BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #840387 przez Ewelkaa
malec ja mam to samo :( nawet jak siedze to potrafi mi sie slabo zrobic. Gin kazal zrobic morfo, zeby sprawdzic czy wszystko ok. Jak wynik bedzie dobry, to nie ma sie czym martwic.

Aga u nas tez ferie od jutra :laugh: bedzie odpoczynek od corannego biegania z wywieszonym jezorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840390 przez tolad662
Ewelka ja się czasami zastanawiam czy te moje porcje za duże nie są więc o głodzeniu nie ma mowy ale w sumie skoro cukier ok to nie zmniejszam. Jem przed 22 i tak wychodzi teraz, że jest przed samym zastrzykiem. Do 23 nie wysiedziała bym i nie mam zamiaru skoro i tak wcześniej wstawać muszę ;/ chyba że lekarz każe mierzyć cukier na wieczór. W ogóle wkurza mnie to, że coś bym porobiła żeby te cukry spalać a nie mogę. Nie dość że zabraniają to i mój organizm sam w sobie siły nie ma. Dziś przy robieniu obiadu słabo mi było, przysiadałam z 4 razy ;/
Słodkie raz na jakiś czas myślę nie zaszkodzi dzidzi zbytnio :) Lepiej żebyś Ty zjadła, samopoczucie polepszyła (dziecku od razu też) i nie zamartwiała się na zapas. Pomyśl o tych kobietach, które nieświadomie chodziły z tym choróbskiem jakiś czas a dzieci urodziły zdrowe :)

malec ja tak samo. Odpalam kompa i od razu forum :D Argumentem może być też to, że ze wszystkich stron odpala się najwolniej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840399 przez megi23
dobra laski ide legac bo jak siedze dlugo to mi brzuch twardnieje i boli.. :(

spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840472 przez Atenka85
Witam,
Trafiłam na stronę przez przypadek dość późno, jak zdążyłam już zauważyć.
Termin wg. Naegelego na 26.04.2014, wg. USG połówkowego na 22.04.2014.
Córcia jest bardzo ruchliwa, ciągle się wierci i kopie.
Dotychczas wyniki miałam dobre. Moja ginekolog tylko zalecała zażywanie magnezu, bo brzuch miałam twardy. Poleciła mi preparat magnezowy Prenalen magnez i OMG 3, ale nigdzie nie mogę go dostać.
Tylko za dużo przytyłam bo już prawie 12kg.
Pozdrawiam wszystkie oczekujące Kwietniówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840473 przez Atenka85
Uzupełnienie informacji mam 29lat i jest to moja pierwsza ciąża.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840515 przez majeczka22
Witamy kolejną kwietniową dziewczynkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840517 przez mamutek
Majeczka dzwieki za tabelkę!
Atenko witaj :lol: jesteśmy z tego samego rocznika!

Chciałam się z wami podzielić wiadomością ze mam megamegamega kochanego męża :kiss: . Wyjeżdża z chłopcami w góry od niedzieli do piątku a ja zostaje w domu i mam wypocząć...aż brak mi słów. Sam to zaproponował. Jedzie ze swoją siostra, szwagrem i ich dwójka dzieciakow. Ech będę za nimi tęsknIla i denerwowała się czy wszystko ok, ale jestem przeszczesliwa. Nareszcie będę miała chwilę na porządki, wyprawkę, sen i jakieś przyjemności..

Chyba ozdrowialam ;) :P

Gabi wszystkiego najlepszego! Zdrowia, sił, uśmiechu i żebyś łatwo, szybko i przyjemnie urodziła Franka :lol:

Warszawianka, gdzie chcecie rodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840537 przez tolad662
Witaj Atenka jak przygotowania do nie tak dalekiego już porodu ?

Mamutek to Ci niespodziankę zrobił, miło :)
Ja obstawiam za Żelazną, a jak z insuliną będzie coś nie tak to pewnie Karowa.

Troszkę się dzisiaj zmartwiłam, weszłam na wagę jak tylko wstałam a tam kolejny kilogram mniej ;) Ja wiem, że dla nie których mogę przesadnie marudzić ale jednak w ciąży chudnąć tyle to dziwne. Wychodzi, że od kiedy wiem o ciąży przytyłam tylko 2kg :unsure:
Ewelka te paski na ketony w moczu mogę sama bez recepty kupić? Ile kosztują? Może lepiej zacznę sprawdzać skoro kg lecą a i cukier z rana dziś 96, ehh.

Gabi dużo zdrówka, szczęścia, miłości, kaaaaaasy!!! i szybkiego porodu :) :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840538 przez Asia K
Margolec – ja tez mam stracha wlasnie o zaniedbania szpitalne :(
U nas sie duzo słyszy o tym I w naszym szpitalu tez klada nacisk na psn bo co? Bo taniej dla szpitala

Zuza – popieram – to zaciaganie palców do góry – przynosi efekty , ale jak mnie juz złapie to juz nawet nie moge palcami ruszyc I wtedy klapa

Gabi – SRO LAT STO LAT , spełnienia marzeń I duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowia :*

Ewelka – sliczna z ciebie babka :D No I piekną masz rodzinkę

Atenka – witam ciebie I twoją córcię :)
12 kg za dużo??Ty tak uwazasz czy twoja gin?
Ja tez juz mam tyle do przodu ;)

Mamutek – super masz męża – odpoczywaj ile wlezie :)



Co do wyprawki to mi brakuje jeszcze : butelek, podkładów poporodowych I materaca do łużeczka :D
Wszyscy naokoło mówia czy nie za szybko sie za to wziełam , ale jak ja pracuje I nawet nie wiem do kiedy dokładnie pracować będę to kidy ja to wszystko bym ogarneła? W kwietniu ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840541 przez megi23
Hej ale mi brzuch twardnieje od wczoraj i sie boje....zobacze jak mlody bedzie aktywny to dopiero 31 tydzien....jeszcze mialam tak powalony sen , ze urodzilam u S w domu, on go odbieral, potem w szpitalu powiedzieli ze maly umarl, a lekarz chcial go sprzedac, znalazlam karte ze wazy 2100 i zyje, zagrozilam prokuratura , policja.. wyszlam na zadanie z malym a bylam w szpitalu w Stalowej i plakalam ze mialam byc u mamy :(


Gabii duzoo zdrowka lagodnego porodu :silly:

Witam nowa mamusie i jej ksiezniczke :laugh:

Ja dzis bede jak najwiecej lezec a jak cos bede do gina dzwonoc... mi sie wydaje ze maly tak robi , wlasnie sie wypycha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840547 przez GabiSBB
Siema dziewczyny!

ewelkaa świetne zdjęcie! Szczęśliwa z Was rodzinka :D
Ja staram się liczyć ruchy jak jest aktywny, ale po minucie mam ich już ponad 20 więc dalej nie liczę hehe ;)

mamutek właśnie coś ostatnio koleżanka mówiła o tych aparatach TENS, muszę ją jeszcze podpytać o co chodzi.

mila też słyszałam o tym, że pory o jakich maluszek jest teraz aktywny pokryją się z tymi jak już będzie na świecie. Mój aktywny jest w nocy i wczesnym rankiem, czasami wieczorem. Ja z kolei kojarzę to z tym, że w dzień dużo się ruszam, chodzę więc nim tam kołysze i sobie śpi. A jak się położę to on się budzi i sobie rajfurzy :) Doświadczone mamuśki jak to jest ? Pierwsze dzieci budziły się Wam wtedy, kiedy ruszały się w brzuszku? Zauwazyłyście taką prawidłowość?

zuza ale super fotka :) Szczęśliwy brzusio :)

malec ja też łapię często zadyszki, czasami w nocy jak śpię budzę się z odruchem jakbym wypłynęła spod wody - mam wrażenie że się duszę. Też czuję się coraz cięższa, ale jeszcze jakoś daję radę hehe :) A moja niedziela upłynęła bardzo sympatycznie: spanie do 12:00, potem odebrałam wózek od znajomego i jestem bardzo zadowolona bo doprowadził go do stanu prawie nowości. Cały jest wyprany więc czyściutki i pachnący, wygląda świetnie! Kolejna rzecz z wyprawki jest już w domu :D No a potem wpadła familia na urodzinowego torta i ciacho. Było super! Przy okazji pooglądali wyremontowane mieszkanie i nowe meble...w kartonach :) Będziemy skręcać w przyszłym tygodniu, muszę jeszcze ogarnąć w sensie wymyć podłogę i okno i trochę sobie nie wyobrażam jak to zrobię... :/
Też uzależniłam się od forum i jak jestem w domu to co 30 min odświeżam i sprawdzam co nowego, w komórce też mam zapisaną stronkę i w każdej wolnej chwili zaglądam o czym aktualnie rozprawiacie :)

Atenka witaj w naszym gronie :) fajnie, że dołącza kolejna dziewczynka, rozróżowi trochę naszą zdominowaną niebiesko tabelkę hehe :)
Mówisz, że za dużo przytyłaś, ale 12 kg to nie jest dużo w 8 miesiącu! Wszystko oczywiście zależy od tego ile masz wzrostu i ile ważyłaś wcześniej, ale temat wagi był tu poruszany nie raz i zgodnie stwierdziłysmy, ze jest to mocno indywidualna sprawa! Generalnie ja już się tym przestałam przejmować :)

mamutek
Fajnie, że odpoczniesz sobie trochę i będziesz miała czas tylko dla siebie! Kochany ten Twój mąż - faktycznie!

AsiaK weź nie słuchaj tekstów, że za szybko się za coś wzięłas! Wzięłaś bo tak czułas, teraz jesteś spokojniejsza i możesz sobie spokojnie pracowac i czekać do porodu! Nikt nie ma prawa oceniać czy robisz coś za szybko czy za wolno! rób tak, żebyś była szczęśliwa i spokojna! Ja z kolei mam na odwrot, czekam na ostatnią chwilę, ale wiem, że dla mnie tak jest lepiej i już :)

megi cóż za hardocrowy sen! Ach ta ciążowa wyobraźnia! masakra! Na szczeście to tylko senny koszmar :)

Dziewczyny Dzięki za pamięć i życzenia :) Bardzo mi miło :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840559 przez tweety
gabi, ah to twoje pozytywne myślenie, tak trzymaj. Wszystkiego NAJLEPSZEGO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840562 przez mila
witajcie z rana :laugh:

Gabirównież dołączam się do zyczeń dużo zdrówka, uśmiechu, trzymaj się kochana jest piękny dzień wiec musui być dobrze :)

Atenka witam cię również i ja bardzo miło ze jest nas więcej a co do wagi ja ma mam +16 już i przestałam się tym przejmować wyglądam jak hipcio ale cóż poradzić po ciąży będziemy się motywować do zrzucania kg także razem damy rade ;)

ja dziś wybieram się do siory powybierać rzeczy do maluszka musze wreszcie spisac co mi potrzebne jeszcze będzie bo czas leci a na ostatnią chwile to mogę już nie dac rady przy mojej masie :unsure: :woohoo:

MIŁEGO DZIONKA :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840576 przez tolad662
Asia ciesz się, że masz już z głowy prawie wszystko. Ja osobiście zazdraszczam :D

Megi wypoczywaj ile się da dzisiaj i w razie czego dzwoń do gina, może to faktycznie mały ale myślę że byś to odróżniła. Ja czuję kiedy wystawia dupkę a kiedy jest to twardy brzuch.

Gabi no cóż przykro ale więcej się nie wypowiem bo nawet nie wiemy o co poszło itd :) Jakoś to rozwiążecie.
A tą czkawką przypomniałaś mi że nie opisałam Wam jakie jaja nasz Hubcio na KTG wyczyniał :P U niego czkawka jest standardowo 3 razy dziennie, jak się postara to i z 5 ale musiał dostać w piątek właśnie na KTG :D Myślałam że padne ze śmiechu, kilka piknięć serducha i wielki chuk :D Pielęgniarka z izby też się śmiała ale zapisu na szczęście to nie zepsuło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840581 przez Anulka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl