BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #814560 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

Wlasnie jestem w drodze do pracy, wiec coś skrobnę. Ale jestem zmęczona.... Az mnie oczy szczypią!

Usia - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!

Agnieszka - gratuluję czucia ruchów :)

Nati - mnie nic nie leci. Czy to źle?

Gosia - biedna moja :( Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie. Biedaczku :(

Wiecie co, "odpukać w niemalowane", ale ja sie zaszczepiłam w październiku przeciwko grypie i jak narazie ani razu nie byłam chora! Nie wiem, czy to przypadek, czy szczepionka mi pomogła :ohmy:

życzę Wam miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814608 przez nati.olsztyn
Paradise Oczywiście wszystko ok. Ma prawo lecieć. ale nie musi. Mi w poprzedniej ciąży wcale nie leciało i teraz póki co też nie leci. Także spokojnie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814610 przez Uśmiechnięta86
Hejka dziewczyny:D

Kupie wkładki laktacyujne na wszelki wypadek skoro tak radzicie zrobić:P :D
Ale na razie mi nie potrzebne:P

Dziś mój mały tak delikatnie kopie że aż się zmartwiłam czy wszystko ok z nim ??
Przez ostatnie 2 tygodnie to kopał bardzo mocno że aż bolało czasem ,a dziś taki delikatny dla mamusi :P... Jakby miział rączkami hehhehe
Może on już nie ma tyle miejsca i dlatego tak delikatniej się rusza???
Nie wiem czy to powód do zmartwienia??

Hmm...może pójdę na badania moczu jutro i zobaczę jak tam te nerki się mają...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814622 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta Pewnie Maluszek inaczej się ułożył i dlatego delikatniej Go czujesz:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814724 przez Paradise1982
Usmiechnieta - nie martw sie, ja tez moja coreczke czuje raz mocniej, raz slabiej. Dzisiaj to malo puka, a wczoraj mocniej, wiec to naprawde zalezy.

Caly czas mysle o imieniu dla mojej coruni i strasznie mi sie podoba Victoria Sophia (bo pasuje super z nazwiskiem Evans), John mowi, ze mu sie podoba, ale jeszcze nad tym pomysli, wrrr! M
Mam nadzieje, ze mu sie tak bardzo spodoba, ze juz nie zmieni decyzji, bo ja jestem w tych imionach zakochana! Victoria bo ona jest moim malym zwyciestwem, a Sophia, bo moja ostatnia ciaza, ktora poronilam gdyby byla dziewczynka, bo nazwalibysmy ja Sophia, wiec chcialam tak ku czci Aniolka.

Ja siedze w pracy i sie wkurzam, bo u nas pierwszy raz od paru dni swieci slonce, plus 10 stopni i w ogole jest cudownie! Chyba sie przejde nad morze na przerwie!

:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814734 przez danusia87
Hej Mamuśki

I juz Nowy Rok ;) i coraz bliżej rozwiązanie u Nas wszystkich :)

Przepraszam ze sie nie odzywalam ale byli u mnie znajomi z PL od 31.12 do dzisiaj... Dzis jestem TOTALNIE zmeczona od 5 rano na nogach ja i Olivia ... poszlysmy spac po 11 i gak do 13 spalam... co z tego jak ciagle jestem zmeczona...a o 15 musze odebrac meza z pracy bo ja mam dzisiaj auto. Wczoraj polozylismg sie tez po 24 ; ( jak to dobrze że Gosci juz nie ma i mam święty spokój :ohmy:

Milo jak ktos nas odwiedza ale jeszcze lepiej jak juz odjeżdża .... O Boże zrobilam sie jakas ASOCJALNA :unsure: w tej ciąży... Do tego od kilku dni nie moge sie wyproznic a brzuch wieczorami PRZESTRASZNIE boli dobrze ze Marcelek sie rusza przynajmniej wiem ze z Nim wszystko dobrze! !!!

A jak tam u Was? Jakieś postanowienia na Nowy Rok. ..? Ja żadnych postanowień i może w koncu wszystko będzie ok. ..



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814740 przez Uśmiechnięta86
Danusiu- Ja postanowiłam że jeszcze w roku 2014 wrócę do swojej wagi 46 kg lub ewentualnie do wyglądu który będzie mnie i męża zadowalał.:P
I że przed rokiem 2015 będę już w pracy z powrotem.
No i wiadomo że postanowiłam dać z siebie wszystko przy porodzie, i nie poddawać się i nie bubać, zrzędzić tylko urodzić dzielnie nie mówiąc "nie dam rady " :P

To moje postanowienia.


Danusiu
ja na zaparcia jem owsiankę krótko gotowaną :P
I jem orzechy, i owoców 500g dziennie różnych , i pamiętam aby minimum 2 litry wody źródlanej codziennie wypić samej bez soku bez dodatków.
I od tego czasu mam idealne trawienie i codziennie , i łatwo :P
Polecam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814754 przez sela
Hej Dziewczynki troche mnie nie było jakos nie miałam za bardzo czasu napisac,ale dzis juz nadrobię te nieobecne dni:)Gratuluje wszystkim mamom za wiesci kto zamieszkuje ich brzuszek:)Co do tabeli to mnie nie stety tam nie ma:( rocznik 88 ciaża 1 płecchłopiec :)

Mi święta jak i sylester zleciały bardzo szybko i spokojnie w rodzinnym gronie;)Kolejne będą na pewno bardziej radosne bo 1-wsze z naszym maleństwem.Marcelek kope jak szalony wieczorami wypycha sie tak ze mozna go całego wyczuc.Ciaża to najpiekniejsze doznania w zyciu jestem przeszczęsliwa ciagle mysle o moim małym chłopcu to tam w serodku porabia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814762 przez Uśmiechnięta86
Ja chciałabym czasem o ciąży na chwilkę zapomnieć i zająć się zbliżającym egzaminem albo kształceniem języka angielskiego , sobą że tak powiem i swoim mózgiem...ale no nie da się pochłoneło mnie dzidzi, on tak słodko kopie i ciągle mi przypomina i czytam i czytam żeby wszystko wiedzieć na temat noworodka...brzuch ciąży mi już konkretnie ... Nie da się zapomnieć nawet w pracy;/:D

Już od 1 marca będę szkolić na swoje miejsce dziewczynę i 15 kwietnia idę na L4 .
Wcześniej niż planowałam ale po prostu boli mnie kręgosłup i chyba nie wytrzymam do samego końca w pracy.

Mimo że mam stołeczek na nogi ukryty pod stołem(mam kryty stół więc nie widać) i podusie pod plecy na krześle:P

heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814842 przez usia
Jestem już po wizycie. Wszystko ok i będzie dziewczynka :) oboje myśleliśmy że chłopak bo u męża 3 pokolenie sami faceci. A tu taka niespodzianka. Ciekawe czy tak będzie do końca ciąży. Bardzo się cieszymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814906 przez nati.olsztyn
usia Cudownie że wszystko dobrze! Cieszę się bardzo! I gratuluję Córeczki! Coraz więcej dziewczynek na forum.:-) Imię już wybraliscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814952 przez usia
Jeszcze nie. Czekamy do następnego usg i wtedy wybierzemy ostatecznie. Podoba nam sie Natalia, Nikola, Ola. Zobaczymy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Następna wizyta 10 stycznia ale to już na NFZ z wynikami badań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814956 przez Gosia27
usia gratuluje coreczki!
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Umowilam sie na 21.01 na badanie polowkowe, 17 mam wizyte u swojego gina. Musze tez zrobic badania.
Dzis mnie tak strasznie zatoki bola,glowa peka :( nie dalam rady,musialam wziac p/bolowe leki...

Moj maluszek co chwila ma czkawke,smieszne uczucie.

Nie pamietam,ale ktoras pisala ze za postanowienie noworoczne ma zamiar wrocic po.porodzie do wagi 46kg. Ja zachodzac z Zojka w ciaze,wazylam 46kg. Przytylam 15 i 5kg mi pozostalo po niej. I juz nigdy nie chcialamby wrocic do wagi wyjsciowej bo teraz czulam sie zdecydowanie ladniejsza. Te 5kg dodaly mi uroku. I nawet moj R uwaza ze wtedy bylam za chuda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814986 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

Sela - juz Cie dodalam :)

W ogole, to moglybyscie mi pomoc, bo ja mam wrazenie, ze na tej tabelce to juz duzo dziewczyn nie ma na forum!

Usia - gratuluje zdrowej coreczki :) Na pewno bedziesz sie dobrze czula :silly:

A ja sie musze pochwalic, ze John dzisiaj pierwszy raz poczul kopniaka naszej coreczki hihihi! Ale fajnie :lol:

No nic, ide pod prysznic i do lozka. Musze sprobowac zasnac o 23, bo jak wstaje o 7 to chodze jak zombie :(

Milego wieczoru!

Dolaczam tabelke.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814993 przez biedroneczka39
Chora :( buuu
Dane do tabelki podam 8 stycznia po wizycie USG.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl