BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #766272 przez Aga77
Dave zaglądaj do nas i opowiadaj co tamu Twoich dzieciaczków :)
Italia na pewno niedługo maluszek da znać o sobie ja zaczęłam czuć ruchy co prawda są one bardzo słabe ale czuję je i uświadamiam sobie że to naprawdę się dzieję :) :) :)
Mi czasem jeszcze się zdarzają nudności ale sporadycznie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766280 przez Domiśśś
Dzień dobry kobitki.
Dzisiaj u mnie okropny dzień... deszcz szaro i ponuro.

Właśnie odnośnie suwaczka możecie mi podpowiedzieć jak go założyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766286 przez Italia
Tweety, współczuję rzygania, ja tego na szczęście nie doświadczyłam. 2 tygodnie pomęczyły mnie całodobowe mdłości, później ze 2 tyg zgaga i tyle. A, ostatnio też niestety kręgosłup daje się już we znaki, nie wiem czy to przez ograniczony ruch, czy już mi coś naciska i ten mój uraz może się odzywać :(
Ewelkaa, a jakoś tak wytrzymaliśmy, chociaż łatwo nie było, szczególnie jak ktoś podpytywał. Kiedyś jeszcze przed ciążą sobie powiedzieliśmy, że zaczekamy z tą informacją do końca tego najbardziej ryzykownego 1 trymestru, ja w sumie już miałam taki moment ze 2 tyg temu żeby powiedzieć, ale mąż stwierdził, że poczekamy do usg czyli akurat 12 tygodnia. Jakoś tak powstrzymywaliśmy się z tą informacją, tym bardziej, że niedawno koleżanka poroniła i woleliśmy nie zapeszać.
Aga, to super, że już czujesz ruchy :)Ja pewnie też jak już zacznę coś odczuwać to odczuję też, że rzeczywiście to się dzieje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766291 przez Italia
Domiś, wchodzisz w suwaczek, tam sobie wybierasz tło i wstawiasz wszystkie dane. Potem na koniec pojawią Ci się takie 4 tabelki z różnymi niezrozumiałymi kodami, ja skopiowałam tą pierwszą i wstawiłam w swoim profilu gdzieś na dole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766318 przez Domiśśś
No chyba się udało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766333 przez megi23
hej laski ja w skrocie :)
wczoraj pojechalam do pani endokrynolog, bardzo mila i mloda zbadala mnie , powiedziala ze gin zbyt duza dawke dal , ale mam brac bo lepiej wiecej niz mniej , mam zrobic tsh1 i tsh 4 i za 3 tyg kontrol , powiedziala zebym sie nie martwila , dopisala jovit , wczoraj o 19 bylismy dopiero w domu , poszlam glowe myc , przychodze a moj S czyta malemu bajko opowiada , Tymek ptaszka poakzuje mojam ina bezceena mowie do S to jak zaczales czytac to w weekendy tez bedzie juz czytal bajki , bo zawszej a to robie, ale hcyba tymcio nei mogl sie mnei doczekaci S molestowal :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766336 przez Asia K
Bry

ja dzisiaj bylam w laboratorium oddac krew . Porobilam badania i zostawilam u nich 235 zł :ohmy: Ale nie zaluje bo bede spokojniejsza przynajmniej :)

ja tez jeszcze nic nie czuje ale z malym czulam dopiero w 17 tygodniu. Ciekawe jak bedzie w tej ciazy.

Generalnie dobrze sie czuje , jedynie zgaga mi dolega ale dzisiaj sie wystraszylam. Stojąc w kolejce - na dworze , zrobilo mi sie tak slabo ze gdybym nie kucla i nie oddzychala to na bank bym zemdlała :( nie wiem co sie stalo nigdy tak nie mialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766343 przez megi23
no niestety Asia kaska leci :/ ja nie wiem ile za te hormony zabule ale chce tak zrobic by 4 listopada pojechac do endokrynolog a 8 na wizyte do gina bo mam ...
ja mlodego w 19 tyg , i tez mam nadzieje ze moze za 2 tyg juz cos poczuje , chodz mi sie wydaje ze juz cos czulam wczoraj takie delikatne laskotanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766788 przez Renata Anna
Dobry wieczór !

Ale lecicie z tymi postami. Staram się nadrabiać, ale co wejdę, to już kilka stron naklikane :huh:

Dziś czuję się kiepsko, ale to chyba przez to, że przeforsowałam się trochę przy sprzątaniu po remoncie. Brzuch mnie boli :dry: :(

Fajnie, że już część z Was czuje maluszki w brzuszkach. Mnie dziś rano maleństwo obudziło. Chyba jakies salto zrobiło, albo coś w tym stylu :silly:

Asia K ja jak byłam z Celiną w ciąży, to czasami tak słabo mi się robiło... do tego jeszcze ciemność przed oczami... I to była jedyna moja dolegliwość w poprzedniej ciąży. Nie wiem czemu, ale zawsze dostawałam tych "ataków" w Kauflandzie :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766877 przez Asia K
Renata bo ty zbyt rzadko tu wpadasz i potem zaległości masz :p

milego dnia dziewczyny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767190 przez megi23
hej laski :)
u nas nic nowego .. po staremu hehe aa nudbnosci minely i apetyt wzrosl tzn jem co 3 godz ale malo i juz przywyklam ze kolo 19:30 jem cos lekkiego np serek bialy :)
milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #767399 przez Joasia B
Wiecie co...ja chyba dzisiaj czuje dzidziusia :-D Jak poczułam pierwszy raz rano, nie byłam do końca przekonana czy to malenstwo. Ale jak się powtórzyło dzisiaj kilka razy to to musi być to ! :-D Niesamowite :-) Któras z Was miała dzisiaj geenetyczne chyba? Jak tam wizyta? Mam nadzieję,że wszystko jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767422 przez Domiśśś
Italia czekam z niecierpliwością na twoją relację.
Ja jeszcze 2 godz. umieram już z nerwów :)
Boję się ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767557 przez Renata Anna
Asia K napisał:

Renata bo ty zbyt rzadko tu wpadasz i potem zaległości masz :p


... rzadko, bo rzadko... ale jestem :lol:

Kupiłam dziś córci pączka z bitą śmietaną :) ... po czym sama go zeżarłam B) Co za matka ze mnie :angry: :dry: :dry: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #767761 przez Asia K
Renata - ty tylko sprawdzałaś czy śmietana jest świeza by ci córcia sie nie rozchorowała :D

Tak wogóle to bry :)

U mnie dzisiaj humorek dopisuje bo na ploty przyjedzie kumpela z która sie nie wiedzialam ohohohohohohoho pare dobrych miesiecy.

czekam na wiesci z wizyty.

Aaaaa w niedziele wchodze w II trymestr :lol: jupiiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl