BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #808451 przez SYLWIA
Śliczne zdjęcia Danusiu. Cieszę się,że dzidzia jest zdrowa :)



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808477 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

hahaha, az nie wierze, ze ja mam wiecej czasu odpisywac Wam jak jestem w pracy niz w domu!

Danusia - no to rzeczywiscie duzo lepiej kupowac w Czechach! Bardzo sie ciesze, ze dzidzia zdrowa!! Ja bede miala tylko jedno prenatalne - dokladnie 30 grudnia i to bylby koniec z USG! Masakra... :(
No i gratuluje synka, rozumiem, ze potwierdzone? :)

Sylwia - wiem, jak bardzo czas sie dluzy do USG, ja mam 30 grudnia i mam wrazenie, ze to nigdy nie nadejdzie..

moniaW
- dobrze, niech sie facet uczy :) Ja wciaz nie czuje dzidzi, chociaz moze nie wiem..

Beaciaa - gratulacje z okazji slubu!! :) Na pewno jestes super podekscytowana :)

U mnie nic ciekawego, jak zwykle w pracy, nie mam za duzo do robienia, wiec czas mi sie wlecze... Ogolnie to nie mam zadnych objawow ciazy poza bolem piersi, ale juz sie do tego przyzwyczailam. Mam doppler, wiec co jakis czas sprawdzam sobie jak pika dzidzi serduszko :)
Wam jeszcze jakies objawy zostaly?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808488 przez danusia87
Paradise tak bedzie chłopaczyna :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808622 przez karla2102
witajcie;)ja tez nie mam czasu zalatana jestem, aby remonty remonty....Czuje sie dobrze i wieczorami czuje nasza dzidzie....

Paradise co do objawow to tez aby piesi mnie bola i czasem glowa...
Danusia Śliczny synus
Beacia gratulację ślubu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808627 przez sela
hej dziewczyny melduje sie po paru dniach nie obecności,przede wszystkim danusia chciałam ci pogratulowac syneczka jak na razie widze ze nanaszym forum faceci dominuja hahah :laugh:A suwaczek dzieki sciagnełam troche po tobie bo mi sie gardzo spodobał :kiss:


U mnie w sumie o staremu Marcelek kopie daje znac o sobie to niesamowite uczucie jak do niego mówie i głaszcze toprzestaje sie ruszac a jak tylko zabiore reke zaczyna sie wiercic.Śmieszne te moje maleństwo jest

moniaW Fajnie że i ty juz czujesz swojego malca,to takie dziwne ale nie samowite uczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808760 przez Gosia27
Hej kochane,poczytałam Was
Jestem mega padnięta,sporadycznie męczą mnie mdłości :dry: mam trudności w karmieniu Zojki bo jej jedzenie mi dosłownie śmierdzi,a ta skubana od nikogo nic nie weźmie do ust :angry:

Brzuszek się już pokazał teraz czekam na kopniaki

Agnieszka_23 jak się czujesz w roli mężatki???? Lada chwila dołączy do Ciebie Beacia wszytskiego najlepszego kochane na nowej drodze życia
Danusia Twoje bobo w brzuszku przesłodkie

Mówię bobo, bo mój R mnie wczoraj rozczulił wieczorem. Usiadł obok mnie,włożył rękę pod sweterek i mówi moja kochana żona co ma bobo w brzuku ;)

spadam,dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808871 przez moniaW
danusia śliczny chłopak i jaki już duży a jeszcze nie dawno chwaliłyśmy się fasolkami :)
mnie od 3 dni męczy zgaga i wszystkiego mi się odechciewa...świąt, gotowania i jedzenia :( nawet jak zjem coś lekkiego to pali mnie w przełyku pół dnia.mam nadzieje że mi przejdzie na dniach :( nie wiecie czy można brać jakieś leki na zgagę w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808889 przez nati.olsztyn
moniaW Ja brałam w poprzedniej ciazy Rennie. Pomagało nawet jak wzielam pół tabletki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809024 przez sela
Ja na razie zgagi nie mam i mam nadzieje ze nie będę miała i tak mam juz sporo dolegliwości ciążowych hahah.Od jakiegoś czasu boli mnie po prawej stronie koło pleców jak sie kończą zebra bardzo nie przyjemny ból czy któraś z was tez ma taka dolegliwość??No i prawa pachwina mi dokucza ciągnie jak cholera :(W czwartek ide do lekarza to muszę powiedzieć ze mnie boli ale z tego co czytałam w necie to normalne.

moniaWPowiem ci że i jakoś mnie nie cieszą te św mam lekkiego doła mam nadzieje że szybko mnie opuście.Moja koleżanka tez miała zgagę i brała Reni podobno pomaga wiec warto spróbować jak tak bardzo cie męczy

Agnieszka 23 Jak sie udało przyjecie?I czy wszystko było tak jak zaplanowaliście ?? Wysłała byś jakąś fotkę ze ślubu :)

U mnie by,ły wielkie przygotowania stres i przeżycie,a noc szybko zleciała i pozostały wspomnienia przesyłam wam jednz z fotek mojego najpiękniejszego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809030 przez sela
Jednak wam nie przesle fotki bo nie chce sie wgrać nie wiem dla czego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809033 przez beaciaa
Mi na zgagę jak na razie pomaga zimne mleko i migdały :) Ale jak dotychczas zdarzyło się tylko kilka razy tak :)
Teraz nasze dzieciaczki rosną w siłę :)
Mi dziś się śniło, że urodziłam dziewczynkę w 22 tygodniu która ważyła 3 kg ?! Eh.. głupie sny ostatnio wciąż mam. Za dużo myślę czy co?
Iiiii mogę się pochwalic, że w końcu zaczęłam czuc systematyczne kopniaki :) od 4 dni daje o sobie regularnie znac moja kochana dzidzia :)! Jutro wizyta u lekarza już nie mogę się doczekac no i mam nadzieję, że dowiem się kto tam mieszka sobie ze mną :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809039 przez sela
BEACIAA No to gratulacje te kopniaki to chyba najpiękniejszy prezent jaki można dostać :)A z tymi snami to ja tez tak mam strasznie jakes dziwne i bardzo realistyczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809050 przez beaciaa
Sela dziękuję :)! Moje też są straaaaaaaaaasznie realistyczne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809081 przez danusia87
sela,beacia co do snów ja tak w ciąży miałam z Hanna- córeczką która straciłam :( że śniły mi się sny bardzo realistyczne ale tylko takie ze ja stracę! I straciłam...:( tylko że mi się śniło że pierwsze dziecko wyrzucili do śmietnika na sali operacyjnej a drugie dostałam na ręce i za tym 1 nie płakałam...być moze i śniło mi się coś co mogło nawet tak wyglądać jak jest naprawdę bo za Hanną nie cierpiałam długo tylko za tatą, a potem zaszłam w ciążę z Marcelkiem i moze to właśnie to 2 dziecko wtedy widziałam ...? :unsure: :unsure:


agusiu mam nadzieję że nas czytasz?! Jak po Twoim wielkim dniu? Gratuluję z całego serca na Nowej Drodze Życia!!!!



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809425 przez Uśmiechnięta86
Hejka dziewczyny,

A ja dalej chora;/
Katar mi doszedł...wirus jakiś cholerny... i jeszcze pęcherz chory...sypie się zupełnie:(
Pije syropek z cebuli i czosnku.Od 23 idę na urlop az do 2 stycznia :D może wtedy wyleżę w łóżku chorobe wyspie się. Bo teraz w pracy muszę byc bo mamy tu przedświąteczną gorączkę.
Zimno na ustach mam , nos czarwony jak u renifera.

Dobrze że dzidzia kopie - i pociesza mamę- każdego dnia co godzinę:D Mój syneczek :D Taka jestem dumna :P

Monia W- a mi pozwolili na zgagę i nadkwasotę siemie lniane pić. chydne ale naturalne i pomaga. Nie jem tez ogórków i śledzi bo to chyba przez nie :P hehhe

Danusiu - śliczny Syneczek !
sela- mój tez przestaje kopać- jak przyłożę rączkę.
I tez mnie ciągnie w pachwinach czy po bokach . Takie szpile czasem czuje że az strach mnie bierze.

Gosia- słodki ten Twój mężczyzna:P

beacia- ja też mam koszmary.
Ostatnio śniło mi sie że nie miałam wód w brzuchu i dziecko wyschło:o ...obudziłam się w nocy przerażona- i tak mi się chciało pić -że wypiłam chyba z 0,5l wody na raz.

Agnieszka- jak się żonka miewa??

Mój brzuch jest już naprawdę spory :o i wygląda jak wysoko przyczepiony do mnie balon!
I nogi mi spuchły całe :/ Mówię spuchły bo nie wiem czy tak tylko nogi utyły czy to jakas opuchlizna od chorych nerek;/




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl