BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #835640 przez GabiSBB
Surenka łóżeczko cudne!!! :)
A ja dla równowagi właśnie posprzątałam całe mieszkanie, hehe. Pół dnia słodkiego lenistwa i nabrałam tyle energii, że jak zaczęłam lecieć ze szmatą tak nigdzie nie zostawiłam grama kurzu ;) Czas na wieczorny relaks przy filmie! Do jutra mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835647 przez Asia K
Surenka - piekne wyrko dla ksiezniczki :D

Renatka - ja juz mam tyle ciuszków ze muuuuuuuuusze przystopowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835665 przez megi23
hej laski wybaczcie wczoraj przyjechalismy o 17 i padlismy o 19 , wyjechalismy o 4:30 :/ slisko zimno brrr... rano do dentysty z s , zeba wyrwac i tak sie psoznilam na wizyte , bo ona musiala narzedzia wysterylizowac , a;e mial poslizg jak zawsze :silly: ,S nie wszedl bo krwawil i mowic nie mog, siedzial w aucie ... zmierzyl mi cisnienie , stawia na wage a tam ja 0 przytylam :lol: , potem usg i mlody wazy juz 1600 , rozwija sie o 1.5 tyg szybciej wielkolud jest , jak go donosze do kwietnia to bedzie 4 kg jak nic :ohmy: :lol: , nerka w normie fikal raczkami i nozkami ale jak chcial mu w 3 D zrobic to sie zaslanial cwaniak , powiedzial ze i tak cud ze udalo sie go zlapac , wyglada mi na podobnego do brata , czyli znowu synek tatusia :P , mam zrobic tsh we wtorek i sms mu wyslac wyniki mocz i morfologie i pokazac sie 7 marca w dniu swoich urodzin , on ma 8 marca i msial ze nie dosc ze facet to i ginek :silly: i juz zostaje u mamy na stale z tobolami i malym , bo moge wczesniej urodzic , nie wiem czy moj organizm wytrzyma 4 kilo :blink: , pozniej do pracy pojechalam uslyszalam komplementa ze mam zgrabny i maly brzuszek hehe :blink: , dowiedzialam sie co i jak z macierzynskim , kadrowa mi papiery przygotuje a brat odbierze , bo jemu nie robi problemow , polowe spraw mi tam zalatwia ,dostalam pit i juz mozemy sie rozliczac, a zgadnijcie co robil w tym czasie moj S , jak ja w pracy bylam ??? szalal na zakupach :silly: kupil Tymciowi 2 bluzki z myszka miki i poduszke nowa duza , bo spal na tej z lozeczka :laugh: . potem szybko do mamci do domu leczo zjesc i do domu... nawet z mama sie nie widzialam , bo mnei scigal i bal sie jak to na moja mame wolal waglik hehe lub zaraza , no tego polpasca , troszke bylo jej przykro , ale powiedzialam , ze przyjade 7 marca to sie nagadamy :) okazalo sie po powrocie ze mlody byl grzeczny jak nigdy , szwagier go uspal :ohmy: i spal 2.5 godz :lol:


dzis byl dzien rodzinny i spacerek i mlody zawital do pracy tatusia chcial sie tokarka pobawic i ukrasc tulejki :P


a oto nasz Kajtus . maly wstydnis :kiss:


aaaa dzis latalam na strych znosilam wory z rozmiarem 62 na 68 bo Tymek wazyl ponad 4 kg majac 4 miesiace hahaha i tak bede musiala dokupic , ale to jak sie urodzi juz :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835701 przez Aga77
malec dzięki za nazwę syropu bo chyba się bez tego nie obędzie. Dziś doszła mi jeszcze chrypa i katar MASAKRA :(

kupiłam dziś młodemu pościel z ochraniaczem, poduszkę i kołdrę, ręcznik z kapturkiem, pieluszki tetrowe także zadowolona jestem bardzo z zakupów :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny nie denerwujcie się że wasze dzieciaczki są za duże lub za małe lekarze gdyby widzieli że coś jest nie tak to na pewno by Wam o tym powiedzieli i działali :) szkoda waszego stresu :) mojej siostrze przez całą ciąże gin mówił że córka jest większa o 2 tyg a do tego przed porodem że ma dużą głowę i waży 5800 a mała urodziła się z wagą 3770 i główkę miała w normie także głowa do góry :) :) :) będzie dobrze bo być musi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835706 przez megi23
Mi gin powiedzial tylko ze duzy chlop mi rosnie , ale to nic strasznego ze sie szybciej rozwija, moze szybciej wylezie, bo na swieta bym chciala w domu spedzic juz we 4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835776 przez Asia K
Milej niedzieli kobitki :D

Mi juz przeszlo z tym lekiem ze jest za duza - dzieki laseczki za wsparcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #835782 przez surenka
Mam do was pytanko: Czy wyrywałyście ząb w ciąży? Dentystka mi powiedziała, że mam w zębie stan zapalny i że ząb trzeba wyrwać zaraz po urodzeniu dziecka. Nałożyła mi opatrunek i powiedziała, że zrobi go byle jak, po to żeby uszczelnić plombę, bo jedzenie mogło tam zachodzić, co powodowało jeszcze większy ból. Jutro mam wizytę wieczorem, a w nocy nie spałam z bólu, od rana ból na pół twarzy, i wydaje mi się, że zaleczenie go niewiele da :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835786 przez GabiSBB
Dzien dobry :)
Megi 1600 i kolos? Moj wazy juz 1885 a termin mam na druga polowe kwietnia wiec ja to wogole urodze krola ;) spoko, po pierwsze usg nie podaje idealnej wagi a jedynie szacunkowa i czesto sie myli, a po drugie to ze teraz tak szybko rosnie nie znaczy ze utrzyma tempo. Najwazniejsze ze chlopaki sa zdrowe i dobrze sie rzwijaja:) sliczny Twoj Kajtus, wstydnis i dobrze! Co mu do domku bez pytania zagladaja hehe :)
Surenka tak mi sie wydaje ze ktoras z dziewczyn tu na forum pisala ze umiala usuwanego zeba w ciazy ale nie jestem pewna. Moze sie odezwie.

A ja zrobilam sobie plan dzialan, ile potrzebuje czasu na dokonczenie wszyztkich projektow i wyszlo ze ostatni zamukalabym 10 marca. 5 tygodni przed planowanym porodem, wiec tyle bede miala czasu na ogarniecie wyprawki. Dam rade :)

Milej niedzieli :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835790 przez megi23
Witamy niezle Gabi no mowie mu zeby brata nie przebil w wadze moze sie poslucha :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835808 przez tolad662
Surenka super łóżeczko, bardzo ładny kolor pościeli :) ale z zębem nie pomogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835818 przez surenka
mam jeszcze stan zapalny dziąseł w znacznym stopniu, dentystka powiedziała, że to hormonalne i po porodzie przejdzie, a w necie czytam, że zaniedbane może szkodzić dziecku, masakra, z tym zębem i z dziąsłami, jednym słowem szczęka do wymiany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835857 przez agulka901
Hej dziewczynki :d co do zabkow to mnie po porodzie czeka dlutowanie 8-mek... Narazie nic nie moge z nimi zrobic. Mam tez zabka do wyrwania ale dentystka chce mi go zrobic dopiero po porodzie, a tak to nic sie nie dzieje. Ogolnie stan zapalny podobno uniemozliwia cesarke i moze wywolac przedwczesny porod lub niska mase urodzeniowa. Podobno sa antybiotyki na stan zapalny ktore mozna stosowac w ciazy, musiala bys zapytac gina albo dentysty. A lozeczko przesliczne!

Ciekawa jestem ile moj maluch wazy i jak sie ma, ale wizyta dopiero za tydzien...
Wracam do pracy, jeszcze 100 pudelek do sklejenia!

SPOKOJNEJ NIEDZIELI!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835894 przez megi23
Ja wlasnie slonczylam prasowac rzeczy mlodego i swoje do szpitala, juz na siedzaco to robilam hehe

bylismy z Tymkiem na spacerze prawie godzine, ale juz mnie dolem uciskal maly i musielismy odpocz6nek robic, wzielismy wozek , ale mlody z tata na nozkach szli, za to smiali ze mamusie na wozek posadza hehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835897 przez Tequilly
Megi szybko kompletujesz torbę na porodówkę:) mi 31 tydz mija a zakupy niezbędnych rzeczy mam dopiero w planach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835910 przez tolad662
"Przezorny zawsze ubezpieczony" :)
Ja dziś kupiłam kapcie i koszulkę do porodu także większość rzeczy do spakowania można powiedzieć że mam, takich typowo mamusiowych no bo jeszcze kosmetyki codziennego użytku itp.
Lepiej żeby były w domu bo nigdy nie wiadomo co nas czeka, a nie wyobrażam sobie NieMęża idącego z zakłopotaną miną po podkłady poporodowe czy wkładki laktacyjne :D pewnie itak by kupił nie te co trzeba :D
Taaaak, wyszłam :D pogoda taka piękna że pojechaliśmy na te zakupy :) ciążył brzuszek ale nic więcej się nie działo, teraz leżę :) Kupiliśmy jeszcze młodemu zwykły w miarę cienki polarowy kocyk za 11zł :silly: reszta zakupów w marcu.

Na stany zapalne jest masa antybiotyków, pytanie czy konkretny zadziała bo nie musi, a faszerować się trzeba ;/ niestety jak mus to mus tylko jak to rozwiązać, kiedy mówią Ci że urodzisz naturalnie, dodatkowo masz stan zapalny którego pozbyć się nie masz jak albo najzwyczajniej nie zdążyłaś, a okazuje się że jednak cesarka i to koniecznie?

Olimpiadę oglądacie? Mam wrażenie że ruscy to nawet śnieg specjalnie wybielili :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl