BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #835212 przez tolad662
Asia mi jak mierzyła szyjkę mówiła, że robi się 3 pomiary i z tych 3 wybiera się najniższy. Chyba, że są duże odchylenia w nich to patrzy się jeszcze raz. Myślę, że tyczyło sie to wszystkiego, nie tylko szyjki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835229 przez Ewelkaa
Zuza zazdroszcze, ja nie mialam sie dzis na kim wyzyc :)

Asia ciezkie jestesmy jako przyszle mamusie. Ty sie martwisz, ze Twoja za duza, ja sie martwie, ze moja za mala, a pewnie obie sa w normie :) A ile Asia wazy? A ja sie neszcze martwie, ze mi nie powiedzial tetna malej i nie wpisal do karty. Pokazywal mi serce, 2 komory, 2 przedsionki, widzialam jak pyka, ale nie powiedzial jak, a ja zapomnialam zapytac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835336 przez majeczka22
I WITAMY KOLEJNĄ DZIEWCZYNKĘ WŚRÓD KWIETNIOWYCH CHŁOPAKÓW :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835347 przez GabiSBB
Dziewczyny skończyłam pisać! 5 dni pisania i padam na pysk! Jutro śpię w opór!
I dostałam wczoraj telefon z serwisu, ze dysk jest nie do odratowania, więc dobrze że nie liczyłam na moce magików i wzięłam się odrazu do pracy, bo teraz to w ogóle bylabym w d...

DOBRANOC!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835411 przez surenka
Jestem w pozytywnym szoku, że tabelka aż tak się zapełniła, a jeszcze niedawno było nas o połowę mniej :huh:
Bravo Gabi :silly:
A ja dostałam już wczoraj kurierem nowe łóżeczko, które zamówił mąż, jak dzisiaj będzie w całości złożone to pstryknę fotkę i kurcze, wiecie, coraz bardziej dociera do mnie jak nasze życie ulegnie zmianie, patrzę na zdjęcie ślubne na komodzie i myślę... niedługo pojawi się trzecia osoba na pierwszym planie, cała nasza trójka, na pewno ze chrztu zrobimy pamiątkowe, a wcześniej kupimy aparat, żeby po porodzie uwidocznić dziecię. Ja mam kilka zdjęć z okresu niemowlęctwa, wszystkie takie same i to z okresu jak już sama siedziałam, a żałuję, że nie ma więcej, miło by mi było mieć takie słodkie pamiątki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835432 przez Asia K
Bry :D

Malec - i co z tego ze go budzias - skoro ty nie spalas to on tez nie musi cnie :silly:

Ewelka - nie podal mi wai bo tylko mierzyl główke i dlatego powiedzial ze jest wieksze

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tabeleczka - superowo , ale wydaje mi sie ze wiekszosc to i tak sie nie odzywa :(

Gabi - super - bylam pewna ze sobie poradzisz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835459 przez majeczka22
hej dziewczynki

to jest już i tak tabelka po aktualizacji bo tamta poprzednia to miała straszne luki i o wiele więcej dziewczyn było na początku niż jest teraz ale też niektóre dziewczyny poznikały i na forum się udziela grono stałych osób :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835484 przez mila
hej dziewczyny u nas dziś pogoda bardzo pozytywna aż zyc się chce ,wszystkie smutki znikają w szarym kącie....właśnie się nasprzątałam teraz czekam na gdz 17 bo jedziemy na impreze wiec planuje w co się ubrać chociaż tak za bardzo to wyboru nie mam wiec chyba ubiór będzie oczywisty :lol:

tabelka imponująca.... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835498 przez Zuza_204
Tabelka naprawdę super.
A ja znów mam bojowy nastrój dziś pokłóciłam się z mamą, jak zwykle musiała zajrzeć mi do garnka jak gotuje obiad i skomentować że źle to robię :( więc na nią nakrzyczałam i powiedziałam że ma nie wchodzić do mojej kuchni i nie komentować bo nie ona to będzie jeść. Oczywiście teraz mam wyrzuty sumienia, że trzeba było się ugryźć w język itd. popłakałam się z tych nerw. Teraz wezmę małą i idziemy na długi spacer muszę się uspokoić bo jeszcze komuś się dziś oberwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835500 przez tolad662
Witam się i ja :) jestem po wizycie i udało się zamontować pesser :D co jednak nie umożliwia mi swobodnego poruszania się poza domem ;/. Gin powiedziała, żebym ten miesiąc odpuściła sobie zbędne wychodzenie, a mówiłam że liczyłam na wyprawkowe zakupy :( Mam się oszczędzać, a zakupy ma robić NieMąż, sprzątanie w domu z nudów też odpada... ehh zanudze się!
Tak sobie pomyśleliśmy, że skoro mamy listę co konkretnie kupić to możemy podjechać jutro do jednego sklepu, który mamy blisko. Kupimy co trzeba i do domku bez zbędnego chodzenia. Co myślicie?

Surenka też chcemy kupić aparat żeby uwieczniać pierwsze chwile młodego :) i tak jak Ty ze swojego dzieciństwa mam takie zdjęcia gdzie już chodzę. Tylko jedno mam z pozowanej sesji jak miałam 10 miesięcy- wisi teraz u nas w pokoju :D

Zuza spokojnie bez nerwów :) hormony dają o sobie znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835536 przez GabiSBB
Hej dziewczyny,
Asia K to normalne ze chcemy aby nasze dzieci dobrze sie rozwijaly i kazde odstepstwo nas niepokoi, ale lekarz nie powiedzial ci ze ka za duza glowke tylko po prostu ze ma juz duza glowke :) wszyztko na pewno jest ok :)
Zuza idz na ten spacer i nie denerwuj sie juz. Ale swoja droga, tak szczerze mowiac, to dobrze powiedzialas mamie :) co sie bedzie wtracac w twoj obiad!
Tolad jeski sadzis ze wizyta w jednym sklepie nie bedzie wymagala od Ciebie zbytniego wysilku to moze wybierz sie na te zakupy. Ale ja na twoim miejscu teraz bym odpuscila, przynajmniej kilka dni. Jesli tfu tfu cos by sie stalo nie wybaczylabys sobie ze nie posluchalas lekarki. Mamy jeszcze troche czasu wiec te zakupy moga poczekac a ty dbaj o siebie i stosuj sie do zalecen lekarza.

A ja mam dzis cudowny dzien lenia. Od rana z mezem lezymy, obudzilismy sie tylko na sniadanie potem znowu spanie. Maz nadal chory ale dochodzi do siebie i dlugi sen dobrze mu zrobi a mi tez jestem potrzebny odpoczynek po stresach zeszlego tygodnia i siedzenia przed kompem caly tydzien :) nawet synus jakis tski fzis ospaly, spi sobie razem z nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835562 przez Renata Anna
Hej dziewczynki. Ja tylko na moment. Zajrzę wieczorem i obiecuję że nadrobię wszystkie posty.

Zajęłam się dziś sprzedażą ciuszków po Celinie. I mam do zaoferowania przyszłym mamusiom córeczek (których u nas niewiele) kilka ubranek.Szczerze to mi ich szkoda trochę, ale Borysa w kiecki nie będę ubierać.

Te ciuszki, do których wrzucam Wam linki, to jedne z lepszych ciuszków jakie miałam dla Celiny i z czystym sercem i sumieniem mogę Wam polecić.

Oto linki:

SZCZEGÓLNIE POLECAM TĘ BLUZO-KURTECZKĘ - jest w ogóle nie zniszczona a zaje*ista!

tablica.pl/oferta/bluza-rozm-62-CID88-ID4UPIj.html

Do tego mam do zaoferowania jeszcze kilka sukieneczek:

tablica.pl/oferta/4-sukieneczki-CID88-ID4UCVr.html

i jeszcze super komplecik z dodatkową bluzą:

tablica.pl/oferta/sliczny-rozowy-komplec...a-CID88-ID4UDcx.html

Oczywiście jeśli któraś z Was byłaby chętna, to możemy się dogadać co do ceny.

Paaaaa :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835591 przez Zuza_204
NO i po spacerze :) Ale się zmęczyłam, ale jak mi teraz dobrze :laugh: tego mi było trzeba.
Gabi odpoczywaj zasługujesz na słodkie lenistwo po ostatnich stresach
Tolad ja bym sobie darowała te zakupy masz jeszcze troszkę czasu więc spokojnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835606 przez surenka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835607 przez surenka
Tolad, trzymaj się dzielnie, dobrze, że mąż ci pomaga :)
Renata Anna, ładne te twoje ubranka, widać, że w dobrym stanie, ale mąż chce wszystko nowe, więc... niech mu tam będzie :)
Zuza, to ty rządzisz w swojej kuchni, a nie mama :silly:
A tam wyżej łóżeczko Patrycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl