BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740465 przez Aguśka88
Paradise, dzieki za link...teraz juz wszystko jasne :) Noo, w takim razie szybciej umówie się na wizytę :)

Południe Anglii, fajnie, raz byłam na południu nad morzem w Newque, było tam naprawdę pięknie,bo u nas to miasta typowo przemysłowe...nie za ładne niestety.

Ja czuje się bardzo dobrze, nie mam narazie żadnych mdłości, czy zawrotów głowy, jedyne co to chodzę cały czas sikać i piersi mi się powiększyły ;) A Ty? Masz już jakieś objawy?

Ja byłam majówką 2008 :) Teraz drugie dziecko też urodzi się w maju, będą podwójne urodzinki :)


Dziękuję za życzenia :) Mam nadzieję ze szybko minie te 9 miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740493 przez Paradise1982
KarinaM dziękujemy za życzenia :)

Aguśka - ja przez 5 lat mieszkałam na północy Anglii w Leeds, ale całe życie marzyłam o życiu nad morzem, więc się spakowałam i przeprowadziłam :-D

Moje objawy narazie to czasami zawroty głowy i z rana czuję się dziwnie, ale jak zjem, to mi lepiej :) no i piersi mnie bolą z dnia na dzień coraz bardziej.
I ziewam dużo :) poza tym ok :)
Ale fajnie będziesz miała podwójne urodzinki dzieci :-D miłej niedzieli x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740545 przez Aguśka88
Paradise: zazdroszczę, też bym chciała mieszkać na południu, ale wiesz to nie tak łatwo, mam córkę, która chodzi tu do szkoły, mój mąż dobrą pracę, cieżko byloby mu z niej zrezygnować, nie wiadomo czy by znalazł coś lepszego.... ale z drugiej strony do odważnych świat należy... :) Może kiedyś :)


Juro do pracy, nie za bardzo mi się chce iść, ale za to pracując ciąża szybciej zleci :)

Mój maż wziął Wikuśkę na spacer mam chwile dla siebie, ale żeby nie było że mam takiego cudownego męża, niełatwo było ich wypędzić z domu :P

No gdzie te następne majówki?haaaloo, mamy z Paradise same tę ciążę przechodzić :P


Matkoo....jeszcze chyba nie wierzę że jestem w ciaży.... hehe :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740677 przez Paradise1982
Aguska lubie te Twoje kolorowe posty :) Wiem, rozumiem to calkowicie, ale dzieki temu spelnilam marzenie mojego zycia - mieszkanie nad morzem. To nic, ze prawie w ogole go nie widuje, przynajmniej w ciagu tygodnia hahaha ;-)

Masz totalnie racje, ja tez jutro do pracy, czas leci szybciej, wiec i ciaza minie szybko :-D chociaz do maja taaaaaaaaaaaaaaaaaaak daleeeeeekooooo.....

My jakies pol godziny temu wrocilismy z restauracji, Johna rodzice mieli 50. rocznice slubu, dzieciaki nas wykonczyly, hehe, on wlasnie czyta Jessice bajke (moja niebiologiczna corcia, ma 4 lata) i w koncu odpoczniemy...

Ja tez nie wierze, ze jestem w ciazy, chociaz wlasnie poczulam znajome ciagniecie w dole brzucha, chyba cos mi sie tam rozciaga ;-)
Z naszych suwaczkow wynika, ze jest miedzy nami tylko 2 dni roznicy :silly:

Milej reszty wieczoru Ci zycze!

P.S. Kurcze, gdzie jest reszta majowek!?!? Co to, nikt seksu nie uprawial w sierpniu? hehehehehehehehe!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740748 przez Aguśka88
PAradise: Widzę że twój Partner jest tubylcem :) Znaczy się Anglikiem :) Będziesz uczyła swoje dziecko Polskiego? Też masz już dziecko w domu :) Jessica mieszka z Wami?

Ja przez dwa dni czułam takie delkikatne ciągnięcie rano w pracy, tak jakby macica się powiekszała chyba :)
Rzeczywiście, 2 dni :) Ciekawe czy USG w 12 tyg pokażę taką samę datę, czy bede musiała zmieniać suwaczek :)


O, to mieliście ciekawy dzień dzisiaj, pewnie ze smacznym jedzonkiem, ja dzisiaj jadłam zupę warzywną z makaronem na obiad hehe, jeszcze mi taka gęsta wyszła że szok....


Mój mąż właśnie zasnął na kanapie...achh...to jego częsta przypadłość....nie mam siły i ochoty ciągnąć go do sypialni, niech śpi... będzie wiecej miejsca na łóżku dla mnie.


DOBRANOC!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740767 przez Paradise1982
Aguska, tak tubylec ;-) Jessica mieszka z nami, nie ma biologicznej mamy, ale ma mnie :laugh:
Absolutnie bede uczyc mojego dziecka polskiego, nawet Jessica zna troche polskich slow, na przyklad jajko czy sopocka hahaha.

No, jedzonko bylo pyszne, myslalam o dziecku i zjadlam mnostwo warzyw, dobra mama ze mnie :woohoo:

Ale Ci dobrze, nie mialabym nic przeciwko, gdyby John czasami zasnal na kanapie ha!

Dobranoc i przyjemnego dnia jutro w pracy :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741272 przez _Ola_
hej ;)

jestem Aga (musze założyć nowe konto z innym nikiem ;-) )
tydzień temu zobaczyłam na teście 2 kreseczki, byłam już u lekarza, ale nie widział jeszcze ciaży, kazał mi przyjść pod koniec tego tygodnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741278 przez Aguśka88
Hej OLA-AGA :)

Gratuluję 2 kreseczek i trzymam kciuki
:)

Paradise: Super że Jessica ma Ciebie :) A Ciebie podziwiam za poświęcenie :)
Mała już wie że będzie miała rodzeństwo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741308 przez agnieszka_23
witam, już z dobrego konta ;))

czy Was też boli cały czas brzuch jak na okres? tylko silniej i tak całe dnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741313 przez agnieszka_23
kurcze nie wiem jak dodać sobie suwaczek żeby się wyświetlał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741324 przez Paradise1982
Hej Agnieszka - witamy na forum :) i gratulacje :) Opowiedz nam cos o sobie, ktora ciaza i w ogole ;-) Musisz stworzyc suwaczek, potem BBcode link skopiuj i wklej to w swoj podpis na forum.

Sylwia - co powiedzial lekarz? Mysle o Tobie!

Agnieszka - Jessica nie wie, ze bedzie miala rodzenstwo, bo ostatnim razem jej powiedzielismy, a potem w szostym tygodniu poronilam i musialam jej wytlumaczyc, ze nie ma dzidziusia, tak, ze tym razem poczekamy, az juz bedzie cos widac moze, z cala pewnoscia po 13 tygodniu :)
Wiesz, nie wiem, czy to poswiecenie, moze i na poczatku bylo dziwnie, ale juz tyle czasu minelo, ze kocham ja jak biologiczna corke, a ona mnie traktuje jak mame, wiec jest super :)

No i w koncu za chwile do domu :)

:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741335 przez agnieszka_23
to moja pierwsza ciąża, dlatego jestem dość przerażona tym wszystkim.. nie wiem czego mogę się spodziewać i boję się bardzo czy wszystko będzie dobrze.. a jeszcze ten ból brzucha nie daje mi spokoju..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741337 przez Paradise1982
haha Agnieszka, jestesmy dokladnie tyle samo dni w ciazy :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741346 przez Paradise1982
Agnieszka - totalnie rozumiem Twoj strach. Ja ta tez licze jako pierwsza, chociaz jestem drugi raz, bo pierwsza poronilam, jak widac u mnie w podpisie. Co do Twojego bolu brzucha to nie wiem, ale jak kiedykolwiek masz jakies watpliwosci, to koniecznie idz do lekarza, przynajmniej Cie uspokoi. Mnie nic nie boli poza piersiami, czasami to sie zastanawiam, czy naprawde jestem w ciazy ;-) Ale powazne, ja bym poszla, no chyba, ze mieszkasz w Anglii tak jak ja i Aguska, to idz do GP i mu powiedz, pewnie Cie wezma na USG. Ale pamietaj, ze kazda kobieta inaczej przezywa ciaze, wiec nie martw sie, bo to jest zawsze indywidualna sprawa :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741351 przez agnieszka_23
Strasznie mi przykro, że poroniłaś.. a powiedz mi, miałaś wtedy jakieś objawy? czy podczas wizyty kontrolnej lekarz przekazał Ci takie smutne wiadomości?

Mieszkam w Polsce. Do lekarza idę w czwartek lub piątek, zależy jak będzie mieć czas lekarka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl