BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #819160 przez karla2102
Taki ucisk jakby ciagle parcie na pecherz ,jakby tak pecherz uciskalo nie wiem jak to opisac. no leze kochane na lewym boku. w moich wtaminach jest w skladzie magnez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819162 przez karla2102
Mnie to nie wiadomo jak nie boli tylko tak uciska nieprzyjemne te uczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819187 przez Uśmiechnięta86
a twardy jest brzuch Karla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819217 przez karla2102
Miekki brzuch maly kopie to chyba krzywda mu sie nie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819233 przez Gosia27
karla2102 napisał:

Miekki brzuch maly kopie to chyba krzywda mu sie nie dzieje


Podloz sobie poduszke pod pupe,zebys uniosla wysoko miednice,moze maluch tak nisko sie ulozy i Cie popiera,teraz bedzie tak coraz czesciej,mozesz czuc ucisk na krocze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819249 przez nati.olsztyn
Gosia27 napisał:

karla2102 napisał:

Miekki brzuch maly kopie to chyba krzywda mu sie nie dzieje


Podloz sobie poduszke pod pupe,zebys uniosla wysoko miednice,moze maluch tak nisko sie ulozy i Cie popiera,teraz bedzie tak coraz czesciej,mozesz czuc ucisk na krocze



Nie ma to jak porada specjalistki:-) Cieszę się Gosia że z nami jesteś!:-)

Odebrałam wyniki. Wszystko dobrze. Toxo ujemna - hurra!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819285 przez karla2102
Dzieki gosia za rade :laugh:
nati ciesze sie ze wszystko dobrze :laugh:
juz mi troszke lepiej mam nadzieje ze przejdzie jak nie to w pon do lekarza pojde;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819346 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie! Jak tam dziś u Was?

Ja się powiedzmy że wmiare wyspalam;-) Właśnie smaze placuszki z mąki pelnoziarnistej z jabłkami, rodzynkami i żurawina;-)mniam Zjemy z Synkiem sniadanko i muszę się wziąć za porządki, żeby mi się jeszcze chciało tak jak mi się nie chce...

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819419 przez mowmimama
Cześć :)

W piątek mam wizytę u gina i pewnie też mi da skierowanie na glukozę ... nie wiem jak smakuje ale przez opinię inny wyrobiłam sobie też o niej opinię;p i nie chcę jej pić;p

cieszę się z piątkowej wizyty, bo małego jeszcze nie czuję ani nic, więc ciekawa jestem jak mu tam w brzuszku jest :)

w poniedziałek idę morfologię zrobić i kurcze boję się o te żelazo...mam nadzieję, że mi nie spadło jeszcze bardziej, tym bardziej, że przez święta nie przestrzegałam zdrowego odżywiania się, uległam wszystkim pokusą świątecznym (:P). Teraz mam pić bądź jeść buraczki. Pić nie pije, bo nie przepadam za warzywnymi napojami, ale na obiad mam codziennie buraczki. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Przed chwilą weszłam na stronę jednego studia sportowego i widzę, że jutro prowadzą zajęcia dla kobiet w ciąży! :) Idealnie, idę teraz do nich i zapytam się jak to wygląda. I mam nadzieję, że jutro troszkę się poruszam:)bo naprawdę brakuje mi ruchu, więc rozumiem Cię Uśmiechnięta. Mi też strasznie brakuje ruchu. Choć też troszkę inaczej jest, bo Ty masz przymusowe. A ja teraz jak pracuje do 16, to już nie chce mi się. I niby jestem te 8 godzin poza domem, ale brakuje mi moich spacerków i świeżego powietrza. A teraz też tak szybko się ciemno robi. Ale cieszę się, że być może z basenem Ci wyjdzie!

Malllgooniajasne, że Cię przyjmiemy z powrotem :) Tobie też życzę tego samego w Nowym Roku :)

Danusiasuper że synek zdrowy i duży :) ja za kilka dni też mam wizytę...ciekawa jestem ile mój waży :)

nati.olsztyn ahh te dzieci one to mają pomysły :P

No nic zmykam na miasto. Trzymajcie się dziewczyny i spokojnego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819422 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819447 przez mowmimama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819448 przez Gosia27
mowmimama napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ogolnie jest leniwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819449 przez mowmimama
widocznie tak jest :P my się z moim M śmiejemy, że nasz w ogóle jest leniwy bo w ogóle jeszcze się nie odezwał, więc tylko czekam na piątek by sprawdzić czy jest dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819467 przez biedroneczka39
mallgoonia witamy z powrotem :kiss:
Gosiunia moja droga nie stresujemy się. Może dziś twój dzidziol jest leniwy...w końcu jest weekend no nie :laugh: . A tak na bardzo serio to proponuję zjeść coś bardzo słodkiego I położyć się na lewym boku.
Ja właśnie zjadłam...śniadanko he he :blink: chodź niektóre pewnie już po obiedzie. A co mi tam nikt mnie nie goni :silly:
Zaraz idę upiec babkę tylko szukam przepisu bo mam chęć na taką wilgotną babkę a nie piaskową.
Macie już pomysły na wózek dla bejbika?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819479 przez beaciaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Biedroneczka 39- Co do wózków ja już mam swój typ i pewnie jeszcze w tym tygodniu wszystko zostanie sfinalizowane. Zastanawialiśmy się pomiędzy Navington Corvet, Navington Galeon i Jedo Bratatina. Mój typ Navington Galeon, mego małża Jedo Bratatina- ale stwierdził, że ja mam ostateczny głos bo w końcu większość czasu to ja będę nim jeździć :)
Bratatina- b. fajna, na paskach, można śmiało jeździ po dziurach, lasach ;p (próbowaliśmy przed sklepem ;p). Minus- nie można kupic samej gondoli, a spacerówka jest do d.... Same złe opinie wyczytałam, więc ryzykowac nie chcę, no i wg. mnie za bardzo lata na wszystkie strony przez to, że jest na paskach.
Galeon- wagowo b. podobny, dużą zaletą jest możliwośc kupna oddzielnie stelażu, gondoli, spacerówki. Bardzo fajnie się prowadzi, nie lata tak bardzo na wszystkie strony jak Bratatina.
W ostateczności stwierdziliśmy, że kupimy teraz oddzielnie gondole, później oddzielnie spacerówkę i oddzielnie fotelik żeby wszystko nam pasowało :) Bo jak jest coś do wszystkiego to tak na prawdę jest do niczego ;)

Ale się rozpisałam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl