BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #820040 przez Paradise1982
Hej Karla - cieszę sie, ze u Ciebie z dzidzia w porządku i dziękuje za słowa otuchy - naprawdę bardzo sie przydały! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820175 przez nati.olsztyn
Miłego dnia Kochane!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820220 przez biedroneczka39
karla2102 super że wszystko dobrze.
Paradise biedaku zdrowiej szybciutko kochana.
nati ach witaj, witaj :kiss:
Dobra ja się biorę za sprzątanie I za obiad I zmykam szybciutko do miasta załatwić sprawy.
Buziole dla Was :kiss: :kiss:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820304 przez nati.olsztyn
Jak Wam się podoba? Takie "cuś" wymodziłam;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820345 przez mallgoonia
Witam po weekendzie. U nas w końcu zima zawitała. Z przyjemnością zrobiłam sobie z córeczką mały spacerek.


nati
- u nas też zęby wychodzą- wygląda na to, że wszystkie 5tki jednocześnie. Trochę córka marudzi. Czasami nie chce jeść,ale noce na szczęście przesypia spokojnie. Synuś bardzo pomysłowy- moja czasami też mnie zaskakuje;) Też ma uciski w klatce piersiowej. Co co czapeczki śliczna- sama robiłaś?

agnieszka 23- wózek też zakupiłam ok miesiąc przed porodem, natomiast wcześniej oglądaliśmy. Zawsze możesz też rozglądać się za wózkiem używanym. Połowa ceny a czasami wyglądają jak nowe.

sela-- dasz rade z maleństwem. Kazda przyszła mama ma takie obawy. Ja teraz zastanawiam się jak ogarnę dwójke:)

paradise- dużo zdrówka życzę i pij dużo, żebyś się nie odwodniła.

gosia27- też mam kompletną wyprawkę po córce. To jest plus, ale czasami jest ochota, żeby kupić jeszcze jakieś śpioszki:)

syla- mój brzuch w tej ciąży też rośnie bardziej do przodu i jest niżej, dzięki temu nie mam zgagi :laugh: ładne imie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820384 przez nati.olsztyn
mallgonia No wreszcie mamy zimę!:-) Coprawda szału nie ma z ilością śniegu ale zawsze to inaczej:-) A czapeczke zrobiłam wieczorami jak Młody już spał a ja nie mogłam zasnąć:-)i tak jakoś wyszło...

Ja też dużo rzeczy dla Dawida kupiłam używanych i dla Małej też co tylko się da to kupimy z drugiej ręki:-)

Dziewczyny, jakby nie patrzeć nie mamy wyjścia i musimy jakoś dać radę.

Jutro wizyta u lekarza, już się nie mogę doczekać. A dziś na 17 jadę z Synkiem! zajęcia na basenie.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820393 przez Uśmiechnięta86
Hejka kochane:D

beaciu - trzymam kciuki żeby zeszły i nie bolało.Tez sie ich boje bo 10 h dziennie w pracy siedzę;/ Ja mogę Ci pomóc z dietą przy takich dolegliwościach, a lekarza zapytaj czy możesz ćwiczyć...;/
Wózek dostałam szaro zielony od kuzynki wygląda dokładnie jak jakaś podróbka tego : Navigtom galeon (Moja kuzynka dała za niego 850 zł dwa lata temu).

nati-oszczędzaj się :D Nie szalej:p Ciesze sie że dobrze się czujesz:D
danusiu-już sie nie moge doczekac jak nam pokażesz ten pokoik. Bedzie pięknie. Ja mam pokój wenge cały a rzeczy dla bejba sa koloru jasnego drewna..dziwnie to wygląda ale panele tez mam takie... tak to jest na wynajętym mieszkaniu- nie dopasujesz;/

syla- ja dostałam fotelik. Tylko go doprać nie mogę -bo po czwórce dzieci jest ...i jest czarny zamiast pomarańczowy :P Ale dam radę jakoś go muszę doprać!

Paradise- mnie kark i lędżwia bolą...
Biedroneczka- kopniaczki nocą ...eh tez mnie budzą :D
Mój nie ma spokojnych dni... raczej spokojną godzine ma czasem:P :D hehhe
To mały wariat !

Zgagę mam ;/ Eh ...to przez kiszkę wczoraj wieczorem ...Smażona kiszka mniam hehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820397 przez usia
Cześć dziewczyny czytam was ale jakoś weny brak. Dzisiaj ogólnie źle się czuję. Coś słaba jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820418 przez beaciaa
nati.olsztyn jaka uzdolniona mamusia :) Super czapeczka! My jak narazie mamy troszkę bodów i śpioszków nowych. Dalej nie wiadomo jak, bo nie mamy nawet od kogo ciuszków dostac..

Uśmiechnięta86 udało mi się przełożyć na dziś wizytę co prawda dopiero na 21.40 bo tak wszystko już pozajmowane. Kończy się 2 trymestr u mnie i nagle zaczyna się wszystko chrzanić...kręgosłup, jakaś infekcje chyba złapałam, coś mnie kuje w brzuchu i te żylaki.. Dotrwać do wieczora i będzie intensywne leczenie wszystkiego naraz :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #820426 przez iwonan12
Cześć dziewczyny
Udało mi się przeczytać wszystko :laugh:
My jutro na USG idziemy wreszcie :laugh: :laugh: Mam nadzieje że dowiemy się kto zamieszkuje brzuszek
Ja ogólnie rużnine się czuję maluszek kopie intensywnie
Po ostatniej wizycie wyniki nie ciekawe i pani doktor podejrzewa cukrzyce ciążową Przytyłam w ciągu miesiąca 3 kg w szoku byłam mam wybrać tabletki do końca tygodnia i zrobić badania chyba i zgłosić się do niej Chyba że na USG lekarz będzie miał jakieś zastrzeżenia to mam od razu przyjść

Jeśli chodzi o wózek to mam już upatrzony ale tylko głęboki + spacerówka fotelik mam po synku
Ciuszki jutro zacznę kupować ale też nie za dużo bo mam sporo po synku i to w idealnym stanie więc szkoda wydawać pieniądze ;)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820430 przez marcynia
hej :)
byłam się dowiadyywać o tę krzywą cukrową...w środe mnie to czeka OD 8 rano... :p oficjalnie powiedziałam, że przybędę z cytryną, pani powiedziała, że nie ma problemu :)

Pęcherz, pęchęrzyk, pęcherzysiuniunio.... sikam, ale to ciąąąąągle sikam.... jakby nie można było raz a pożądnie jak taka (sorry za porównanie:P) krowa na łączce, ta to raz a pożądnie i ma spokój a tu nieeeeee co chwila trzeba chodzić... ciekawe co to będzie dalej... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820434 przez iwonan12
marcynia mam tak samo najgorzej to w nocy wstać i poczłapac siku :dry:

A ja taki mam typ wózeczka :laugh:
[img]http://http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/826/qxo3.jpg



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820439 przez Gosia27
Hej kochane,ja dzis wyszlam z Zosia na spacer,krotko trwal bo brzuch zrobil sie twardy i bardzo bolal....teraz leze plackiem lykam magnez i no-spe,w piatek dzieki Bogu wizyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820511 przez Uśmiechnięta86
Jak tam czytam nas kochane to naprawdę cieżko będzie z tym trzecim trymestrem...
Ja dalej mam pęcherz chory;/ Marcyniu rozumiem Cię doskonale z sikaniem :P
I wizyta następna w środę -zapisali mnie jak zobaczyli wyniki moczu , a jadłam już monural..i co teraz jak nie pomogło;/
Kręgosłup też nawala, i kicham i katar mam ciągle, i nos mnie szczypie w środku i krwawy jest... ;/

nati-czapa boska:P

iwonan12 - Obyś się dowiedziała ! :D Daj znać! Zdjęcia wózka nie widać;/


Przesyłam wam moje zdjęcie.
Naprawdę sporo już dźwigam , a tu jeszcze z 4 miechy będę rosnąć.
Mam ciągle nadzieje że przynajmniej tylko brzuch i może już nie aż tak bardzo;/
Ciężko mi z tym brzuchem ;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820532 przez marcynia
No ja z kręgosłupem to mam straaasznie, dzisiaj juz od siedzenia w pracy nie wytrzymuje a to jeszcze godzina.... aż mi na boki promieniuje ból;/ masakra;/
ogólnie mój mały grzeczny dzisiaj, kilka razy go czułam :)
a macie też tak,że cięzko założyć skarpetki?? ja zależy od pory dnia ale złąpałam się, że ciężej hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl