BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #873033 przez patka89
i Ja również trzymam kciuki,wiadomo w szpitalu zawsze lepiej się zajmą i zrobią co trzeba.

Chodź to się latwo mówi,raczej nikt nie lubi szpitali ale dla dobra swojego i dziecka to trzeba,Ja też się obawiam bo znowu urosły mi leukocyty w moczu. Ostatnio już było dobrze a teraz znowu od nowa,ciekawe co powie na to lekarz. Mniej niż miałam na początku ale jednak wyżej niż miałam ostatnio.Boje się,że i mnie na koniec pogoni do szpitala,bo już mi wcześniej groził szpitalem. No nic idę odpoczywać bo od rana na nogach bo byłam z myszą u weterynarza okazało się,że to tylko zapalenie dostała zastrzyk i w Poniedziałek do kontroli.
Zabiorę ją jak sama wrócę w Poniedziałek od swojego lekarza o ile ten mnie nie wyślę do szpitala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873080 przez sela
patka89Bedzie dobrze nie martw sie na zapas,wiem ze to łatwo tak powiedzic ale im mniejn sresu tym lepeij dla malenstwa

A mnie tak boli kregosłup ze juz nie wiem co mam ze soba zrobic płakac mii sie chce co za okropny bul ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873107 przez oleczka331
hej dziewczyny

dzis po wizycie pobrali mi krew ostatni raz z zyly-na co niewiem... mocz potem ktg gdzie przyszla moja lekarka i sie pytala dlaczego mnie tak dlugo nie bylo a przeciez tydzien temu dzwonilam ze nie moge i ze moge przyjsc w inny dzien to pani sekretarka mowila nie ma potrzeby.Powiedzialam jej to.Tu sie ktg robi a ona mnie pyta czy ja sie dobrze czuje mialam wrazenie ze cos jest nie tak, ale pozniej przeszlismy do pokoju badan zbadala powiedziala ze taka wydzielina jest normalna zaczyna sie organizm przygotowywac.Reszta mowi ze ok.Nie bylam do konca przekonana ale to wkoncu lekarz.Mowilam jej tez ze puchna mi palce u rak.Spojrzala na nogi byly ok wiec mowi normalne woda sie zatrzymuje.A ja jak rano wstaje to nie moge rak do piąstki zgiąć.No nic ona jest specjalistka.Za tydzien musze zaplacic za gbs.Jesli nie musze podpisac oswiadczenie ze niechcialam tego badania.Ale zrobie mysle ze to wazne 20e to nie taki pieniadz zeby martwic sie.Mam nadzieje ze to jakos specjalnie nie boli???? kto co wie???

co do pracy okazalo sie ze ktos chce wygryz firme mojej szefowej i dlatego nam brudy podrzuca no zobaczymy co bedzie czas pokaze w kaazdym razie wczoraj po godzinie tyran mialam juz tak dosc ze zadzwonilam po kolezanke ze szkoly czy nie chce sobie dorobic bo siedalam co chwile z bolu.Wiec tak we dwojke po 22giej dolaczyl maz we trojke robilismy do 23.30 to co nam narozrabiali jeszcze troche tego jest tzn okopane drzwi i inne rzeczy ale to zaplanowalismy ze na weekend pojdziemy.

wczorajsze ptasie mleczko wspominam nie za fajnie :( wzdecia mialam takie ze glowa boli.Nie wiem czy skurcze bede mocniejsze ale ten bol kiedy nie moze zbiera ci sie gaz i nie mozesz go uwolnic jest chyba najgorszy jaki mnie spotkal :huh: nie spieszno mi wiedziec jak boli porod, wczoraj zlapalo mnie kolo 22giej jeczalam z bolu nie moglam isc podniesc nogi lezenie nie pomaga, totalne zablokowanie organizmu. :angry: i tak maz przy mnie latal do 1 w nocy a ja nawet nie pozwolilam mu mnie dotknac tak mnie wykrecalo, musialam oddychac normalnie maz mowi ja dzwonie po pogotowie bo ty chyba rodzisz.No nie za fajnie.Ale moje drogie jedno jest pewne łakomstwo nie popłaca.Od dzis koniec slodyczy.Jem tylko slodkie w owocach licze ze wytrzymam do konca.

sie rozpisalam jak zwykle poemat.Trzymajcie sie cieplo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873142 przez biedroneczka39
oleczka331 badanie GBS to badanie na paciorkowca. Pobiera się wymaz z pochwy I z odbytu takim patyczkiem jak do uszu,no może trochę dłuższym :silly: I odsyła do laboratorium. Posiadanie tej bakteri jest niebezpieczne przy porodzie dla noworodka. Dlatego jeśli posiadałabyś tego paciorkowca to w trakcie porodu podadza Ci zastrzyk. Mam nadzieję że trochę pomogłam. Poczytaj sobie na internecie jeszcze kochana.
patka89 dobrze że z mysią ok :woohoo:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873162 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

co za dzien. Jak wyszlam z domu przed 12 w poludnie tak weszlam jakies 15 minut temu, uff...
Bylam u poloznej, wszystko w porzadku, ale...od paru dni mialam jakby mokre majtki, a dzis jak mylam zeby, to nagle cos sie lekko polalo mi na stope (sorry!), przezroczyste, wodniste, bez zapachu, wiec powiedzialam o tym poloznej i ona powiedziala,
zebym pojechala do szpitala. Pojechalam, totalnie bez stresu, mialam KTG, potem przyszla pani doktor i sprawdzila co sie dzieje w srodku i jestem pozamykana na cztery spusty. Powiedziala, ze mi sie po prostu zmienila wydzielina, co jest normalne, ze pod koniec ciazy jest jej wiecej. Spedzilam w szpitalu mnostwo czasu, ale najwazniejsze, ze wszystko jest ok :)

Nutka - chyba masz racje, jaka telepatia :) Ale masz slicznego tego syneczka :) Jejku jak ten czas leci, juz 4 miesiace!

Nati - niezly sen mialas, o jaaaaa....

Gosia
- biedaku, ja az nie wiem co mam Ci powiedziec, poza tym, ze bardzo Ci wspolczuje, tule i mysle o Was.

Patka - ciesze sie, ze z Twoja mysza nie jest zle! Odpoczywaj kochana.

Sela
- ojej ;( kurcze, moze maz by Ci masaz zrobil? Czy to nie pomaga... :(

Oleczka - a jaka mialas wydzieline? Ja tez mialam robione na GBS, chociaz w Anglii nie robia, ale mialam infekcje, i dwa tygodnie temu zrobili mi cytologie na wszystko.
Uwazaj na siebie, nie mozesz tak tyrac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873170 przez oleczka331
Paradise- moja wydzielina byla bezbarwna bez zapachu i troche jak galaretka.Ale wlasnie tez dzis lekarka mnie uspokoila powiedziala ze to wydzielina ze organizm zaczyna sie przygotowywac i ze moze byc jej wiecej.No ale poki co tez jestem pozamykana.Chodz badanie nie jest juz przyjemne.Znaczy no nigdy nie jest komfortowo, ale zaczyna byc takie jakies niemile.

Gbs robia tu kazdemu ale jest platne jesli niechcesz to musisz podpisac dokumenty.Ale ja chce po co mam sie martwic, tym bardziej jak to groźne dla dzidzi.

Wiem ze kazdy poród jest inny ale tak naprawde dopiero dzis po tylu latach a mam ich juz prawie 30, porozmawialam z moja mama jak to bylo jak mnie rodzila, czy przenosila czy wody odeszly jak bylo z bracmi(mam dwoch) itd.No smiechu warte ale jakos wczesniej mnie to nie interesowalo, a teraz jakos bym chciala wiedziec.Mamy duzo wspólnych cech (hehe chocby wielkie balony!!!-wiecie o czym pisze :P ) no ale mama mowila ze mnie urodzila 2 tyg wczesniej sn, wody przebijane rodzila tylko z polozna.Brat 2 tyg przenoszony tez wody przebijane sn, a drugi brat tez przenoszony cc/bo mial slabe tetno lekarz zaniedbal.Wszyscy jestesmy zdrowi.Jej zdanie "dziecko idz rodzic normalnie sluchaj poloznej rob co ci kaze i bedzie dobrze"-cesarka ostatecznosc!!! :blink:
Mowi zobaczysz jak zacznie szybko leciec czas jak mala tylko wyjdzie z brzuszka.Ona tak sie cieszy ze bedzie babcia.Jedyna coreczka.Pierwsza wnuczka, i wogóle.Juz chce jechac ale praca niestety... :dry:

lece poprasowac ciuszki co zamowilam, p.s.Paczka doszla po 9tej.Nie robilam fotek bo duzo tego a wszystko mi z kartonow powyciagali bo nie mieli jak spakowac.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873175 przez biedroneczka39
Ej oleczka331 dawaj fotki. Nie bądź taka :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873178 przez patka89
Ja też ostatnio miałam robioną cytologię,ale myślałam ,że cytologia to bardziej badanie pod katem tego czy nie masz jakiś problemów w sensie czy nadzerka itp dlatego byłam zdziwiona,że roni się ją w ciąży no ale jak lekarz chciał robić no to co Ja miałam do gadania. gbs nie miałam robionego i chyba nie będę lekarz nic o tym badaniu nie wspominał a myślę,że 14 to już będzie ostatnia wizyta moja przed porodem chyba,zreszta nie wiem jak to będzie.No ale później zaraz święta i w sumie zostanie tydzień do terminu porodu mojego. Jezuuuu ten czas szybko minoł jeszcze pamiętam jak powiedziałam chłopakowi,że będzie tatusiem a jak się czaiłam,żeby mu to powiedzieć w sumie jemu powiedziałam zaraz jak się dowiedziałam,ale wymyślałam tysiąc różnych przemówień ale On był i jest bardzo szczęśliwym tatusiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873182 przez nati.olsztyn
Wiadomość od agnieszki: "Wiec tak, zostalam w szpitalu. Cisnienie juz na izbie przyjec mialam raczej dobre, ale zostawili mnie. Na ktg wyszly skurcze, a szyjka w badaniu wygladala na przygotowujaca sie do porodu. Takze zobaczymy co bedzie dalej ;) dziekuje Wam wszystkim za troske ;)"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873202 przez biedroneczka39
O to całkiem dobre wiadomości co nie ? Dobrze że się odezwała uffff :blink:
Jeszcze tylko sprawa uśmiechniętej. Nikt nie ma numeru do niej. Ona też się nie odzywa. Cholera denerwuję się dziewczyny. Paradise mówiła że miała wyjść w poniedziałek a dziś jest już piątek :huh:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873214 przez Paradise1982
Oleczka - moja mama tez mowila, idz rodzic i sluchaj poloznej, bo ona wie najlepiej :lol: Biedroneczka ma racje, dawaj fotki hihihi ;-)

Patka - ech wiesz, co kraj to obyczaj...

Nati - dziekujemy za wiadomosc od Agnieszki. Bardzo sie martwilam, ciesze sie, ze jednak ja zostawili na obserwacji.

Biedroneczka - ja tez sie strasznie martwie o Usmiechnieta. Nie wiem, co sie dzieje, naprawde juz nie wiem, co mam myslec... Niesamowite jak mozna sie martwic o kogos z forum, ale jednak sie juz do was przywiazalam dziewczynki :kiss:

My mamy zamiar dzis spedzic wieczor przy pizzy, ogladajac film pod kocem, mam tez nadzieje na cos wiecej, hihi ;-) :silly: Trzeba sie soba nacieszyc dopoki sie da, chociaz baaaaaaardzo rzadko mi sie chce, wiec jak libido podskakuje powyzej zera trzeba korzystac! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873223 przez Paradise1982
Przekopalam nasze forum i na 302 stronie znalazlam ostatniego posta, ktorego napisala Usmiechnieta. To dla przypomnienia, jakby ktos zapomnial:

"Hejka kochane,

Usunęło mi post:/
To napiszę krótko :
Byłam na usg i na badaniu "podwozia" zapalenia zniknęły ale...
jutro rano mam się stawić w szpitalu na leżakowanie. Na patologi ciąży już czekają;/
Pani doktor powiedziała że mam się nie stresować że chcą zrobić dokładniejsze badania po prostu a z racji remontu nie miała jak od razu tego zrobić. No i wysokie leukocyty i duży syneczek ją zaniepokoił no i nie chciała mi powiedzieć czy szyjka się skraca powiedziała" wszystko jutro zobaczymy i podamy sterydy na płuca bo może Pani nie donosić do terminu a synek musi mieć dobrze wykształcone płucka do oddychania"
No i jutro o 7 szpital.
Spakowałam się więc i nie wiedzą ile bedą mnie trzymać... Pani doktor powiedziała to zależy od tego jak badania wyjdą.
Jak będzie ok to w poniedziałek będę w domu.
Trzymajcie kciuki ja trzymam za was
Za dzielne mamy w ciąży (Danusiu kochana jestes najkochańszą mamunią dlatego maleńka tak CIę potrzebuje ciągle:P)i za chorą marcynięn trzymam kciuki!!!
Skurcze mam dziś i boli mnie po tych badaniach podwozia wszystko;/
Do odpisania po leżakowaniu!!!"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873225 przez patka89
Paradise : to korzystaj życzę udanego wieczoru pod kocem :):)

No czasami da rady się martwić o osobę,którą niby się nie zna a się zna tym bardziej,że wszystkie jesteśmy w tym samym stanie.

Ja dziś noc spędzę sama, do chłopaka przyjechali znajomi to niech idzie jeszcze póki może korzystać :) Ciężko pracował cały tydzień to mu się należy.!

Dziś piątek to pewnie coś ciekawego będzie w telewizji to nudno mi nie będzie :)
zresztą coś czuję,że padnę jak mucha dzisiaj i wstanę jutro :D
Taki jakiś leniwy dzień dziś był :D ale dało rady no to co
życzę Wam miłego wieczorku i dobrej nocki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873233 przez biedroneczka39
paradise nie świntusz :lol:
Swoją drogą nooo powiem Wam że mam jakieś złe przeczucia co do uśmiechniętej. Naprawdę nie wiem co myśleć :huh:
patka nie smutkaj. Rozłóż się na łóżeczku jak królewna I odpoczywaj :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873249 przez Paradise1982
Ja tez mam coraz gorsze przeczucia co do Usmiechnietej... :( Jej facebook tez raczej swieci pustkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl