BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #809967 przez usia
Beaciaa - wszystkiego najlepszego kochana. :kiss: :kiss:
Danusia - śliczna choinka słodkie te skrzydełka :) i bardzo mi się podobają twoje zasłonki. Urządzanie domu jeszcze przede mną więc fajnie podpatrzeć coś ładnego :laugh:
Gosia - nie przejmuj się tak to szkodzi dzidzi. Ja też tak miałam raz brzuch był i to ładny a raz malutki. A teraz już od paru dni się nie zmienia. No chyba że rośnie. Siostra jak mnie nie widziała tydzień to stwierdziła że sporo podskoczył i że się podniósł do góry. Jak miałam ból gardła ostatnio to chodziłam w szaliku i piłam herbatki z miodem cytryna i sokiem malinowym. Raz użyłam tantum Verde i ogólnie gardło bolało tylko 2 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810020 przez biedroneczka39
A ja wszystko skrzętnie czytam ale póki co odsypiam co dzień jak dziewczynki w szkole bo jestem zmęczona ciągle. Od soboty przygotowania świąteczne...:)
Gratuluję wszystkim wszystkiego czyli ślubów, poznania płci :D Same chłopaki he he :)


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810024 przez beaciaa
Dziękuję za życzenia :kiss: :kiss: :kiss:
My choinkę ubraną mamy od soboty, wczoraj męczyłam się z pakowaniem wszystkiego, ale dzięki temu nie będę nerwowo biegać w Wigilię, że nie spakowane wszystko ;)
Wczoraj Maciuś dał o sobie dosyć mocno znać, pierwszy raz tak mocno :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810072 przez sela
beaciaaGratuluje synka :kiss: sto lat i spełnienia marzeń :kiss: :kiss: :kiss:

danisia kochana ja tez tak kocham swojego Marcelka ostatnio sie śmiałam ze jak go zobacze to chyba zgłupieje z miłosci hahaha.A te kopniaki sa strasznie słodnie :woohoo:
A choinka prześliczna uwielbiam takie geste choineczki pewnie długo postoi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810099 przez Gosia27
Mam okropna handre,kompletny brak humoru :S
Chciala bym zeby byl juz maj I w ogole,tulic maluszka,dla mnie to takie odlegle wszystko,jestem jakas dziwna...

Nie pochwalilam sie,mamy mieszkanie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810106 przez usia
Gosia - szkoda mi ciebie że masz taki humorek. Masz duży powód do radości mieszkanie. Wszystko będzie ok kochana. Też Ostatnio miałam smutne dni humorki jakieś. Mój Rafał powiedział mi tak: zobaczysz kochanie jak miną święta i nowy rok do do maja to już szybko zleci. Tego się trzymam i staram czymś zająć żeby odgonic humorki. Ostatnio czytałam że po luteinie dziewczyny miały mała depresję. Ja jeszcze tydzień mam brać i może mi się humor poprawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810112 przez usia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810121 przez Gosia27
usia napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

usia heh wlasnie mnie tez brakuje mojego Rafala,ale ja chyba jeszcze dlugo pobiore ta luteine.
Z mieszkania bardzo sie ciesze,tym bardziej ze R utargowal 20tys to na wykonczenie lazienki calej!
Snow jak takich nie mam,moze dlatego ze po calym dniy z mala padam na twarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810134 przez beaciaa
Sela- dziękuję :)
Gosia- gratuluję mieszkania :)
Usia- współczuję brania luteiny
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810165 przez biedroneczka39
A ja wszystko skrzętnie czytam ale póki co odsypiam co dzień jak dziewczynki w szkole bo jestem zmęczona ciągle. Od soboty przygotowania świąteczne...:)
Gratuluję wszystkim wszystkiego czyli ślubów, poznania płci :D Same chłopaki he he :)


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810173 przez sela
beaciaa u mnie z tym przytulaniem jest dokładnie tak samo jak u ciebie jakos przed zajsciem było wiecej,a teraz jakos ta swiadomosc ze mój malec jest w serodku powoduje ze srednio mam ochote :( Mam jednak nadzieje ze po porodzie wróci wszystko do normy


Słyszałam ze czesto po porodzie kobieta totalnie przestaje miec ochote na sex,ale to pewnie wszystko zalezy od indiwidualnego organizmu.A po za tym nie ma co sie martwic na zapas :P

usia co do tych snów to normalne ze fantazja cie ponosi masz przerwe w sprawach które sa potrzebne,ale czasami taka przerwa tez jest dobra pomysl jak puzniej bedziecie sie cieszyc soba :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810206 przez Uśmiechnięta86
Hej dziewczyny...

Oj dużo mam pracy...
Jestem okrutnie przeziębiona i gardło chore, a na ustach dwa wielkie BĄBLE OPRYSZCZKA !!!!
Nie chorowałam od dwóch lat tak często i tak mocno;/
To już trzecia choroba w trakcie ciąży;/
Ciążowe osłabienie mam zatem...;/
BOLIII>BUZIA- JADŁOWSTRĘT BÓLOWY!. Po 9 godzin w pracy;/
Dziś remont był w pracy i sprzątanie. Teraz mnie wszystko boli...
Stresu tyle i jeszcze ta choroba ;/
Jestem wyczerpana...
Czytam was kochane !!!
Cieszy mnie każda dobra wiadomość:D

Usia - ja też jem luteinę, ale przeziębienie mam więc nie zwracam na nią uwagi nawet:P
Bo na nic ochoty nie mam.Chyba że na sen :P
Gosiu- Gratuluję :D Jakie to mieszkanie wybraliście ? Bo ja ostatnio czytałam że dwa do wyboru miałaś.
beacia- ja też mam Maciusia w brzuchu!:P

CHoinka stoi łysa u mnie -ale pachnie ładnie-nie mam siły ubrać;/
Jem czosnek w syropie i świeży, syrop z cebuli rybę i ser biały codziennie...
Piję dużo nawet soki z marchwi...
I co dzień gorzej...chyba potrzeba mi snu.. no będę musiała poczekać do weekendu na sen powyżej 6 godzin.

Trzymajcie się zdrowo kochane i z uśmiechami na buźkach !!!!


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810212 przez karla2102
Hey kochane u mnie latanina,ale porządki już główne zrobione, choineczka ubrana... W międzyczasie byłam na tym teście na obciążenie glukozą 75g wynik 83,8 mg/dl po 2h 99,3 mg/dl normy są niby 70- 99 wiec dowiem się czy wszystko w porządku dopiero 30 na wizycie, no chyba że wy kochane się orientujecie jak to jet z ta cukrzyca ciążową??
Gosia gratulację mieszkania
Usia fajne sny heheh;)))
Danusiu piękna choineczka
Uśmiechnięta86 ja też już 3 razy chora byłam w ciaży
no u nas tez chyba rzadziej się do siebie przytulamy z mężem, chyba tak to już jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810600 przez danusia87
beaciu pisz jak egzaminy???? Gotowa na zmiane Stanu Cywilnego ;) ?

Uśmiechnięta Kochaniutka wyspij sie w koncu i wracaj do zdrowia! !!!

Co do przytulanek to u mnie jeszcze wieksza ochota niz przed ...;) a Tatuś zadowolony tylko czasami sie boi ze Mały po głowie dostanie uswiadamiam go wówczas że ewentualnie może go tylko pokolysac badz poglaskac hehehehe

Dzisiaj mialam badania u domowego lekarza wszystko ok pieczatka podbita także zadowolona jestem! Ostatnie prezwnyy dzisiaj kupiłam bo mąż autko mi zostawil tylko mi stresa zrobil jak zadzwonil kiedy wybieralam mu prezent ze za 30min będzie w domu. ...yyyy musialam skończyć wcześniej zakupy i szybko wracac do domku...na szczęście zdarzylam i schowalam prezenty nim wrócił do domku hihihi


Tetaz odpoczywam bo strasznie zmeczona jestem.

A co u Was jak tam Kobietki????



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810611 przez beaciaa
Danusiu- egzaminy w niedzielę :) Teraz siedzę i się dalej uczę :) Gotowa, gotowa :) Jutro Cywilny tylko z najbliższą rodzinką, a w sierpniu dopiero wesele dla całej rodzinki więc wtedy będzie się działo :)
Wczoraj Łukasz ze znajomymi zorganizowali mi przyjęcie niespodziankę i jak tu takiego nie kochac ?:) A dziś odsypiam bo o 4 położyłam się spać...;/
U nas prezenty leżą pod choinką i się śmiejemy, że trenujemy cierpliwość :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl