BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #742344 przez Aguśka88
Hej dziewczyny, zaraz sie wybieram do pracy , jeszcze poijam kawkę... (bardzo słabą, rozpuszczalną ,. z dużą ilością mnleka), taj przyjemności z rana sobie nie odmówiłam, ale czytałam że słabą z mlekiem można pić.

Pardaise
: dziekuje za słowa wsparcia, wiesz, to nie jest tak ze panikuje, po prostu czasem ma głupie myśli, ale postaram się już tylko się cieszyć ;) chociaż ostatnio podobnie jak Wy , chodzę nabuzowana.... hormony...

Kasiunia:
Witamy nową majóweczkę, fajnie że jest nas wiecej, Gratulacje:) Wow, już 3 dziecko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742357 przez agnieszka_23
hej dziewczyny ;-)

miałam problemy z netem i mogłam do Was pisać..

Paradaise - jest mi naprawdę strasznie przykro.. domyślam się, że to coś okropnego.. teraz będzie wszystko dobrze, zobaczysz ;)

Mi objawy ciążowe odpuszczają, piersi nie bolą, nie mam mdłości, brzuch przestaje boleć, jedynie senność mnie trzyma..

Kasiunia witaj :* łał gratuluje dwójki dzieciaczków, a nawet trójki ;-)

co do kawy to mi gin tydzień temu powiedział, że jedna kawę na dzień mogę pić bez obaw, więc nie jest ona słabsza, a mleko i tak zawsze do niej wlewałam ;)

a ja jutro mam wizytę u gina, powiedział mi ostatnio, że teraz już powinno być widać ciążę.. zobaczymy - stres jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742366 przez Kasiunia88
Dziękuję za miłe przywitanie :) no a co do trójeczki to zawsze marzyłam o trójce dzieciaczków. Oboje z mężem pochodzimy z dużych rodzin więc mimo swojego młodego wieku wiedzieliśmy, że swoją też taką chcemy, bo wiemy ile w tym przyjemności. Oczywiście obowiązków i wyrzeczeń jest dużo, ale nas to nie przeraża :)

Paradise: właśnie dlatego, że wiem co to poród to nie wiem czy się mam cieszyć czy znowu panikować. Moi synowie obaj przyszli 16 dni po terminie. Chyba z tego całego strachu przed porodem nawet oksytocyna nawet nie działa.Za pierwszym razem miałam poród 2 razy wywoływany i po ogromnych bólach krzyżowych, z którymi się męczyłam przez 15 godzin urodziła. A przy drugim synusiu próbowali mi wywołać poród 3 razy i nie dało rady, dlatego zrobili mi cesarkę. Nie chcę Cię straszyć, bo każda kobieta ma inny poród i inne bóle. w moim przypadku jest akurat tak. Ale teraz mimo wszystko chciałabym urodzić naturalnie, bo nic nie zastąpi tego uczzucia kiedy po takim wysiłku na świat przychodzi dzidziuś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742400 przez SYLWIA
Hej Dziewczyny.

Słyszałam jak bije serduszko. Kilka mm mu przybyło.

Przepraszam, że się nie odzywałam, brak czasu. Muszę przeczytać poprzednie strony jestem do tyłu ;) Ale nadrobię.
Jestem bardzo szczęśliwa.

Teraz lecę umówiłam się z koleżanką z pracy idziemy do kosmetyczki na poprawę samopoczucia :)Później muszę odebrać małego ze Żłobka. Dziś ma zostać na drzemkę, zobaczymy jak będzie :)

Miłego dnia



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742509 przez Kasiunia88
A zażywacie już kwas foliowy lub jakieś inne preperaty witaminowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742645 przez agnieszka_23
Sylwia super, że słyszałaś serduszko ;)myśle, że od razu kobieta czuje się spokojniejsza jak słyszy bijące serduszko..
ja się boje co mi lekarz powie jutro :(
łykam femibion natal 1, gin mi to kazał brać już tydzień temu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742688 przez Kasiunia88
no ja narazie łykam tylko kwas foliowy, bo u lekarza jeszcze nie byłam. Już nie mogę się doczekać tego usg :woohoo: też chcę już zobaczyć swojego bobaska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742728 przez agnieszka_23
ten femibion jest bez recepty, bierze się go już podczas starania o ciąże aż do jej 12 tygodnia, także można spokojnie łykać, nie zaszkodzi na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742820 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!

SYLWIA - jak ja sie ciesze, ze wszystko w porzadku! :) Martwilam sie o Ciebie..

Ja biore tez witaminy z kwasem foliowym, w sumie sam kwas foliowy to biore juz z pol roku.

Ja dzisiaj sie zarejestrowalam do poloznej i zobaczymy, kiedy mi list wysla z data spotkania. Szkoda, ze w UK trzeba tak dlugo czekac na USG! :(

Nienawidze swoich hormonow - znowu mam nerwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742854 przez agnieszka_23
dziewczyny a kiedy zaczyna bić serduszko maluszkowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742926 przez Paradise1982
Hej Agnieszka. Serduszko zaczyna bic okolo 21 - 23 dnia od zaplodnienia, ale niekoniecznie je jeszcze widac na USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742992 przez Aguśka88
Hej dziewczyny ;)

W końcu chwila wytchnienia po całym dniu, Najpierw praca, po pracy sie przebrałam i biegiem po Wikuskę do szkoły, po szkole obiad, po obiedzie nauka, po nauce pojechałyśmy na tańce, po tańcach kolacja, ogarnęłam troche w domu i dopiero usiadłam.... zaraz idę jeszcze małą położyć spać.... dni powinny być dłuższe, bo mi normalnie nie starcza dnia.

U nas okropna pogoda, typowo angielska, deszczowa... w domu się robi zimno, pewnie bedzie trzeba grzac niedługo.

Ja biorę witaminy specjalne dla kobiet w ciaży, jest tam mnóstwo witamin + kwas foliowy

Agnieszka
: bedzie dobrze :)

Paradise
.... no niestety.... musimy czekać... własnie patrzyłam, prywatnie jakbym chciała zrobić sobie scan teraz to 50 funtów....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742993 przez Dave
Kochane zapraszam do nas na konkurs z super nagrodami :side:

wrolimamy.pl/konkurs-moja-historia-mlekiem-plynaca/

Nagrody:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743010 przez Paradise1982
wow Aguska!! Ale mialas dzien zajety!
My dzisiaj wzielismy wolne od pracy, zebysmy obydwoje mogli zaprowadzic Jessice pierwszy raz do szkoly, awwwwww..........

U nas pogoda byla ok, w poludnie zrobilo sie strasznie goraco, ale popoludniu zaczelo padac, czyli jak zawsze w kratke ;-)

No, wkurza mnie to, ze musimy tak dlugo czekac. Nie wiem jak Tobie Aguska, ale mi czas tak wolno zaczal leciec, w sumie niby szybko, ale wolno, bo dni leca szybko, ale tygodnie mam wrazenie, ze sa dlugie w nieskonczonosc.

Ok, spadam, bedziemy ogladac Dextera podjadajac popcorn, hihihi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743037 przez Aguśka88
Paradise: A no tak, bo Jessica Reception zaczęła ;)
Moja 1 klasę :)
Tak jak mówisz ...dni lecą szybko ale tygodnie wolno....taki troche paradoks, ale rzeczywiście tak jest ;)

Dziewczyny , bedziecie chciały znać płeć? Bo ja już nie mogę się doczekać. W poprzedniej ciaży przeczuwałam że bedzie dziewczynka i się nie myliłam , ale wyobrazcie sobie że do konca nie znałam płci, bo przy drugim usg ( w anglii są tylko 2) wiki skrzyżowała nóżki i nic nie pokazała.Mam nadzieję że tym razem tak nie bedzie.
Mam wrażenie że teraz będzie chłopak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl