BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #807345 przez danusia87
Dziękuję nati :kiss:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807475 przez nati.olsztyn
danusia Co z tą Twoją wiadomością? Tylko ja nie mogę jej odczytać czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807487 przez danusia87
nati kochana Przepraszam przez przypadek Olivia dorwala mi telefon i cos narobila .... sama nie mam pojecia co...
;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807495 przez Gosia27
Melduje sie,ze dojechlismy do mamy na opolszczyzne,oj czuc swietami:)
Po wizycie wszystko dobrze. Maluszek grzecznie spal,podupadla mi troche hemoglobina wiec burak zostanie glownym skladnikiem menu. Pobrano tez cytologie I troche po niej zakrwawila bo pani dr ja drasnela.
A teraz slodkich snow zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807746 przez mowmimama
Cześć :)

Troszkę mnie nie było, no ale niestety trzeba było się sobą nacieszyć ;p a na poważnie, zawsze jak mój wraca do domu, to ciągle gdzieś jeździmy, załatwiamy i dni nam lecą tak szybko. Dzisiaj sobota, rosół na jutro mi się gotuje, znaczy się pyrka :)

Więc podróż samochodem minęła mi bardzo dobrze, tabletki lokomotiv mi jednak pomogły, ale też może dlatego, że droga była spokojna, nie było ciągłego hamowania i ruszania, brak korków oraz udawało nam się przejeżdżać na zielonym świetle. Wyjechaliśmy o 9 a w domu byliśmy dopiero koło 21 :) zrobiliśmy drobne zakupy w ikei, przyjechaliśmy do miasta, odwiedziliśmy rodziców, i poszliśmy na kolację :)

Staż zaczynam troszkę szybciej, 23.12. ale w sumie ile ja się nachodzę do tego stycznia :) 24.12. mają mieć wolne, więc się cieszę :) a już za niecały tydzień wizyta u gina :) i strasznie trzymam kciuki za to by gin nam powiedział o płci :) w poniedziałek odbieram wyniki krwi, mam nadzieję, że anemii już nie ma i żelaza brać nie będę musiała:)

Uśmiechniętai co zmieniłaś krem na rozstępy ? Czy skóra już przestała tak swędzieć ? Gratuluję chłopca :))) Miejmy nadzieję, że za 4 tygodnie będziesz już wszystko w porządku!!

nati.olsztynto na 80% gratuluję dziewczynki;D:P

Selagratuluje synka :)))

Karla2102wracaj szybko do zdrowia !:)

Gosia 27ja dzisiaj rano jak się przebudziłam to też wyczułam palcami, coś twardego i szybko obudziłam swojego żeby poczuł :)mi też już mijają mdłości, pojawiają się rano :)

Agnieszka23ślub:) super!:)

Danusiasłodak ta Twoja Olivia :) i te loczki ;D i gratuluję kolejnej rocznicy ślubu!!:))) zdjęcia bardzo ładne ze ślubu, ja też już chcę mieć swoje!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807923 przez Gosia27
Hej dziewczyny co z Wami,co chwila zagladam czy ktoras napisala a tu ciagla ciszaaaaa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807956 przez danusia87
Hej Perły Wy Moje...

U mnie ok!
Wczoraj od rana zalatana bylam bo wybralismy sie do Czech na zakupy świąteczne. Zależało mi na Polskich produktach i wielu innych rzeczach. .. a wydac tutaj 200 € za nie pelny kosz zakupowy a tam 208 € za 2 pełne kosze to roznica! Obkupilismy sie na cały miesiąc ;) wrocilismy po 14 ale mialam pełno rozpakowywania i chowania do szafek. ..musialam tez zrobic porzadki w szafkach i tak skonczylam o 20...:/ zmeczona jak nigdy hehehe aale szczesliwa bo mam wszystko :laugh:

Dzisiaj msza na 10:30 spowiwdz teraz obiad szykuje krolika kluskii slaskiw i buraczki wlasnej roboty :lol: a do tego kompot z czeresni tez własnoręcznie zrobiony :lol:

Pozniej jakis spacerek bo znajomi od wczoraj siw do nas dobijaja czy sie wybierzemy a ze pogoda prześliczna to dlaczego noe :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808056 przez danusia87
A tu nadal pustka jak po CZYSTKACH ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808124 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

U mnie tez w porządku. Dzis sprzątałam porządnie cały dom przed świętami plus mycie okien, pranie i zawieszanie firanek i tak mi zleciało większość czasu. Teraz oglądam film na TVN, a potem spać, bo jutro do pracy!

Boże przed świętami to człowiek na nic nie ma czasu!

Pozdrawiam Was serdecznie x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808192 przez danusia87
Paradise ja takie porzadki miałam na początku grudnia ale wiem ile one czasu zajmują niestety.... Cieszę się że u Ciebie wszystko ok :*

Ja właśnie szukam kogoś do Olivii bo koleżanka do której miała iść dostała grypy żołądkowej... no i teraz nie wiem czy pójdę do gina na wizyte mam na 9,45 a z Oli nie da się niestety iść bo ona bedzie myslala ze mamie lekarz krzywde robi i bedzie darcie nie z tej ziemi...a dzis dochodzi jeszcze pobieranie krwi i w ogole...:/

Odezwe sie po moze kogos znajde buzinki Kochane
Miłego Ranka :*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808273 przez SYLWIA
Witam się poniedziałkowo!

Cały czas myślałam,że wizytę mam 18 a wczoraj zerkam do karty a tam 19 XII :( Mam nadzieje,że szybko zleci ten tydzień.

U mnie też wszystko dobrze. W weekend odpoczywaliśmy byliśmy u teściowej, na basenie (ja nie pływałam przez moją alergię, ale że mam wejście za darmo poszłam z moimi chłopakami)i moich rodziców też odwiedziliśmy :)

Teraz czeka mnie sprzątanie choć nie chce mi się.
Później lecę po Małego do żłobka.
Danusia daj znać jak wizyta i czy poszłaś??


Miłego dnia.



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808318 przez moniaW
chyba wszystkie jesteśmy zalatane :) nie było mnie przez cały weekend a tu tylko 12 postów.do mnie przyjechał brat z Anglii a że nie widzieliśmy się przez półtora roku to musieliśmy się nagadać :) mój mąż jest wpatrzony w 6 miesięcznego synka mojego brata jak w obrazek,wczoraj dostał pierwszą lekcję karmienia z butelki następne będzie przebieranie pieluchy :laugh:

w środę mam wizytę i może dowiemy się kto mieszka w moim brzuszku a w ogóle wczoraj jak oglądałam tv to poczułam po raz pierwszy dzidzie :laugh: dziwne ale za razem fajne uczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808371 przez beaciaa
Cześć,
u mnie weekend zleciał na odwiedzinach rodziny dlatego mnie tu nie było :) Wczoraj wieczorem wróciliśmy, kupiliśmy choinkę i ubieraliśmy ją od 22-1 :cheer: Dużo śmiechu :)
Mogę się Wam kochane pochwalic, że przespałam 2 noc z rzędu (8h) wcale się nie budząc! Jestem w szoku bo ostatni miesiąc to jakaś masakra spałam od 5 rana :(
Teraz śmigam się pouczyć bo w czwartek moje urodziny, w piątek będziemy odsypiać, w sobotę ślub, a w niedzielę zaliczenia :(
Trzymajcie się:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808423 przez danusia87
hej
jestem już w domku po wizycie na szczęście udało mi się znaleźć kogoś kto zaopiekował mi sie Olivią tylko musiałam ją zawieść do innej dzielnicy i na termin zdarzyłam na styk hehe

Dzidzia zdrowa termin pozostaje taki jak był 19,05 kolejna wizyta 4,02 :) a 10.01 organscreening -> drugie prenatalne

a oto moja dzidzia



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808425 przez danusia87
i ostatnie w "PRAWIE" całości :D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl