BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #819484 przez biedroneczka39
beaciaaa mogłabyś dodać zdjęcia tych wózeczków. Tak wizualnie jestem też ciekawa jak wyglądają.
Z hemoroidami ci nie pomogę bo nigdy nie miałam I nawet nie wiem jak to wygląda I jakie daje dolegliwości.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819487 przez beaciaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819491 przez Milka
Witam jestem z styczniowych mam 2013 . mam ubranka po córci na sprzedaż wstawie linka do albumu gogle , ubranek mam więcej ale nie wszystkich robiłam zdj , jeśli któraś mama była by zainteresowana czyms konketnym to żaden problem zrobie fotki .
plus.google.com/104909633524112039967/posts/fGq8q1mhPWn

Jak cos jestem prawie codziennie to proszę napisac wiadomość prywatną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819505 przez babajaga0087
Uśmiechnięta86 widziałam, że pisałaś o macierzyńskim, masz rację - pracodawca nie musi się na niego zgodzić, my musimy go po prostu poinformować o tym, że na taki urlop się wybieramy dostarczając oczywiście te wszystkie papiery pocztą bądź osobiście. Przy czym nie zawsze to pracodawca jest płatnikiem zasiłku. Jeżeli firma zatrudnia poniżej 20 pracowników to wtedy płaci ZUS, w dużych firmach powyżej 20 osób zasiłek wypłaca pracodawca, może dlatego niektórzy się wkurzają, kiedy mają w swojej załodze sporo ciężarówek.... Co do wymiaru etatu, to nie martw się, podstawę Twojego chorobowego należy wyliczyć z pełnego etatu, więc wyliczą Ci ją tylko z miesięcy, w których jesteś zatrudniona na cały etat i w których pracowałaś przez minimum połowę miesiąca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819508 przez biedroneczka39
No to mój typ wózka :

www.google.co.uk/search?biw=360&bih=301&...Lc&q=hitreec%20emjot

On jest 3w1 ale nie uważam żeby był najgorszy he. Kolor różowo - siwy I czarno-turkusowy to mój ulubiony.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819510 przez babajaga0087
biedroneczka39 - mnie się bardzo podobają i rzeczywiście kolor szarawo różowy super! Pomyślę nad takim dla córci :) A ile taki mniej więcej kosztuje, bo w ogóle się jeszcze nie orientowałam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819561 przez biedroneczka39
babajaga0087 napisał:

biedroneczka39 - mnie się bardzo podobają i rzeczywiście kolor szarawo różowy super! Pomyślę nad takim dla córci :) A ile taki mniej więcej kosztuje, bo w ogóle się jeszcze nie orientowałam?


Nie wiem jaka cena jest w Polsce. Ja mieszkam w Anglii I na ebay-u kosztuje 240 £ plus kurier gratis. To jest jakieś 1200 złotych.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819592 przez nati.olsztyn
My mamy taki wózek: www.google.com/images?q=tako+lungo&clien...wAQ&ved=0CA4QsAQ#i=0

Dziewczyny, ale zaszalałam! Wstalam z Synkiem z drzemki o 15 i zabrałam się za porządki i pichcenie i usiadłam dopiero pół godziny temu;-) Miałam tyle energii i tak dobrze się czułam ze sama byłam w szoku;-) A teraz już czuję że w nocy będę cierpieć - brzuch się spina jak tylko wstaje, kręgosłup i miednica boli przy każdym ruchu:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819631 przez biedroneczka39
nati.olsztyn napisał:

My mamy taki wózek: www.google.com/images?q=tako+lungo&clien...wAQ&ved=0CA4QsAQ#i=0

Dziewczyny, ale zaszalałam! Wstalam z Synkiem z drzemki o 15 i zabrałam się za porządki i pichcenie i usiadłam dopiero pół godziny temu;-) Miałam tyle energii i tak dobrze się czułam ze sama byłam w szoku;-) A teraz już czuję że w nocy będę cierpieć - brzuch się spina jak tylko wstaje, kręgosłup i miednica boli przy każdym ruchu:-(

Ładny wózeczek kochana. A on dostępny jako 3w1 ? Jaka jest cena?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819640 przez nati.olsztyn
Można było kupić z fotelikiem lub bez. My wzięliśmy bez bo mieliśmy już wybrany inny fotelik.


Coraz częściej mam takie uczucie jakby coś leżało mi na klatce piersiowej, taki ucisk, bardzo nieprzyjemne. Pojawia się to zwłaszcza jak leze na plecach albo jak szybko wstane ale czasem też w innych pozycjach. Zaczyna mnie to niepokoić. Dziewczyny, macie tak? Gosia , to normalne???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819677 przez danusia87
beaciu ja po obu porodach mialam straszne hemoroidy i wtedy pomogly mi czopki i maść HADENSA ale z tego co wiem to w Polsce jej nie ma....kosztuje cos 20 € ale warto wydac teraz też mi zaczynsja wychodzić ale zacznę robić posiadowki w rumianku ...

Tak poza tym to dzisiaj dopiero teraz weszlam do łóżka. ..od rana jezdzilismy za wykladzina do pokoju dziecięcego borderami na sciane i lampka...i z wszystkiego wyszedl Winnie Pooh ;) jeszcze musze czekac na bordery przyjda w tym tygodniu bo w sklepach nie bylo nic ciekawego i zamowilismy na amazon.de jeszcze taniej nas to wyszlo niz za ten szajs ktory tutaj sprzedaja chcieli a i przesyłka gratis...a jutro zamawiam Wickelkommode czyli po Polsku przewijak juz moge sie pochwalić ;)

www.amazon.de/gp/aw/d/B00FFUVTBY/ref=mp_...id=1389475752&sr=8-2

Bedzie mi pasowac do wystroju pokoiku bo meble mamy białe z dodatkami Wenge no i Klivia dostala łóżeczko od moich rodziców nim przyszla na swiat w kolorze wenge wiec to nie calkiem pasuje ale jak to sie mowi "darowanemu koniowi...."
;) nie żeby mi sie nie podobalo w tedy bylo suler bo w jej pokoju bylo tylko lozeczko i biala komoda teraz sie zapelnil i troche mi nie pasuje lozeczko do wystroju ale to nic kolejne 3 latka wytrzymam ;)


Ale sie rozpisalam...masakra ok zmykam spac bo oczy mam juz jak na zapalkach hihihi sle buziaczki o do jutra Moje Kochane Mamuśki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819678 przez syla00
nati.olsztyn ja mam coś podobnego, nie wiem czy to samo ale chwilami mam takie odczucie ciężkiej klatki piersiowej, tak mi ciężko... ale to tylko czasem. Też się zastanawiam czy to normalne?

My wózka jeszcze nie szukamy. Ostatnio zamówiłam fotelik samochodowy i szaleje w ubrankach :laugh:
A maluszek mój kopie co raz mocniej :lol: Dziś tak mnie mocno kopnął, że aż zabolało. I brzuszek mam bardziej do przodu niż na boki a z córcią w ciąży szłam właśnie w boki :)
U nas chyba będzie Szymon :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819679 przez danusia87
beaciu tekst nie mial byc przekreslony tylko ukryty ale cholerrka nie wiedzialam jak to zrobić. .bo w sumie nigdy nie robilam ani nie pytalam nikogo ;~D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819681 przez beaciaa
Danusia- ok, ok nie ma sprawy :) Niestety tej maści nie mogę nigdzie znaleźć. Trudno wizytę mam 20, ale w poniedziałek będę dzwonić żeby przyspieszyć.
Super przewijaczek.

Syla00- ja też mam co jakiś czas takie dziwne uczucie ciężkiej klatki, ciężko jest mi wziąć pełen oddech, ale to podejrzewam od tego, że macica jest coraz wyżej i na wszystko uciska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819690 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

Czytam Was na bierząco, ale nie miałam siły pisać, bo tak strasznie bolą mnie biodra i dół pleców, że nie wyrabiam. Paracetamol nie pomaga, masaż Johna też nie, ani długa kąpiel, nawet moja super poduszka ani bujanie się na piłce. Jeszcze mnie nigdy tak nie bolało, że nie mogę się podnieść albo nawet przekręcić na inną pozycję, masakra :(

Teraz spróbuję zasnąć. Dobranoc x

Nati - to z oddychaniem jak na plecach to ja też tak mam już od jakiegoś czasu, brzuchy rosną, nie martw się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl