BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #761977 przez Domiśśś
Mi wychodzi dziewczynka ;))

Nie pamiętam już która pisała, że zażywa eutyrox 50 ja już mam 200 :(
Mam nadzieję, że jakoś w końcu się to unormuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762085 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762126 przez Renata Anna
tweety napisał:

Renata, ty juz 16 tydzien? wow, zazdroszcze ruchow aczkolwiek jak sobie pomysle ze Kacper ma mnie kopac z zewnatrz a malenstwo od srodka o brrrr....


tweety no bo ja mam termin na 27 marca, ale zostałam z Wami, bo po prostu wiem, że maleństwo urodzi się w kwietniu. Wiem to i już :lol: Chyba mnie nie wywalicie co :( :cheer: :silly:

Asia K napisał:

Renata - ale obowiązkowo tu foty nam pokazesz po remoncie ????


Asia K
Jak mąż wyrazi zgodę ;) :lol:

megi23 o ja pier***ę. Ja bym się wściekła! Współczuję tego biegania :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762137 przez Asia K
Renata co się nie zgodzi jak się zgodzi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762171 przez tweety
jasne Renata zostan, ja jestem z terminem na 28 kwietnia i wiem ze urodze w maju, pierwszy szkrab tez mnie przetrzymal do 41 tygodnia i ze tak powiem troche mu pomoglismy z mezem sie pospieszyc, wiec bedzie bedzie majowkowo. ale zostaje z wami i juz!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762173 przez tweety
mego masakra, ale takie akcje od majowek 2013 slyszalam z cala biurokracja i ogarnietymi kadrowymi ze nic mnie nie dziwi. biedy synek ktory z toba biegal i biedna ty, odpoczywajcie teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762177 przez tweety
ahh a my dzisiaj na 3 dni do domu. az mnie ogarnia furia jak pomysle o pakowaniu. oczywiscie maz zawsze ma pakowanie w dupie i tylko narzeka ze za duzo rzeczy biore. jasne, wezme dziecku jednego bodziaka i bede suszyla na nim suszarka jak uleje. ale postanowilam ze zaliczam olewke, jak jasnie pan raczy z pracy wrocic to dopiero sie spakuje a jego zostawie z dzieckiem. juz i tak dzisiaj zrobilam zupe, niech soe cieszy ze ma co jesc. hehehehehe ale jestem okropna. no ale powaga, nie wiem czy to ciaza ale nic mi sie nie chce. a syn zrobil mi jajo, obudzil sie z drzemki ale tak plakal i mial zamkniete oczy ze dalam mu smoka, no i poszedl spac, juz na kolejna godzine. shitttt. a ja tez bym sobie tak smaczenie spala tylko nie liczylam ze on tyle pospi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762293 przez Anulka
Wiecie ...myślę o tych dziewczynach, które nagle przestały odzywać :dry: ...szczególnie o lodziance :dry: . Ona pisała o tym wszystkim co musiała przejść przed ciążą o chemii ...i teraz w duszy modle się, oby nie było u niej ,to najgorsze, co się przydarzyło kristi i justynie :(. Jest mi smutno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762316 przez megi23
poszlam na spacer i eutyrox wybrac by juz zazywac :)
Tweety moj maz nie nazeka jak pakuje teraz mamy wieksze auto to dopiero moge pakowac :P maly ma tu wszystko poczawszy od stolika z krzeslkiem po rowerek 2 wozki , lozeczko , i tone ubran plus ciastoliny i inne duperele do zabawy :) :P ale mam nadzieje ze w sobote jakos sie zabierzemy hahaha

jejku mam nadzieje ze z lodzianka i dzidziolem ok :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762721 przez Asia K
Tez ostatnio myslałam o dziewczynach które tak nagle przestały sie odzywac :(
Ciekawe co sie u nich dzieje ale nie zakładajmy tego najgorszego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762749 przez megi23
hej laski u nas dzis wielkieeeeeeeeeeeee pakowanie :lol: i trochę posprzątam :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762765 przez Italia
Hej dziewczyny, ostatnio miałam sporo na głowie więc się nie odzywałam, ale już wracam :D Dorwało mnie jakieś masakryczne przeziębienie, boję się cokolwiek brać na własną rękę więc trochę się męczę :(
Megi, to super, że z dzieciaczkiem wszystko ok, tylko Ty jeszcze o siebie zadbaj. Mam nadzieję, że z tą tarczycą wszystko się szybko poukłada.
Megi, a powiedz, Ty od razu po wychowawczym poszłaś na L4? Bo gdzieś słyszałam, że aby mieć zasiłek po wychowawczym to trzeba wrócić do pracy, a dopiero później iść na zwolnienie. Z drugiej strony coś kojarzę, że kiedyś mi się obiło o uszy, że jak nie było wypłaty pensji, z której ustala się podstawę zasiłku, to biorą to co w umowie jest(tylko nie wiem czy to chodziło o wychowawczy). No i się pogubiłam jak to jest :(
Kurczę, ja usg za tydzień, trochę zaczynam się stresować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762768 przez megi23
hej Italia dawniej trzeba było na 1 dzień teraz już nie dowiadywał się dyrektor u prawnika no wczoraj powinnam wrócić do pracy a tu L4 położyłam haha jeszcze podwyżkę dostałam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762872 przez Italia
Hehe, to super się wstrzeliłaś :) Czyli rozumiem, że teraz będą Ci wypłacać zasiłek od kwoty, którą masz na aneksie do umowy? Fajnie, że tak można, tak z tym powrotem na 1 dzień to trochę bzdura i niepotrzebne mieszanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #762928 przez Ewelkaa
Megi, a czy to prawda, że żeby otrzymać zasiłek wychowawczy, to oficjalny dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć około 540 zł czy jakoś tak? Czy należy się każdej matce na wychowawczym? Bo się zastanawiam, kiedy ja wrócę do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl