BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #872654 przez agnieszka_23
Malec- napuchłam strasznie (kostki, ręce, nogi)- wagowo + 4 kg w tydzień, mam bóle głowy, mdłości, ból w górnej, prawej części brzucha, zaburzenia widzenia- takie objawy. Chwilę temu miałam 170/ 100. Zobaczę co będzie jutro. Zgodnie z zaleceniami lekarza jeśli dostane bóli to jutro szpital, a jeśli będę miała samo ciśnienie wysokie to w sobotę do szpitala.

Nutka- miałaś wywoływany poród przez to ciśnienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872657 przez [email protected]
ojej. brzmi bardzo powaznie. ja juz dzis na ip bym jechala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872658 przez nati.olsztyn
agnieszka_23 napisał:

Malec- napuchłam strasznie (kostki, ręce, nogi)- wagowo + 4 kg w tydzień, mam bóle głowy, mdłości, ból w górnej, prawej części brzucha, zaburzenia widzenia- takie objawy. Chwilę temu miałam 170/ 100. Zobaczę co będzie jutro. Zgodnie z zaleceniami lekarza jeśli dostane bóli to jutro szpital, a jeśli będę miała samo ciśnienie wysokie to w sobotę do szpitala.

Nutka- miałaś wywoływany poród przez to ciśnienie?


To 170 to już po lekach?
Zmierz jeszcze dziś ciśnienie i jutro z samego rana i jak będzie dalej takie to ja bym na nic nie czekała tylko torbę w garść i do szpitala. Bo objawy masz konkretne. Tule i trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872663 przez Paradise1982
Agnieszka jedz jak najszybciej do szpitala! Przeciez te Twoje objawy brzmia jak stan przedrzucawkowy!!!!!

Nutka - nie uwierzysz, myslalam dzis o Tobie, a Ty posta napisalas :) Wyglada na to, ze tym razem bedzie dobrze :) Trzymaj kciuki kochana! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872669 przez Nutka
Agnieszka jeżeli brałaś leki i ciśnienie dalej jest wysokie to ja bym nie zwlekała z pojechaniem do szpitala. Niestety wysokie ciśnienie powoduje ze maluszek jest mniej dotleniony. Miałaś robione badanie na rzucawkę?? Mi w szpitalu oprócz leków które brałam w domu dawali jeszcze dodatkowe na obniżenie ciśnienia.

Moj poród to jakaś jazda była :) był wywoływany ale nie z powodu ciśnienia. Wody plodowe mi sie sączyły. Ale wszystko skończyło sie dobrze :)

Paradise to jakaś telepatia?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872677 przez nati.olsztyn
Dziewczyny, chyba jakaś telepatia ciażowa nam się włącza bo mi się śniła agnieszka i to że muszę jej napisać żeby jednak odrazu jechała na IP skoro to ciśnienie po lekach nie spada...aż się obudzilam... wchodzę na forum, patrzę a Wy już to wszystko jej napisałyście! Jesteście wielkie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872701 przez agnieszka_23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nutka- a co to za badanie na rzucawkę? nie miałam nic robionego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872705 przez beaciaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872707 przez biedroneczka39
agnieszka_23 ty zjadaj I jedź na szpital I na nic nie czekaj. Niech lekarze wszystko sprawdzą. Tam na pewno będziesz pod dobrą opieką. Nie zwlekaj. Trzymamy kciuki I całujemy :kiss:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872717 przez nati.olsztyn
agniesia Tak jak piszą dziewczyny, na nic nie czekaj tylko jedź. I my broń Boże nie chcemy Cię straszyć, tylko się o Ciebie martwimy.:-) A musi być w porządku! Maluch już jest na tyle dojrzały że jakby coś to sobie poradzi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872820 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872886 przez sela
Agnieszka -Trzymam kciuki za ciebie i maleństwo ale jestem tego samego zdania co dziewczyny lepeije jechac do szpitala niech sie zajmom toba.Lepiej by było dgybys była pod opieka szpitalna powodzenia i daj znac jak sie czujesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872954 przez beaciaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872961 przez biedroneczka39
Gosia27 nie wiem jak Cię pocieszyć kochana. Dla każdej matki zdrowie własnego dziecka to coś najważniejszego. Bądź dobrej myśli kochana nasza. Może dobrze że wywalczyłaś szpital dla malutkiej. Przeprowadzą więcej badań I będziesz spokojniejsza. Trzymam za Was kciuki.
Dziewczyny czy mi się wydaje czy Uśmiechnięta
jeszcze się do nas nie odezwała :ohmy:
Kurczę co się dzieje?
nati a jak Twoje zdrówko?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872970 przez nati.olsztyn
biedroneczka Dziękuję! Dziś jakby odrobinę lepiej. Także mam nadzieję, że w ciągu kilku dni mi puści.:-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl