BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #811212 przez Aguśka88
ja też dziś padam... 4 godziny lepiłam piergi z koleżanką....

Widzę że narazie jest przewaga chłopców :) Mój się wierci bardzo czesto, aż jestem w szoku, bo z Wikusią tak nie czułam ruchów jak teraz, na tym etapie ciązy, ona delikatnie mnie smyrała a ten to wariat , tylko się położę, od razu szaleje ;)


DObranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811219 przez danusia87
Gosiu ja w MC byłam ostatnio właśnie w ciąży z Olivką :) teraz też zero zachcianek...:/ choć nie wczoraj miałam ochotę na frytki wieczorem zrobiłam jadłysmy z Olivią i tatusiem a potem jakoś tyłem się odwróciłam do Olivi i nie zauważyłam jak się przewróciła i ząbkami górnymi uderzyła o kant szklanego stołu ;( Biedna ubiła jedynki na szczęście nie ma tragedii ale bardzo ją musiało boleć bo długoooo płakała a teraz odsunęła stół i powiedziała : Ti jesteś Ała i ja Cie Ble :) Moja mądra ale biedna Córeczka :(
Obwiniam siebie bo sie tyłem do niej odwróciłam i wiadomości oglądałam :( Przez to spać nie mogłam :(



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811221 przez danusia87
Aguska88 ja miałam przy Olisi tak że się wierciła co nie miara a teraz z Marcelkiem mam spokój ruchy czuję sporadycznie ale nie tak jak z Nią nie takie silne :) Wydaje mi się że synuś nie będzie tak energiczny i szalony jak moja Oli ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811244 przez sela
Agusia88Ja mam to samo mój Marcelek tak daje o sobie znac ze jestem w szoku nie wiedziałam ze w tak wczesnym etapie moga byc tak silne ruchy.I tak samo jak ty tylko sie zdaze połozyc i juz szaleje mały warjatek hahahah.Czasami to tak mocno mnie puknie ze az sie wystrasze hahaha o i teraz tesz szaleje chyba czuje ze go obgadauje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811303 przez Gosia27
Dziewczyny mam znowu podly humor.... :( chce mi sie plakac
Wiecie co wczoraj pieklo mnie doslownie w macicy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811328 przez nati.olsztyn
Gosiu, też ostatnio tak miałam... Odlezałam i przeszło:-) więc może u Ciebie też to z przemęczenia było, co? A poza tym Bąbel rośnie.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811336 przez mowmimama
Hej :)

Dziękuję dziewczyny za gratulacje :) Też się cieszę z synusia :) teraz nie trzeba się zwracać do brzuszka fasolka tylko po imieniu :P

Gosia27Gosia spokojnie, maluszek na pewno się rozkręca ;) i jeszcze troszkę będziesz cały czas czuć kopniaki :) ja jeszcze nic nie czuję, ah :)

Nie wiem kiedy ten dzień minął, wczoraj mieliśmy małą imprezę, poszłam spać po 4, wstaliśmy o 10 i czuję się teraz zmęczona. Ale w końcu w domu jesteśmy, zjem obiadek i będę mogła się luzować ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811531 przez nati.olsztyn
U mnie jeśli chodzi o ruchy to Dawid skakał jak szalony i teraz mam to samo;-) A dziś to Mała rusza się prawie bez przerwy. Ale myślę ze pewnie tak ją dzisiaj czuję bo mam leniwy dzień;-)

Gosia Masz co robić przy coreczce i dużo się ruszasz to i nie czujesz Maleństwa. :-)a napewno wszystko z nim w porządku, buja się cały dzień u mamy w brzusiu i jest happy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811532 przez Aguśka88
Witam :)
Prezenty pod choinkę pokupowane :) Uff... mam z głowy. Ja to zawsze na ostatnią chwilę, ale udało mi się wybrać prezenty w 2 godziny :) Nie ma jak to TK MAX , tam zawsze coś znajdę :)
W Polsce też chyba jest?

A po zakupach zachciało mi się jeść, wychodziłam ze sklepu, a na przeciwko mnie mac donald's , no nie mogłam nie wejść ;P Matko, a zawsze byłam taka przeciwna fast foodom

A teraz mąż robi pizzerki :D

danusia: To wychodzi na to że mój Adaś będzie takim wariatem..... bede miała urwanie głowy...o nieee!Bo WIki jak była mała była grzeczną dziewczynką i rzeczywiście , ruchy w ciąży miałam delikatne, moze coś w tym jest;)

Sela no to nam sie rojbery trafiły ;)


Gosia mam nadzieje ze ci szybciutko przejedzie kochana !! :* Odpoczywaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811595 przez nati.olsztyn
Dzień dobry Kochane! :-) Ja właśnie dopijam poranną kawkę, Synek je sniadanko. Dziś kończymy domowe porządki i zabieram się za jakieś ciacho:-) Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811652 przez Gosia27
Hej
od rana siedzę w kuchni i staram się nie myśleć o niczym bo doszukuję się od razu jakiś wątpliwości,a bo to nic mi nie dolega,a bo to brzuch mały,nie przytyłam nie czuję jeszcze ruchów....sama z sobą oszaleję,jestem nieznośna,marudna i ciągle mi coś przeszkadza :dry: czuję się brzydko i doprowadza mnie to do irytacji....

Pewnie macie mnie już dosyć,bo taka ze mnie pesymistka :S ale taka moja natura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811659 przez sela
gosia27 Nie mamy cie dosyc od tego jest forum by pisac o wszystkim a my od tego by doradzac pocieszac i opowiadac swoje doswiadczenia.Kochana głowa do góry włacz kolendy i moze zjamij sie jakimis przedświatecznymi zajeciami moze to pozwoli ci sie odsteresowac i tak nie rozkminiac.Jestem pewna ze wszystko jest dobrze,a to ze nie tyjesz to same plusy zobaczysz pewnie po św nadrobisz pare kilo.Ja tez nic nie przytyam co prawda brzuch mi wyskoczył ale tez nie jest jakis mega wielki wszystko w swoim czasie :kiss:

Mnie cały czas ciagnie psitka jak siedze na kibelku to mam wrazenie ze zaraz mi wyjdzie na wieszch okropne uczucie tez tak macie??do tego pobolewa mnie brzuch i kregosłup.Czuje ak bym była mała ciezarówka z ograniczonymi ruchami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811676 przez danusia87
Ja umieram dzisiaj ... nie mam sił nic pisać powiem tylko że ból zęba mam niemiłosierny i "0" lekarzy jak mąż wróci z pracy jadę do szpitala... :(



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811687 przez usia
Cześć wam :) u mnie też ostatnie porządki i pieczenie ciast. maleństwo daje ciągle o sobie znać. Najgorszy problem jaki mam to taki że nie mogę znaleźć dobrej pozycji do snu. Rano jak się budzę to cały lewy bok mnie boli wy też tak macie?
Danusia współczuję bolącego zęba na święta.
Sela ja tak nie mam na szczęście. Ale jak za długo stoję to czuję kręgosłup.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811727 przez agulka901
Hej dziewczyny ;D

Pozwoliłam sobie do Was napisać ponieważ nie do końca wiem czy będę Kwietniówką czy może Majówką ;D Termin 29.04 ale ostatnio na USG pokazała się data 2.05 i lekarz powiedział że wszystko jest możliwe. Spodziewamy się z mężem synka Adasia, to będzie nas pierwszy potomek ;D

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie serdecznie ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl