BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #835915 przez Ewelkaa
megi same dobre wiesci, super :) Kajtek fajny chlopak.

surenka sliczne lozeczko, ja mam po mlodym posciele zielone i niebieskie, bede miala na zmiane, a nowa kuplam Zosi rozowa, jakos tak nie moge wyrosnac z tego koloru ;)

Asia bardzo dobrze, ze juz Ci lepoej. Ja tez staram sie byc dobrej mysli, malz mnie teraz dokarmia, mowi, za mam wiecej jesc najwyzej insuline zwiekszymy, bo nie chce miec w domu dwoch wychudzonych dziewczyn :laugh:

Aga trzymaj sie! Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas sie ocieplilo i taka zdradliwa to pogoda. Mnie wczoraj srasznie lamaly kosci i czhlam sie tak grypowo, ale na szczescie dzis lepiej.

Wczoraj kuplismy malej przewijak i butelki w razie w :laugh: narazie samie pierdulki kupilam, a kasa znika niewiadomo gdzie.

Dziewczyny od wczoraj mam dziwne dolegliwosci. Jak tylko jestem w pozycji stojacej, to ogarnia mnie taka slabosc, ze jakbym nie usiadla to bym zemdlala. Jak usiade albo sie poloze to tez mija chwila zanim zrobi mi sie lepiej. Cisnienie mam takie jak zwykle (niskie) tetno ok. Miala tak ktoras? Normalnie strach z dmu wyjsc.

Zuza wspolczuje :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835922 przez megi23
Ja tamzTymkiem mialam wszystko, brakuje mi rozka, ja sie ledwo ruszam o chodzeniu po miescie i kupowaniu nie bedzie mowy na bank....poza tym zanim pojade do mamy wole miec wszystko, bo roznie moze byc......np wyrostek :P , jak bede u mamy odetchne , bo tam moj gin i szpital i i wogole... mam nadzieje ze Kajtek tez poczeka na tatusia az dojedzie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835924 przez [email protected]
Witajcie w niedzielne popołudnie. Przeziębienie mnie dopada. Gardło boli i mięśnie nóg. Mały szlał wczoraj w brzuchu jak jakiś wariat. Dziś też się cudownie wierci. Muszę zacząć chodzić na spacery, żeby się trochę ruszać. Męża mam zamiar wyciągnąć wieczorem pospacerować.

Jutro (mimo, że jestem na zwolnieniu) mam zamiar pojechać na parę godzin do pracy poduczyć koleżanki w moich zadaniach. Dzwoniły po mnie.

Tolad olimpiadę oglądam. Z nudów. Czy Wy też tak macie, że nudzicie się, mimo, że macie dużo rzeczy do zrobienia? Mi nic się nie chce. Niemoc mnie ogarnęła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835936 przez tolad662
Malec ja niekiedy wyboru nie mam jak NieMąż dorwie pilota, a ja nie mam akurat zaplanowanego serialu czy czegoś takiego to sport, sport, sport! A na dodatek zaraz extraklasa rusza na nowo :ohmy: Ale robić mi się chce tylko nie za bardzo mogę :(

Ewelka ja tych dolegliwości jeszcze nie miałam, ale mnie tu moje wszystkie znajome mamy nastawiały, że pod koniec będę miała napady osłabienia organizmu. Ni z gruszki ni z pietruszki nagle słabo się robi więc może to normalne. A i za niski poziom żelaza może mieć wpływ, morfo masz w normie?

Megi pozazdrościć :) same zakupy to frajda ale też już bym wolała mieć max 3 rzeczy do kupienia. Podliczałam właśnie le jeszcze kasy pójdzie na to czego brakuje i wyszło mi jakieś 400-500zł ;/ na same pierdołki i kosmetyki dla młodego.

Zrobiłam też dokładną listę rzeczy do szpitala, taką z każdym kosmetykiem jaki mi będzie potrzebny włącznie z pastą do zębów. Myślę nad lekami, jakieś brać trzeba? W końcu to szpital :D ale może jakieś witaminy powinnam mieć a nie wiem ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835938 przez megi23
Ja robilam jak z Tymkiem 200 zl co miesiac cos kupowalam wiec rozdzielilam bo tyle naraz ile bym potrzebowala to bym nie wurobila...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835989 przez Ewelkaa
Moj Małż na szczescie noe jest wielkim fanem sportu. Pooglada tylko chwile i przelacza :)

tolad morfo mialam ok. Teraz robie za tydzien i zobacze. Z mlodym pod koniec mialam sraszne dusznosci, a teraz tak jakos inaczej jestem na granicy omdlenia. Jutro mlody ma ortodonte, ale boje sie isc z nim sama i Malz go wezmie. Zebym tylko nie byla uziemiona do porodu :( mam nadzieje, ze przejdzie mi.
A Ty uwazaj na siebie i nie szalej z tymi zakupami. Poczekaj do kontroli jak Ci powie, e szyjka bez zmian, to wtedy skonczysz wyprawke, jeszcze zdazysz :)
A o lekach do szpitala nawet nie myslalam, wezme tylko glukometr i insuline, ale mam nadzieje, ze nie bede jej juz potrzebowala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836013 przez tolad662
Ewelka teraz to już kasy nawet nie mam żeby szaleć :D Sama lepiej nie chodz jak się źle czujesz, ewentualnie koło domu, do sklepu i z powrotem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #836029 przez Asia K
Ewelka uwazaj na siebie bo to brzmi powaznie

Dziewczyny przypomnijcie mi nazwe tej apteki internetowej co taka tania byla :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836043 przez tolad662
Gemini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836073 przez mila
witajcie :)
ja też odbębniłam spacer teraz leze po imprezie wczorajszej tak mnie wymęczyła a teraz nogi mam jak banie chyba się nie nadaje na dłuższe posiedzenia :laugh:

co do wyprawki nadal poszukuje rozka na allegro... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #836082 przez Aga77
Ewelka Ty też się trzymaj kochana i może jak do juta Ci nie przejdzie to idź do lekarza i uważaj na siebie :-)

Mąż i synek od zawsze są fanami sportów najbardziej zimowych także mają raj z tą olimpiadą a ja niestety nie mam siły przebicia :(

Ja też jeszcze nie mam za dużo kupione z wyprawki :(

malec trzymaj się i nie daj się choróbsku :-( na gardło dostałam Prenalen Gardło pomogło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836232 przez Asia K
Witam sie poniedzialkowo :D

Ja z wyprawki musze jeszcze w aptece dokup kilka niebednych rzeczy i butelki, smoczki i takie tam .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836241 przez tolad662
Witam po weekendzie :)

Aga to pewnie szaleństwo w domu było jak Stoch medal zdobył :D

Ja rożek dostałam jakis lewy, ten rzep dzięki któremu rożek ma kształt rożka mam w złym miejscu ;/ a zobaczyłam dłuuugo po fakcie. Koleżanka pożyczyła nam na szczęście swój.
A pogode mam tak pasudną, że aż się cieszę :D przynajmniej nie kusi żeby wyjść :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836255 przez megi23
Hej laski a my we 4 ogladalismy skpki Tyncio dzielnie walczyl, by nie zaspac i zaspal tu po dopiero, razem ze mna haha,
U mnie tez dzis deszcz pada wiec nie musze wychodzic, jutro to ysh musze zrobic, to szwagierka mnie zawiezie, bo nie dojde do osrodka...z wyprawki tez mi brakuje ale np niania elektroniczna, ale to juz po porodzie zamowie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836267 przez Margolec
Hej,
a u mnie zaczął się remont łazienki. Na weekend musiałam wynieść się z synem z domu. Wróciliśmy, a tu tak mało zrobione...jestem przerażona..w chałupie syf i boję się że to wszystko potrwa do samego kwietnia :-( Wczoraj teść rzucił do mnie tekst: "Że COŚ - czyt. brzuch - mi wystaje". Wierzcie mi dziewczyny, że go tak zje...* że do końca naszej wizyty gęby nie otworzył. Wystarczy, że czuję się jak wielka, niedołężna hipopotamica. Nie potrzebuję kolejnego kopa. A co do niedołężności. Do tej pory szalalam. Przedszkole, dom, szkoła, zakupy, sprzątanie itd. A teraz nie mam siły. Dostaje zadyszki, czasem robi się słabo - nawet na siedząco. Łapią mnie jakieś dziwne bóle na bokach brzucha - podobno to nic złego, ale życie strasznie uprzykrza. DO tego to cholerna sikanie do 4-5 razy w nocy.
Dziś mam jeszcze jechać do dziekanatu i do koleżanki uczyć się na kolejne zaliczenie. MAM DOŚĆ! A do tego taki fagas Ci powie: "coś Ci wystaje" No nerwy mam!. Jestem chodzącym wiadrem hormonów! Bez kija nie podchodź. :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl