BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #809491 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!

Ja mam dzisiaj wolne od pracy, więc farbuję włosy, a potem lecimy na miasto zrobić zakupy przedświąteczne.

Ja tez mam czasami strasznie realistyczne sny. W mojej poprzedniej (straconej ciazy - tak w ogóle to miałam termin na 10 grudnia :-/ ) miałam koszmary o poronieniu, a tym razem śni mi sie za każdym razem, ze urodzę śliczną, zdrową dziewczynkę :)

Fajnie tak sobie poleniuchowac, jutro znowu wolne :)

Ja niestety wciąż nie czuję ruchów dzidzi :( buuuuuuu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809574 przez danusia87
Hej Mamuśki

U mnie wszystko dobrze tylko strasznie zmwczona jestem calymi dniami że nic się nie chce mi robić. ..
SYNUŚ od wczoraj wiwczora tak kopie że spokojnie wyczowamy go przykladajac rękę do brzuszka. Maz wczoraj sie uciesYl bo jak tylko przykladal reke Maleńki kopal strasznie mocno a jak ja zabieral nic cisza;) chyba Kocha tatusia i to jak rozmawiamy o NIM ;)
Wczoraj kupiliśmy choinkę 2, 5m okazalo sie jednak ze pień jest za szeroki do stojaka :-O i tak puki co czeka sobie na tarasie az Paweł wróci z pracy i to zrobi ;) kupilam tez piekne skrzydla anielskie z piorek i szydelkowe ozdoby ...zobaczymy jak calosc będzie wyglądać ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809588 przez sela
Hej kochaneja dzis jakaś nie wyspana oczy mnie szczypia ze zmeczenia :( Byłam na pazurkach mamusia musiała zrobic cos dla siebie:) teraz leze jestem totalnie wypompowana najchetniej to bym sie wykapała i poszła spac hahahah.Marcelek kopie jak szalony Uśmiechnieta wiem co czujesz bo mnie tez duma rozpiera z mojego synka :kiss: :kiss: Juz nie moge sie doczekac az zobacze moje małe szczescie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809619 przez moniaW
ja już po wizycie,niestety nie dowiedziałam się płci dziecka :( w ogóle wyszłam z tej przychodni taka wkurzona bo ten mój lekarz jest beznadziejny.zrobił mi usg ale nie pokazał maleństwa na monitorze nawet nic nie powiedział,wszystko trzeba z niego wyciągać a on odpowiada z łaską jakby mu się zawracało niepotrzebnie głowę,szkoda gadać :( następna wizyta dopiero 8 stycznia do tego czasu muszę zrobić tą paskudną glukozę na czczo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809620 przez danusia87
sela pochwal się pazurkami!!!! do spotkania z naszymi bomblami zostało nam 5 mc :D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809623 przez danusia87
moniaW bardzo mi przykro że płci nie poznałaś! na twoim miejscu chyba zmieniłabym lekarza!



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809634 przez sela
daniusia wklejam fotke pazurków ale nie wiem czy sie wgra bo wczoraj chciałam pokazac wam Marcelka ale sie nie udało :(To prawda czas leci szybko jeszcze 5 :lol: mie

moniaWNie prezejmuj sie kochcana teraz ciezko trafic na dobrego lekarza ja własnie zmieniłam zobaczymy czy ten bedzie lepszy oby bo kolejny raz nie chciałabym zmieniac
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809637 przez sela
A to mój mały cukiereczek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809638 przez usia
Cześć kochane.
Długo mnie nie było. Sprzątanie zakupy prezenty urodziny męża imprezka i tak mi szybko zlecialo. Ogólnie czuje się dobrze. Czuję ruchy maleństwa juz codziennie wieczorem. Jestem szczęśliwa że daje o sobie znać. Super że już niektóre z was znacie już płeć dziecka. Ja mam usg 2 stycznia może wtedy się coś dowiem. Buziaki dla was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809689 przez beaciaa
Hej kochane :)!
Melduję się po wizycie ! Będzie synuś. Łukasz chodzi taki dumny, że najchętniej wykrzyczałby całemu światu :)! Oczywiście szybko śmignęłam do miasta kupić pierwszy ciuszek (Body z krawatem). Wszystko w normie, Maciuś zdrowy leżakuje tak jak mamusia z nogą na nogę (nawet zdjęcie dostaliśmy nóżek jak tak samo miał skrzyżowane jak ja na USG ;p). Termin na koniec kwietnia, ale nigdzie się stąd nie wybieram i nie pozwolę się wyrzucić ;p Następna wizyta 20.01. Za 3 tygodnie test na obciążenie glukozy :X słyszałam, że ohydztwo :( Damy radę ! Lecę pakować prezenty buziaki kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809698 przez usia
Beaciaa - super wiadomości :laugh: ciekawa jestem jak zareaguje mój Rafał?? :) oj nie mogę się już doczekać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809769 przez Gosia27
Jejku ile chlopakow na forum! To tylko u mnie ma byc dziewczynka???? Bedzie miala w czym wybierac :)
sela synus idealny ;)
beacia ciesze sie z tak dobrych wiesci :kiss:

Jestem okropnie zmeczona,Zojka chce byc caly czas na rekach,chce sie ciagle przytulac...nie wiem jak ja zabawic,naszly mnie zle mysli,bo w ogole nie mam czasu dla siebie,boje sie o maluszka ze mu szkodze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809833 przez iwonan12
Cześć dziewczyny u nas wszystko dobrze malutkie kopie uwielbiam to mogła bym tak leżec i czekać na kopniaki

Gosia27 ja jeszcze nie wiem co będe miała ale mam przeczucie że dziewczynka więc nie będziesz sama w styczniu idę na USG 3D

beaciaa gratuluje synusia tez jak tylko się dowiem co zamieszkało w brzuszku idę na zakupy :)

sela śliczny maluszek

Nie mogę się doczekać Maja jeszcze tyle czasu



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809873 przez danusia87
Beaciu Kochana Gratulacje!!! Ale masz wspaniały prezent na urodzinki Maciuś Będzie Przepiękny jak jego Mamusia!!!! :D a tak w ogóle: Sto Lat Sto Lat niech żyje żyje nam , Sto Lat Sto Lat Niech Żyje Żyje Nam, Jeszcze raz Jeszcze Raz Niech Żyje Żyje Nam Niech Żyje Nam a kto Beacia!!!!! Jeszcze raz wszystkiego Najlepszego Słoneczko!!!!

iwonan12 jeszcze tylko 5 miesięcy zleci szybko :)

Gosiu Kochana ja mam to samo z Olivią non stop chce na ręce ale lekarz mi zabronił podobno wszystko ok ale moje ciągłe bóle brzucha stąd się właśnie biorą...od noszenia Oli i teraz w ogóle ani jej podnieść ani zakupów nic...:/

sela Pazurki bardzo ładne! A SYNUŚ tzn. Marcelek jest Prześliczny! Jak ja Kocham już mojego Marcelka nawet nie wiedziałam...hihihi każdego dnia czekam na kopniaki a moja Oli jak da rączkę i ją kopnie to się śmieje że Bejbi jej bam zrobił...;)

usiu faktycznie długo Cię tu nie widziałam ale bardzo dobrze że nas nie zostawiłaś ;) :* ... u nas to samo raz zakupy raz prezenty a to znowu choinka...tylko czytam i staram się odpisywać na bieżąco choć nie zawsze idzie...;)

Paradise jak tam kochana zakupy przedświąteczne zrobione? ja mam dzieki Bogu teraz spokój bo w sobote byliśmy w tych czechach jedyne co musze kupic to chleb na swieta i masełko ;) Poza tym wszystko mam :)


Wczoraj wieczorem ubierałam z Oli Choinkę do 22 ...:/ Mała padła jak ciapek a i mama też... :) Poniżej przesyłam fotkę Naszej choineczki :*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809878 przez Gosia27
danusia87 napisał:

Beaciu Kochana Gratulacje!!! Ale masz wspaniały prezent na urodzinki Maciuś Będzie Przepiękny jak jego Mamusia!!!! :D a tak w ogóle: Sto Lat Sto Lat niech żyje żyje nam , Sto Lat Sto Lat Niech Żyje Żyje Nam, Jeszcze raz Jeszcze Raz Niech Żyje Żyje Nam Niech Żyje Nam a kto Beacia!!!!! Jeszcze raz wszystkiego Najlepszego Słoneczko!!!!

iwonan12 jeszcze tylko 5 miesięcy zleci szybko :)

Gosiu Kochana ja mam to samo z Olivią non stop chce na ręce ale lekarz mi zabronił podobno wszystko ok ale moje ciągłe bóle brzucha stąd się właśnie biorą...od noszenia Oli i teraz w ogóle ani jej podnieść ani zakupów nic...:/

sela Pazurki bardzo ładne! A SYNUŚ tzn. Marcelek jest Prześliczny! Jak ja Kocham już mojego Marcelka nawet nie wiedziałam...hihihi każdego dnia czekam na kopniaki a moja Oli jak da rączkę i ją kopnie to się śmieje że Bejbi jej bam zrobił...;)

usiu faktycznie długo Cię tu nie widziałam ale bardzo dobrze że nas nie zostawiłaś ;) :* ... u nas to samo raz zakupy raz prezenty a to znowu choinka...tylko czytam i staram się odpisywać na bieżąco choć nie zawsze idzie...;)

Paradise jak tam kochana zakupy przedświąteczne zrobione? ja mam dzieki Bogu teraz spokój bo w sobote byliśmy w tych czechach jedyne co musze kupic to chleb na swieta i masełko ;) Poza tym wszystko mam

Wczoraj wieczorem ubierałam z Oli Choinkę do 22 ...:/ Mała padła jak ciapek a i mama też... :) Poniżej przesyłam fotkę Naszej choineczki :*


Sliczna choinka,my bedziemy ubierac w sobote.

Raz brzuch man a raz nie,jestem jakas przewrazliwiona i tyle .. ogolnie czuje sie dobrze tylko dzis z bolem gardla wstalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl