BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu #819691 przez beaciaa
Paradise- z kręgosłupem mam to samo, jak zablokuje to nawet zmienić pozycji jak leżę nie daje rady :( + bezsenność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819704 przez nati.olsztyn
Witam się z rana! Noc średnia, Dawid budził się ze trzy razy z płaczem. Pewnie znów jakieś zęby męczą. Ja póki co czuję się nieźle:-) Miłej niedzieli Kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819713 przez agnieszka_23
witajcie :laugh:

ja jak zwykle cierpię na brak wolnego czasu.. We wtorek mam wizytę u gina, ale to tylko idę z wynikami i tyle .. Pewnie mnie umówi już na połówkowe usg :) a od następnego poniedziałku zaczynam zajęcia w szkole rodzenia :laugh: trwają całe dwa miesiące więc najwyższy czas było się zapisać

te kosze o których pisałyście są cudne.. ale ja nie mam miejsca na taki w domu.. mamy tylko dwa niezbyt duże pokoje i musiałby chyba stać na środku pokoju.. :(

zakupiliśmy księgę imion, gdyż ten nasz Michał to takie nie do końca wybrane imię, ale póki co nie ma czasu jej poczytać :(

ostatnio przez kilka dni brzuch mnie mocno bolał, twardniał- za dużo chodzenia i załatwiania różnych spraw, teraz jak pójdę do lekarza to wezmę już l4.

pisałyście o wózkach.. ja nie wybieram- jak dla mnie to zdecydowanie za wcześnie. Oczywiście rzeczy dla małego kupuje, ale uważam, że jakby ktoś przyszedł do mnie i zobaczył wózek już to wyglądałoby to komicznie ;) zresztą tego nie braknie, więc na spokojnie za jakieś 2 miesiące wrócę do tematu. ale oczywiście wszystkie wasze rady na ten temat przyjmuję otwarcie :)

ja do prawie, że skończonego 23 tc jestem +3 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819731 przez beaciaa
agnieszka_23- my też myśleliśmy, że na spokojnie wózka zaczniemy szukac sobie w marcu (mam termin na koniec kwietnia) i styknie. Dobrze, że dopytaliśmy się kiedyś o to ile trzeba czekać na wózek zanim dojdzie do hurtowni( oczywiście mają wózki, ale są one tylko wystawowe) i się okazało, że średnio za wózkiem czeka się około 8 tygodni... Do kwietnia chcę mieć wszystko skompletowane dla maluszka gdyby chciał szybciej powitać świat :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819732 przez biedroneczka39
Cześć z ranka moje miłe. Nie mogę spać przez kopniaki I straszny ból kręgosłupa. Podbrzusze też pobolewa buuu :P
Jeśli chodzi o ucisk na klatkę piersiową to u mnie ciężko jak leżę na plecach.
Co do wózka to ja też jeszcze nie kupuję ale oglądam I zbieram opinie.
Gosiu śliczny przewijak. Też myślę nad takim I dokładnie białym bo mebelki I łóżeczko będą białe z racji tego że komodę kupiłam już w tym kolorze.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819740 przez agnieszka_23
Ja generalnie wózek chciałabym kupić do 1500 zł.. na droższy mnie zwyczajnie nie stać.. Ten o którym kiedyś myślałam roan marita to czeka się na niego 4 tyg, gondolka fajna duża, dobrze się go prowadzi, ale spacerówka mi nie pasuje..

ja dla małego kupuję tylko łóżeczko i przewijak kładziony na łóżeczko, na więcej nie mam miejsca.. ubranka to w naszej szafie mały będzie miał.. mamy w szafę wstawioną komodę na bieliznę więc zwolnimy w niej szuflady ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819745 przez beaciaa
U nas też podobnie z brakiem miejsca dlatego zastanawiamy się nad kołyską ( bo po 3 miesiącach będziemy zmieniac mieszkanie na większe). Musimy jakoś przetrwac też szafy będzie trzeba opróżnic.

Biedroneczka39- taki nasz los, nasz kochane dzieciaczki na wszystko uciskają i stąd te bóle :) U mnie trochę ból kręgosłupa przeszedł, ale co się dziwić jak 4 dni z rzędu leżę plackiem :dry:

agnieszka_23- nie można pewnie samej gondoli kupić do tego wózka ? Nam właśnie też średnio odpowiada spacerówka, ale na szczęście w Galeonie można sobie wszystko kupować oddzielnie więc najpierw samą gondolę i się okaże ze spacerówką później :) Szkoda wydawac kasę na coś co od początku nam się nie podoba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819750 przez agnieszka_23
można samą gondolkę, ale jak kupię oddzielnie gondolkę i nosidło a potem inna spacerówkę to już mi koszty rosną :( a niestety muszę liczyć każdy grosz.. dlatego jak już będę szukała wózka to muszę poszukać wersji idealnej :laugh:

Dziewczyny a myślicie, że taki przewijak kładziony na łóżeczko jest wygodny? zawsze mogę małego przewijać na moim łóżku.. bo będzie stało obok łóżeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819768 przez sela
Hej dziewczynki co do wuzka to my tez juz mamy wybrany i mebeliki:)Podobie jak beaciaachciałabym wszystko zkompletowac do kwietnia bo ja mam termin na 5.05 ale róznie to bywa moze maluch bedzie chciał wczesniej sie z nami spotkac:)

Musze wam powiedziec ze ostatnio złapałam strasznego doła przez 2 dni płakałam mój maz sie namnie zdenerwował ze tak sie zachowuje chyba nie potrfił zrozumiec ze czasem kobiety w ciazy maja róze obawy i nastroje :(.Bylismy u znajomych którzy maja dziecko tez chłopczyka urodził sie w kwietniu a miał byc majowy:)Gdy tak obserwowałam ile to obowiazków i czynnosci przy takim malenstwie ,poprostu pekłam.Boje sie ze nie podołam zadaniu ze nie bede umiała sie zajac własnym dzieckiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819793 przez karla2102
nati mnie jeszcze klatka piersiowa nie uciska także nie wiem co ci poradzić jedynie mogę współczuć..
Paradise, beacia szkoda mi was biedaki moje :laugh:
Danusia super przewijak, ale ja kupuje taki na łóżeczko bo nie mamy miejsca...
Co do wózków to my sie rozglądamy i podoba mi się:
www.google.pl/search?q=wozek+verdi+sonic...oAQ&biw=1093&bih=489
www.google.pl/search?q=w%C3%B3zek+atlant...oAQ&biw=1093&bih=489
www.google.pl/search?q=lucky+maked&clien...oAQ&biw=1093&bih=489 wszystkie 3 w 1
Mnie mały uciska na pęcherz jak już pisałam wcześniej, dzwoniłam do swojej lekarki i mówiłam ze mam ucisk na podbrzusze to kazała wziasc 2 nospy i paracetamol ale to nie pomogło czyli nie miałam żadnych skurczy tylko pewnie malutki leży i uciska. Miałam iść do niej na wizytę dziś ale chyba nie idę i już nie panikuje tak musi być...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819831 przez marcynia
Hej laski,
Jak leci? Pogoda sie u mnie popsula,nad radem lalo,wieje strASZnie, w koncu stefy niestety idzie zima. Musze wygrzebac kurtke typowo zimowa .
Ja dzisiaj jakos wszystko szybko ogarnelam jak nie ja, obiad o 11mialam juz gotowy hmmm cos tu nie tak o tej godzinie to powinnam cwiczyc drugie oko w lozku :p
z moim znowu jakies klutnie...masakra poprostu, ciagle cos...
Wybieracie sie na Wośp?
Moj maly nie daje o sobie znac bolesnie, muska mnie od czasu, moja mama juz rltwierdzila ze bedzie grzeczny po babci hehe :)
Co do wozkow juz jest w sumoe wybrany , moj tato bedzie robil dla wnuka kolyske ♡
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819856 przez biedroneczka39
karla2102 napisał:

nati mnie jeszcze klatka piersiowa nie uciska także nie wiem co ci poradzić jedynie mogę współczuć..
Paradise, beacia szkoda mi was biedaki moje :laugh:
Danusia super przewijak, ale ja kupuje taki na łóżeczko bo nie mamy miejsca...
Co do wózków to my sie rozglądamy i podoba mi się:
www.google.pl/search?q=wozek+verdi+sonic...oAQ&biw=1093&bih=489
www.google.pl/search?q=w%C3%B3zek+atlant...oAQ&biw=1093&bih=489
www.google.pl/search?q=lucky+maked&clien...oAQ&biw=1093&bih=489 wszystkie 3 w 1
Mnie mały uciska na pęcherz jak już pisałam wcześniej, dzwoniłam do swojej lekarki i mówiłam ze mam ucisk na podbrzusze to kazała wziasc 2 nospy i paracetamol ale to nie pomogło czyli nie miałam żadnych skurczy tylko pewnie malutki leży i uciska. Miałam iść do niej na wizytę dziś ale chyba nie idę i już nie panikuje tak musi być...


Ten drugi mi się widzi bardzo. Atlantic.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819881 przez Gosia27
Hej dziewczyny z tymi uciskami w klatce piersiowej to,tyle ile nas tu jest tyle sposobow na wszystko,dolegliwosci,itd....przypuszcz ze taki.ucisk moze byc spowodowany unoszaca sie przepona...ja w tej ciazy mialam przukurcz przepony,bol nie do opisania w klatce,ledzwiach,nie mogac zlapac oddechu,wyprostowac sie,serce tez musi bardzo sie napracowac by zapotrzebowac uklad krazenia nasz i dziecka w tlen,wiec meczymy sie szybko,u mnie w poprzedniej ciazy objawialo sie trzepotaniem serca w klatce,lykalam magnez i probowalam sie wyciszyc,ale pytajcie lekarzy bo nie zawsze to takie uroki ciazy :)

Ja z wyprawka czekam,bo wszystko mam po Zosi,jedynie bedziemy kupowac wozek spacerowy+gondola polaczone,tylko ceny kosmiczne. Wiecie ja wielu rzeczy takich jak przewijak,jakies sterylizatory i inne cuda nie mialam bo Zosie mialam dwa miesiace po porodzie mialam w szpitalu...zaczelam kupowac dopiero jak bylysmy w domu i praktycznie wszystko uzywane....i nie uwazam ze jestem gorsza itd,bo i mnie stac by bylo ale takie maluszki tak szybko rosna ze tylko sie pozniej odklada do szafy a zapotrzebowanie jest znowu na co innego. Mialam upatrzony wozek Tako Captiva i lozeczko itd,ale zycie chcialo dla nas inaczej.....
Rozpisalam sie....

Ja czuje sie srednio,po wczorajszych przytulankach boli mnie brzuch,jest napiety,maluch nadal rusza sie sporadycznie...
Mam dzis kiepski dzien,wiec nie bede smecila :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819915 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

Ja tez sie nie bede rozpisywać. Przeczytałam wszystko, ale mam grypę żołądkową i od wczoraj umieram z bólu żołądka, oczywiście na okrągło jestem w wc. Piję duzo płynów i cały czas śpię, mam 37.8C. Czytałam, że to nie zagraża ciąży o ile się nie odwodnię. Jutro oczywiście nie idę do pracy, bo bym chyba umarła.
Napiszę do Was jak się lepiej poczuję.

Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820007 przez karla2102
Paradise nie przejmuj sie ja mialam juz grype zoladkowa i nic dziecku nie bylo..
wiecie co bylam u tego lekarza zeby sie upewnic, szyjka w normie maly zdrow juz wazy 435g rusza sie jak blyskawica:) ulzylo mi. juto musze zrobic wyniki mocz krew bo byc moze mam bakterie i od tego te bole podbrzusza. mam brac nospe i luteine a na pecherz jedna saszetke monural..:) jestem spokojniejsza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl