BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #765419 przez Asia K
Anulka no to rzeczywiscie jak wsio ok to nie ma potrzeby :)

Ale powiedz mi czy ty jestes z Wielkopolski?
Jesli mozna wiedziec to z jakiego regionu?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765479 przez Anulka
Asia K ja teraz po ślubie zamieszkałam w wielkopolskim, bo stąd jest mój mąż. Teraz mieszkam w pilskim. Z tego co widzę, to mieszkamy nie tak blisko od siebie :dry: , a szkoooda, bo bardzo chętnie spotkałabym z Tobą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765486 przez megi23
hej laski super Anulka ze z dzidziolem wsio ok mysmy sie z S zamamieli stronami do spania , bo mlody jak przychodzi to meni w brzucholkopie , i teraz S spi od strony wstawania , co za tym idzieo n wstaje do malego :silly: , udalo mi sie uspac wczoraj Tymka o 20:30 wiec moglam sie z s poprzytulac znowu :lol: , bo przyszedl o 3 dopiero w nocy do nas :blink: , dzisj uz pranie zrobilam , bo nie wyjde z niego i uspalam wlasnie malego , dzis jade do endokrynologa na 17 , trzymakcie kciukasy by wsio bylo ok z ta tarczyca:)
aaa i sie wkurzylam na s poprzestawial mm ina strychu tak , ze nic nie moge znalezc :angry: , Tymka spodnie zk ombinezonu znalazlam a gdzie kurtka z zimy i reszta ??? oberwie mu sie jak wroci z pracy :P i sam bedzie mi szukal :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765531 przez Anulka
megi23 trzymam kciuki !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765540 przez Asia K
Anulka napisał:

Asia K ja teraz po ślubie zamieszkałam w wielkopolskim, bo stąd jest mój mąż. Teraz mieszkam w pilskim. Z tego co widzę, to mieszkamy nie tak blisko od siebie :dry: , a szkoooda, bo bardzo chętnie spotkałabym z Tobą :)


no wlasnie dlatego pisalam skąd jestes bo tez bym sie chcetnie spotkała na plotach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765542 przez Asia K
Meggi - bądz łaskawa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765633 przez tweety
Anulka, super ze wsio ok. ja wam tylko szybko napisze ze unas tez ok, lzy mi sie cisnely na usg, ojej jak to milo zobaczyc dzidziusia a nie fasolke. no wiec wszystko ok, nie robie nawet testow papa bo zdecydowalam ze i tak nic bym nie umiala zrobic ze zlymi wynikami. maly od poniedzialku daje mi popalic wiec koncze. a.... u nas nocki podobne jak Julianka ale z ta roznica, ze ostatnio pobudka na smoka jest co 30 min. masakra!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #765669 przez Ewelkaa
Dzięki dziewczyny :)

Anulka niemartw się wagą, to jeden z niewielu momentów w życiu, kiedy możemy sobie odpuścić z liczeniem kalorii. Ja tez startuje z większa waga niż za pierwszym razem. Od poczatku przytylam juz 5 kg. A przygotowania do ciąży zaczęła m juz w styczniu i nawet się na zumbe zapisalam, zęby schudnac na to konto, ze w ciąży przytyje i się nie udało :laugh:


Megi trzymam kciuki


Tweetey ja tez jak wczoraj widziałam jak moja mała zaslaniala buzke raczkami i składała palec do budzi to miałam łzy w oczach.


Wiecie cos się słabo z lekarzem dogadalam, bo powiedział, ze następne USG będzie w 21 tyg, a wizytę wyznaczył mi z rozpędu w 20 tyg i nie wiem czy to nie za wcześnie na połówkowe. wiecie jaki jest przedział tygodniowy na wykonanie tego USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765700 przez tweety
ewelka, polowkowe to 18-20 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #765811 przez Aga77
tweety super że wszystko ok :)
Muszę Wam powiedzieć że chyba zaczęłam czuć ruchy maluszka co prawda bardzo słabe ale wiem że to na pewno to :) :) :)
Ewelkaa połówkowe badanie robi się w 18-22 i 28-32 tyg

Miłej i spokojnej nocki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765844 przez Dave
Cześć dziewczyny!
Wpadam do Was z sentymentu, bom kwietniówka x 2 tzn. 2011 i 2013. I normalnie takie wspomnienia mnie nachodzą, że muszę sobie tu do Was zaglądać i pokibicować.

Ach... jakbym znów chciała być na Waszym etapie, albo cofnąć czas żeby przeżyć to jeszcze raz :laugh: :laugh:

Moje małe szczęścia już śpią.

Kochane przesyłam moc buziaków dla was i dzieciaczków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766025 przez Justysia84
Witam, mam do sprzedania śliczny bawełniany kocyk, własnoręcznie wykonany na szydełku i w bardzo dobrej cenie jak na jakość użytego materiału:) allegro.pl/kocyk-100-bawelna-azurowy-bia...ent-i3629363438.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766164 przez Italia
Dave, witamy :) Odzywaj się do nas co i raz :) Jak dzieciaczki się chowają?
Ja to Wam powiem, że jeszcze do mnie nie dociera, że jestem w ciąży, jedyny objaw to trochę wzdęty brzuch i to, że wieczorem zasypiam jak niemowlak :D Może jutro jak zobaczę na takim normalnym usg dzieciaczka to coś mi się zmieni ;) No i mamy zamiar po tym usg wszystkich poinformować więc może też będzie inaczej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766215 przez Ewelkaa
Italia powiem Ci, że ja też nie czuję się w ciąży chociaż już kilka razy widziałam jak moja dzidzia przebiera rączkami. Ustąpiły mi dolegliwości I trymestru i czuję się świetne, poza zmęczeniem, ale to może być skutek wczesnego wstawania do pracy, a nie ciąży ;) Zobaczysz, że wszystko się zmieni jak poczujesz ruchy dziecka, wtedy będziesz czuła, że jesteś w ciąży. Ja już się nie mogę tego doczekać :) Lekarz obiecał mi, że do wszystkich świętych na pewno poczuję.
A swoją drogą, to twarda jesteś, że nikomu nie powiedziałaś. Ja wypeplałam wszystkim dawno temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766250 przez tweety
a ja ciagle ma poranne zyganie, dzisiaj myslalam ze jest lepiej i i matko, zamiast zjesc kanapke naszykowana przez meza to mowie sobie ze zrobie mleko dla dziecka i przegryze jak bede karmic. nie zdazylam. masakra. od dzisiaj z owu jem od razu jak wstane. mocne postanowienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl