BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #818942 przez Paradise1982
Danusia - trzymamy kciuki za USG i daj nam jak najszybciej znac! :)

Widze, ze dziewczyny gadacie na temat macierzynskiego. Ciekawe czy w PL czy w UK jest lepiej, hmmm...
Ja w pracy, chce do domu!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818957 przez sela
Hej Słoneczka nie odzwywałam sie dosyc długo bo nie miałam jakos siły i weny ;(.Kregosłup mnie strasznie boi ostatnio wszedłmi taki ból w lędzwia ze nie ogłam nic zrobic ani sie ubrac nawet mazbuty mi zdejmował.Tragedja to 5 miesiac a mnie juz tak boli ze jak bym była w 9 hahaha toja nie wiem jak puzniej bedzie:(.Dzisiaj byłam na badaniu glukozy powiem wam szczerze ze masakra ja to bardzo zle zniosłamdo tej pory mi nie dobrze mam nadzieje ze nie bede musiała jeszcze raz tego pic cos strasznego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818969 przez usia
Sela miło że znowu sie odzywasz. Biedna mnie też często krzyż boli ale ból jest do wytrzymania. No i teraz mam pietra z tym badaniem z glukozą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818976 przez beaciaa
Sela- wiem co czujesz bo u mnie problemy z kręgosłupem zaczęły się już przed świętami :( Na glukozie byłam wczoraj i przez cały dzień było mi nie dobrze, dopiero o 2 w nocy jak poszłam spać przeszło bo już dziś ok.. także trzymaj się i postaraj się coś zjeść :)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818982 przez sela
usiaKochana możne ty przejdziesz to bardzo dobrze ja to chyba dla tego tak zle bo rano jak nic nie zjem to czasem zdaży mi sie zwymiotować a tu jeszcze taki płyn do wypicia no i mnie muliło :(Ale jak trzeba to trzeba :) siła wyższa.

beaciaa Tak sie zastanawiam czy ta poduszka o której wczesniej rozmawiałysmy na forumcos pomaga ,bo jak by pomagała to bym sobie taka zakupiła a tyy moze masz taka??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818988 przez beaciaa
Sela- chodzi o poduszkę rogala ?? Mi szczerze po postu wygodniej się śpi ze względu na rosnący brzuszek. Co do kręgosłupa nie czuję różnicy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819024 przez nati.olsztyn
Czas na drzemkę;-) Synuś sie ululał to i ja kimne. Aaa miałam wyniki sprawdzić...to jak wstane i nie zapomnę. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819033 przez Gosia27
Co za okropny dzien,dopiero dodarlam do domu,glodna,wymeczona ....boli mnie w srodku za spojeniem lonowym :S od noszenia Zojki... :( poczytam was jak sie ogarne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819038 przez danusia87
No halllllo
Kochane tak późno pisze bo po Klinice pojechalam kupic border do pokoju dziecięcego potem zakupy szybkie pomoc mezusiowi przy konczeniu pokoju dla Moich Skarbusiow a teraz jeszcze szykujemy sie na 30-stke szwagierki...juz nie mam sil aby jechać ale coz jak trzeba to trzeba ;)

Aaa po badaniach wszystko "ołrajt" jak to moja Olivcia mówi Marcelek waży juz 500gr i jest calutki i zdrowiutki ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819053 przez sela
danusiaKrcze to juz sporawy twój Marcelek ciekawa jestem ile moj wazy ja ie do gina w nastepnym tygodniu wiec zdam relacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819086 przez moniaW
Gosia27 ja wczoraj też dostałam krwotoku z nosa tak z niczego akurat siadłam na komputer i chciałam was poczytać a tu zaczęło mi się lać.dopiero po 20 minutach mi przeszło,pomogły zimne okłady na kark i czoło.

usia ja zabrałam glukozę ze sobą i tam mi rozpuściła,na cytrynę nie chciała się zgodzić ale ostatecznie wcisnęłam parę kropelek.najgorsze jest to że rano nie miała zimnej przegotowanej wody i dostałam wrzątek który kazała mi szybko wypić :P
krew pobierała z ręki i palca przed wypiciem glukozy i później 2 godziny po wypiciu
mocz przynosisz ze sobą w kubeczku i oddajesz na samym początku.tak jest u mnie :)

Uśmiechnięta informacje na temat macierzyńskiego na pewno się przydadzą bo ja już się w tym gubie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819127 przez nati.olsztyn
Aż Wam pokaże co mój Synuś wczoraj wymyślił::-P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819137 przez karla2102
Mamuśki uciska mnie tak w podbrzuszu? czy to normalne??? czy się martwic i lecieć do lekarza nie chce popadać w panikę.. :( :( :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819141 przez nati.olsztyn
Karla Boli? Opisz bardziej ten ucisk. Poloz się na lewym boku z ugiętymi nogami. Możesz też nospe lyknac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819142 przez Uśmiechnięta86
Sela- ja mam poduche duży rogal twardą i lepiej mi na karku ale lędzwia bolą;/
Jest wygodna ale kręgosłup boli i tak.

Karla- leżysz na lewym boku? Długo Cię tak boli?
Zażywasz magnes oprócz witamin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl