BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #764553 przez Aga77
ja również się witam :)

Italia bardzo dziękuję Ci za info :) ja właśnie miałam zmieniony etat z pół na cały i na chwilę obecną pracuje w tym wymierze drugi miesiąc i pewnie jeszcze tak popracuję. :(

Trzymam kciuki za te mamuśki co mają lekarza :)

anulka super że czujesz już swojego maluszka ja powoli też wypatruję ruchów :laugh:

Miłego dzionka :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764634 przez Italia
Aga, to jesteś w tej komfortowej sytuacji, że miałaś zmianę etatu :) Czyli policzą Ci do podstawy tylko te miesiące, które będziesz pracowała w nowym wymiarze.
Tweety, trzymam kciuki za jutro, na pewno będzie wszystko dobrze. Ja za to w czwartek mam genetyczne, już bym chciała mieć to za sobą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764693 przez Domiśśś
Widzę, że wszystko dobrze u Was po weekendzie.
My wczoraj spędziliśmy super dzień. Długi spacer później obiadek w gruzińskiej restauracji ;)
A na wieczór graliśmy z mężem w eurobiznes dawno się tak nie uśmiałam :)
Także bardzo fajnie nam minął.

Italia ja też mam w czwartek genetyczne, też się stresuję. Ale musi być dobrze. Strasznie mnie tylko ciekawi czy lekarz już będzie mógł zobaczyć kto tam w brzuszku siedzi ;)

Miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764726 przez Italia
Domiś, to obie będziemy w czwartek wyczekiwały dobrych wieści ;) Na którą masz to genetyczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764837 przez Domiśśś
Italia o 20 :) A Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764914 przez megi23
hej laski mam moment my juz u S od soboty , nie odstepowal go na krok , moj S stal sie nadopiekunczy , co mi narazie odpowiada :silly: w niedziele zakupy bo swiatlo w lodowce

dzis o 4 zle sie czulam straszne bole mialam po prawej na dole az nospe wzielam , S przyszedl z pracy i mowi do bucha , dzidziol prosze byc grzeczny dla mamusi :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

ja ogarniam wszystko po troche zostal mi strych , okna i powynosic za male ubrania moje jak i Tymcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #764964 przez Asia K
Domis zalóż suwaczek bo sie gubie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765041 przez Ewelkaa
Hej kobietki. U nas wszystko ok.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765097 przez megi23
Ewelkaa super i gratki dziolchy :silly:
ee to moze te kalendarz chinski sie sprawdzi to i u mnie by dziolcha byla :blink:
ja tez mam bole i cos dzidziol znowu upodobal sobie moja watrobe , bo na prawym boku spac nie moge :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765176 przez Anulka
Cześć dziewczyny :)
Ja też już po wizycie. Jak przypuszczałam, dziś USG nie było, tylko spojrzał na wyniki badań, powiedział, że bardzo dobre i następną wizytę wyznaczył na 25 listopada ( za 6 tygodni). Powiedział, że będzie to już 21 tc i będę miała USG połówkowe :D I może wtedy, jak dzidzia ładnie się pokaże, dowiemy się czy moja cioteczka i "Chińczycy" dobrze wyliczyli i czy będzie córeczka czy kolejny luntrusek - synusiek :silly: . No i ucieszyłam się bo od ostatniej wizyty mam na plusie tylko 0,5 kg. Muszę teraz walczyć aby przybrać w tej ciąży jak najmniej, bo wystartowałam z dużo większej wagi niż ważyłam przed pierwszą ciążą. Chociaż ja miałam wielką nadzieję, że dziś waga wskaże wagę przynajmniej o 1-2 kg mniejszą niż 3 tyg wcześniej albo tę samą, no ale pól kg na plusie to też nie tragedia, może 25 listopada uda się ważyć tyle co dziś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765200 przez Asia K
no i takie wiesci lubimy :*

Anulka - troche długo - 6 tygodni :ohmy: no ale lekarz chyba wie co robi

Ewelka - super - bedziesz miala parke :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765234 przez Italia
Domiś, ja mam wizytę na 15 :)
Ewelkaa, super wieści! :)
Anulka, pół kilo to nic, nie przejmuj się tak tą wagą bo ciąża to jeden z niewielu okresów, kiedy skoki wagi są normalne(oczywiście wszystko w granicach rozsądku). A jakbyś schudła w 2 trymestrze to też chyba niedobrze.
Ja trochę się martwię bo czasem w ogóle mogłabym nie jeść, ciągle nie mam żadnych zachcianek, szybko się najadam niewielkimi ilościami. Jak się w zeszłym tygodniu ważyłam na domowej wadze to cały czas mam jakieś minus 1,5 kilo od wakacji. No i widzę po nogach, że chyba mi trochę zleciało. Nie wiem czemu tak bo jem jak zwykle, nic mniej, nic więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765345 przez Aga77
Hej :) :) :)
Ewelkaa super że jest wszystko ok i gratuluję dziewczynki :)
Anulka ja też startuję z dużej wagi i przytyłam na chwilę obecną 1kg cieszę się bo w pierwszej ciąży przytyłam w pierwszym miesiącu 10 kg a w całej 30 kg także teraz też uważam na wagę ale mówią że jak się startuje z dużej wagi to dużo się nie tyje i mam nadzieję że się to sprawdzi heheh ;)
Ja mam za tydzień wizytę to może wtedy nasza dzidzia się ujawni :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765385 przez Anulka
Cześć Kochane :)
Ja dziś poooospałam, oj pospałam jak nigdy :laugh: :laugh: aż do 9:50 :laugh: . Julek coś tam marudził trochę w łóżeczko, ale widocznie zobaczył, że mama dziś dętka i sam znowu poszedł spać i jeszcze śpi :) . Ja raz na 2-3 mies. ma taki dzień, że muszę odespać te niedospania , bo mimo, że Julek ma już ponad rok, to jednak wstaję w nocy przynajmniej raz, bo zaczyna płakać, bo teraz okres ząbków i z tego powodu budzi się. Ogólnie to tylko pogłaszcze go smoczka dam i synek na boczek i śpi. Ale też wstaje razem z mężem o 6 i zaczyna gadać na całego po swojemu na cały "odbiornik", no i już po śnie mam ;) . Powiem, Wam, że na początku dziecko je co 2-3 godz. no i trzeba je karmić w n9cy, więc nie ma mowy o przespaniu całej nocy, czekasz jak na zbawienie, na okres, gdy dziecko zacznie całe noce przesypiać. Potem gdy już maluszek przesypia noc i budzi się na jedzenie dopiero nad ranem, to mama czuje się jak nowo narodzona. :laugh: Ale właśnie gdy się zaczyna okres ząbkowania, u nas na szczęście zaczął się dopiero w 11 mies. to już przyzwyczajona do niewstawania w nocy masz znowu powtórkę z nocnych wstawań ;) .

Co do rozpoznania płci, to lekarz mi powiedział, że najlepiej widać pleć, właśnie na połówkowym i wtedy lekarze generalnie patrzą i mówią jaka pleć, chociaż to też w dużej mierze zależy od dziecka, bo czasem bywa tak, że maluszek tak układa się, że prawie do końca ciąży nie pokazuje co ma między nóżkami. I jeszcze powiedział, że przy dziewczynka bywają często pomyłki i latwiej zobaczyć chłopaka niż dziewczynkę :huh: . Mojej szwagierce przy drugiej ciąży TRZECH lekarzy i to takich z dużym doświadczeniem zawodowym, bo oni tylko do takich chodzą, powiedziało, że będzie miała drugą dziewczynkę, a urodził się chłopczyk :ohmy: . I widzieli dziewczynkę aż do samego końca ciąży :ohmy: :ohmy: . Więc ja teraz trochę obawiam się....ale czas pokaże :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765401 przez Anulka
Asia K od początku ciąży miała wizyty co 3 tyg. Za każdym razem miałam robione badania i wszystkie wyniki były bardzo dobre. Więc teraz mam przyjść odrazu na połówkowe, bo wcześniej nie ma sensu, Dla mnie to też lepiej, bo ja gina swojego mam 30 km od siebie, bo mieszkam w małym miasteczku i tu akurat szpitala nie ma tylko dwie przychodnie, a w nich akurat gina nie ma. Gdy mam wizytę, to mąż musi razem z nami jechać, bo z Juliankiem musi być, gdy ja idę na wizytę. Julek u teściów na wsi nie chce zostawać ( 10 km od nas), jemu ten zapach krówek i świnek nie podoba się :laugh: , ma to po mamusi :blink: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl