BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #871852 przez nati.olsztyn
agnieszka Dla mnie skurcze rozwierające były tragiczne, a partych wcale nie czułam - położna mi mówiła kiedy mam przeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871856 przez karla2102
Witajcie dołączam dziewczyny do szczęśliwych posiadaczek camarelo sevilla. Kupilismy dzis wózeczek ;) oto i on

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871857 przez karla2102

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871858 przez karla2102
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871867 przez agnieszka_23
Nati- czyli mam rozumieć, że wypieranie dziecka już bolesne nie było? Kurcze.. zazdroszczę Ci ( i innym które już rodziły), że wiecie co Was czeka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871885 przez patka89
Karla : bardzo ładny kolorek wózeczka :):)
Może jestem trochę do tyłu ale te na 3 kułeczkach wózki średnio mi się podobają,ale każdy ma swój gust i każdy kupuje co chcę,ważne by Wam się podobał i żeby Waszej dzidzi było w nim wygodnie :) ale kolorek naprawdę bomba :D

Agnieszka-23: Ja też zazdroszczę tym kobietką co już rodziły i ,które wiedzą co je czeka też już bym chciała wiedzieć jak to jest. jak narazie dzidzia moja prawie cały dzień spokojna a teraz wieczorem się kręci jak nie wiem,rozpycha się i w ogóle fajnie to wygląda jak cały brzuch się rusza hehe :):) Pewnie po porodzie będzie tego brakowało,nawet całkiem przyjemne uczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871902 przez oleczka331
hmmm ta sevilla camarelo jest na 4 kółkach bynajmniej moja, a 3 kolowce tez nie dla mnie odpadają ale faktycznie kazdy ma swoj gust. :)

usmazylam sobie nalesniki z jablkami i gruszkami wlasnie zjadlam ich troche niewiem czy to byl dobry pomysl chcialam sie czyms zajac zeby nie myslec...

ja tez zazdroszcze tym co juz rodziły ale skoro wy znow sie zdecydowałyscie to moze nie bedzie najgorzej ??? powiedzcie ze nie:) :ohmy:

paczka ma byc o 7 mej wiec wyspie sie pod warunkiem ze zasne bo stres mam przed jutrem niewiem juz czy mi zalezy, mozecie nie wierzyc ale w Pl byłam nauczycielka bo jestem z wyksztalcenia co prawda uczylam tylko w prywatnej szkole ale bylo mi z tym dobrze, lubialam to jak nie uwielbialam wszytskie moje ciotki kuzynki zawsze mowily dlaczego ty nie masz dzieci a ja sie poprostu bałam.A tutaj ze nie znam jezyka sprzatam biura.No poprostu upadek.Fakt ze kasa lepsza niz codzienne zajecia, a chodze 2 razy w tyg, ale jakos i tak mnie to nie kreci czuje jakbym podupadla, po co mi te studia byly itd.W sumie to wyjechalam ze wzgledu na meza chcielismy byc dalej a w PL nie bylo latwo.Teraz niewiem czy dobrze zrobilam.Martwie sie bo nie nawidze krytyki :huh: :huh: :huh:
i niechce teraz gadac o tym... ale sie wygadalam jak mi lepiej znikam zaraz przyjdzie mężo mam nadzieje ze znow nie bede ryczec przez ta sytuacje. :dry:

trzymajcie kciuki zeby jakos bylo jak nie ta praca bedzie inna moze lepsza w koncu niedlugo mam egzamin b1 z niemieckiego czas bedzie cos z tym zrobic. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871918 przez danusia87
oleczko znam ten ból jestem z wyksztaucenia po skonczonych studiach Dziennikarką a do Austrii tez wyjechalam za mezem bo mial tu stala prace i swoje mieszkanie ja bez niemieckiego tu trafilam...i rowniez sprzatalam...teraz juz mam wieksze ambicje ale jestem jescze zameldowana w mojej firmie tylko że na 100% juz tam nie wrócę bo mam większe ambicje tzn. Umiem na tyle jezyk (po kursach) że nie sprawia mi wiekszego problemu swobodne porozumiewanie sie ze znajomymi i obcymi ludźmi. Teraz na karenz zostaje na 20+4mc Malego poslemy do zlobka a corcia teraz w grudniu idzie juz do przedszkola...wiec juz teraz zaczynam sie rozgladac za nowa pracą ;) wiadomo nie bedzie to zwiazane z dzienikarstwem bo na tyle jezyka nie potrafie (100% grammatik w mowie i piśmie).


paradise kochanie ja ogladam na TLC. A Olivci zabki zaczęły wychodzić jak miala 7/8mc a do 6 karmilam ja piersią. ..

natalko wracaj do zdrowia :*:*:*:*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


beaciu a Ty jak sie czujesz? Zbiera Cię juz cos ? Ja mam wizyte ostatnia 16.04 zobaczymy co mi powie mam nadzieję usłyszeć że już szyjka skrócona i moze jakies maleńkie rozwarcie :S hehehehe

agnieszka porod naturalny zawsze jest lepszy niz cc i u kazdego przebiega inaczej. Ja rodzilam Olivie 12h i tak jaaak Nati boli partych tak jakbym w ogóle nie czula ;)

karla bardzo ladny wozeczek :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871919 przez patka89
Na zdjęciu wyszła jakby miała 3 kółeczka dlatego mój komentarz :D
Ale no właśnie ,każdy ma swój gust i się nie powinno o tym dyskutować :D

Nie martw się pracą nie ta będzie inna, co do studiów to i w Polsce możesz tak skończyć niestety takie czasy nie doceniają w ogóle ludzi.
Ja natomiast byłam głupia całe dzieciństwo marzyłam o byciu weterynarzem, ale skończyłam liceum i zachciało mi się pracy :( nie poszłam dalej do szkoły teraz żałuje niestety teraz na taką szkołę czasu mieć z dziecinką nie będę miała. :( No cóż mówi się trudno może kiedyś,może pójdę na technika weterynarza będę tylko pomocą ,fajnie by było robić co się lubi a Ja uwielbiam zwierzaki,żadnemu bym krzywdy nie dała zrobić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871922 przez biedroneczka39
oleczka331 głowa do góry. Zdasz niemiecki I na pewno znajdziesz lepszą pracę. Póki co będziesz mieć dzidzi I tym się ciesz.
karla wózek śliczny jest I kolorek piękny. Dziewczyny tu piszą o trzech kółkach ale on ma cztery :P. Mój przywiozą 1 maja :)
A teraz już lecę spać. Dobranoc kochane :*


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871933 przez patka89
No to jak ma 4 kółka to bardzo ładny wózeczek jest :D
Nie lubię 3 kołowców jakoś nie dobrze mi się kojarzy :(
a widywałam właśnie podobne na 3 kołach i tu ten też tak wyszedł :( ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871938 przez Paradise1982
Biedroneczka - musisz wpisac numer w te "nawiasy [] hide and potem /hide na koncu"
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Na skurcze lydek to pomoc magnes dobry, a na niespokojne nogi to ja kupilam sobie zel chlodzacy w Bootsie.

agnieszka_23 - mnie moj troche wieczorem wkurzyl, wiec i tak guzik z tego, hehe ;-)

Oleczka
- wspolczuje wspolpracownikow :( Dziewczyny maja racje, jutro rano paczuszka poprawi Ci humor :) Kochana, prawie kazdy, kto kiedys wyjechal zagranice musial zaczac od gorszej pracy na poczatku, ale potem sie nauczysz jezyka i bedziesz sie piac do gory, wiem po sobie kochana, ja juz 7 lat jestem na obczyznie (i tez magister - tyle, ze sztuki, nauczyciel muzyki ;)). Ja zaczelam od pracy w sortowni pieniedzy, gdzie bylo duzo polakow, potem zmienilam na inna sortownie, potem troche w banku i teraz juz w finansach w ubezpieczeniach, ale widzisz ile to lat trwalo. Glowa do gory :)

Karla
- naprawde przepiekny wozek, i ten kolor!!!

Patka
- nie rezygnuj z marzen, jestes bardzo mloda, idz na tego weterynarza, na pewno rodzina Cie wesprze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871944 przez patka89
Bardzo chcę,może mi się uda fajnie by było robić co się chcę to sama przyjemność.
Młoda no jestem ale gdyby nie własna głupota to pewnie już bym kończyła studia i
pracowała ze zwierzakami bo lubiałam to robić przez całe gimnazjum i i na początku liceum chodziłam jako wolontariuszka do schroniska a później coś mi w główce nie tak i poszło wszystko w zapomnienie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871969 przez beaciaa
My po wizycie dziś bez usg :) Wszystko w porządku, zwolnienie dostałam do dnia porodu:-)
Kolejna wizyta 18 z usg wtedy ustalimy ile dziec waży i czy nie będzie wskazań do cc(do tej pory nie było). Lekarz powiedział, że powinnam wytrzymac do tej wizyty więc chyba nie ma postępu porodowego :P Wizyty teraz co tydzień chyba, że którejś nie dotrwam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871999 przez oleczka331
"Wstałam i co"???
niestety pan od paczki dzwoni ze stoi w korku niewiem czy on wogole dojedzie do mnie bo ja mam inne plany na potem i nie ma kto mi tego odebrac.A on wraca do Polski.Zaczyna się kolejny dzień a jeszcze te spotkanie z szefowa wolalabym zniknąć na ten czas.Noc niespokojna nie moglam zasnać ciągle miałam ciężkie sny(praca-poród) za duzo stresu. :dry:

Dziekuje za mile slowa mam nadzieje jednak ze wolalabym zeby to sie skonczylo, wczoraj mąż mówił to samo.Powiedział ze nie da nam zrobic krzywdy, ale pewnie tez nie bedzie mial odwagi tego powiedziec im.No zobaczymy zdam relacje popoludniu.Chce miec to za sobą.

do potem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl