BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744277 przez Paradise1982
Właśnie mnie budzik obudził, bo mi sie gotują ziemniaki i nie chciałam ich spalić.

A imiona jakieś macie? Wiem, że totalnie wcześnie jeszcze na to, ale tak z ciekawości pytam, bo my właściwie od zawsze wiedzieliśmy, ze dziewczynka bedzie Sophia (czyli polska Zofia), a dla chłopaka nie wiemy, bo chcielibyśmy mieć dziewczynkę, hehe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744315 przez Aguśka88
Też miałam takie bóle jak na okres

A imiona to Adam albo Liliana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744578 przez Aguśka88
Umówiłam się do położnej na 1 wizytę..... za 3 tygodnie :angry: wczesniej nie miała wolnych terminów, no trudno, musze czekać.

Ale cichutko na tym forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744600 przez Paradise1982
Za trzy tygodnie? Masakra. Ja jakoś tydzien temu zarejestrowalam sie online, ale nie dostałam narazie żadnej odpowiedzi - chyba do nich zadzwonię sie dowiedzieć.
Masz racje straszna cisza na forum.
Ja właśnie sie obudziłam po 30 minutowej drzemce. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744610 przez agnieszka_23
hej dziewczyny ;)

co do imion to u nas chyba Michał i Ania ;)

długo czekać na te wizyty u położnej.. chociaż ja czekam na wizytę u swojego gina 2,5 miesiąca, dlatego chodzę do dwóch lekarzy ;)

zakupiłam sobie krem na brzuch na rozstępy, bo niestety, ale ja już poszłam na +
zawsze lubiła mi się woda zatrzymywać w organizmie i pewnie tak jest i tym razem

i oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam pierwszą zabawkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744684 przez Paradise1982
Ja kupiłam sobie Bio Oil na rozstępy u juz smaruję piersi od dwóch dni, bo trochę urosły (niestety!) i przy okazji dół brzucha tak w razie czego ;-)

Agnieszka - no to widzę, że też sobie poczekasz :-/ a jaką zabawkę kupiłaś? :) szalona ! :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744766 przez agnieszka_23
też mam bio oil i jeszcze krem z bielendy po którym koleżanka nie miała, ani śladu ciąży na brzuchu, a miała +25 kg ;)

taką zawieszkę do wózka/ łóżeczka, w środku jest grzechotka i zabawka wibruje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744815 przez Paradise1982
O ja! Fajne :)

Ja myślę o kupieniu takich najmniejszych paputków :))) ale narazie sie boję cokolwiek jeszcze kupować...
Właśnie oglądam film horror i umieram ze strachu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744825 przez Aguśka88
widzę że już was wzieło na kupowanie hehe :) JA jak byłam na zakupach też przeszłam -nie przez przypadek :blush: przez dział z ubrankami dla niemowląt :D
Ale chyba zacznę kupować cokolwiek po 2 skanie , jak bede znała już płeć :)chyba ze nie wytrzymam, na razie nie mam aż tak dużego parcia na kupowanie, ale możliwe że to się niedługo zmieni :D kobieta zmienną jest, a szczególnie w ciąży :woohoo:
Z wikusią w ciąży własnie pierwszym zakupem były paputki, białe paputki, nie pamietam kiedy je kupiłam , ale chyba jakoś w 3-4 miesiącu :)
PAmietam, jak już kupiłam wózek w pierwszej ciąży, przymierzałam się do niego i kołysałam prawie codziennie, jak jakaś chora psychicznie hehe, ciuszki tez przeglądałam na okrągło nie wiadomo po co, przecież wiedziałam jak wyglądają.... hehe , ciekawe czy teraz też tak będę miała :D

my własnie wrocilismy od znajomych, podrinkowalismy ( ja kupiłam sobie piwo 0,00 procent alkoholu, ale musze powiedziec ze bardzo mi smakowało , jak zwykłe piwo:) )

Paradise
, mi piersi też urosły, i to sporo...ale ja sie ciesze :)tylko pobolewają bardziej niż ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744827 przez Paradise1982
Aguśka, hahaha, ale sie uśmiałam z Twojego posta! :)

Ja tez właśnie piję sobie piwko 0,00% i jest przepyszne :) i najadłam się popcornu (znowu!) hihi!

Oj jak ja juz bym chciała być tak w 4 miesiącu, ale mnie wtedy szał zakupów weźmie, juz to czuję :laugh:

Ej powiedzcie mi jakie to jest uczucie jak sie dziecko rusza? Nie potrafię sobie wyobrazić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744857 przez agnieszka_23
też się bałam kupować, ale pomyślałam sobie tak, że i tak będzie co ma być..
nawet jeśli czarny scenariusz by wystąpił (tfu tfu) to jaka kobieta będzie winić za to kupienie ubranka czy zabawki? tak miało być, widocznie coś w środku było nie tak, a zakupy nie miały nic do tego..

ja horrorów nie oglądam, umarłabym w ciągu 5 minut chyba :)

co to zakupu paputków to ja w ogóle nie planuje żadnych bucików, kapciuszków, nic ;) grube skarpetki i tyle (właśnie kobieta zmienną jest - jak zobacze małe, słodkie, białe paputki to pewnie kupie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744937 przez Paradise1982
A ja właśnie idę do miasta i jak nie kupię małych bucików, to umrę hehehe :-D

Masz rację, ja teraz tak podchodzę do mojej poprzedniej ciąży, jak poroniłam - coś musiało być nie tak z płodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744952 przez Aguśka88
Witam :) u nas ziimno i deszczowo, nadeszła prawdziwa jesień.
Dzisiaj długo leniłam się w łóżku, Wikusia jest już na tyle duża że potrafi się sobą zająć i się ładnie bawiła :) Muszę korzystać, bo już tak sobie nie poleżę niedługo...

Własnie z Wiktorią wstawiłyśmy zupkę pieczarkową, dawno nie jadłam.

Paradise WIdzę że wczoraj razem piwkowałyśmy, na zdrówko w takim razie :) Na zdrówko naszych dzieci :D
Na początku ruchy dziecka to takie delikatne smyranie, takie delkatne łaskotanie,
potem jak już dzidzia jest duża to ruchy są mocne, niech partner puknie cię palcem bo brzuchu i niech przejedzie ci palcem po brzuchu, to mniej wiecej takie uczucie, tylko ze czuć to od środka, no nie da się tego za bardzo opisać.. ale fajne uczucie :) Niektóre kobiety narzekają jak w 3 trymestrze dziecko kopie po żebrach, mi Wikuśka oszczędziła moje żebra, więc nic mnie nie bolało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745058 przez Paradise1982
Aguska, dobrze Ci :P

Jessica wpadla do nas do lozka dzisiaj o 7:30, mnie sie zachcialo siku i juz zasnac nie moglam :( Ale za to teraz sie lenie, tak jeszcze z dwie godzinki i potem wstane obiad zrobic. No, popiwkowalysmy sobie, hehe, wprawdzie bealkoholowym, ale zawsze, ale powiem Ci, ze pyszne bylo to piwko.

Ale fajnie opisalas ruchy dziecka, juz sie nie moge doczekac, kiedy sama to poczuje :)

Milej niedzieli dziewczynki :)

P.S. Tak widze, ze wszystkie macie imiona w Waszych nickach, to moze i ja sie przedstawie: Gosia jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745065 przez tramama
Cichutko się wcisnę w Wasze towarzystwo. Mogę? ;)

Jestem teraz w szóstym tygodniu. Lekarz jeszcze nie policzył mi terminu, ale zaraz zrobiłam to sama za pomocą internetowych kalkulatorów i wszystkie podają maj :) W rozstrzeleniu pomiędzy 9 a 11. Chociaż głęboko w sercu proszę moje maleństwo, żeby zrobiło mi prezent na imieniny, które mam 9go maja :)

Witam się i pozdrawiam majowe mamuśki :)

Szczęśliwa żona i wkrótce mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl