BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #872477 przez patka89
biedroneczka: Chyba nie jest z nią tak źle,bo normalnie sobie je i chodzi po klatce tyle ,że ciągnie tą nóżką.Szkoda,że zwierzaki nie umieją mówić :(

Chyba miałam dziś za duży stres raz po raz twardnieje mi brzuch ciągle i pobolewa nie wiem czy nie muszę jechać do szpitala :( Dzidzie czuje jak odpuszcza to twardnienie ale chyba to nie jest normalne,przy okazji cała lewa noga mnie też boli od pachwin po cała nogę nie wiem katastrofalny dziś jest dzień :(

Mamma Mia ! Zapytam o to badanie lekarza jak będę na wizycie,ale tak jak mówisz teraz to już tylko dla informacji bo to sama koncoweczka jest ale może będę spokojniejsza bo dziś to wszystko mnie już dobija...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872480 przez [email protected]
Paradise1982 ja jestem w 38 tc. Siara pojawiła się tydzień temu, ale mleczko nie leci. Od dziś piję herbatkę laktacyjną.
Libido mam zerowe już od kilku miesięcy.
Agnieszka23 ja wczoraj miałam ciśnienie podobne do Twojego. Dzwoniłam do gina i powiedział mi, żebym poleżała trochę. Jesli ciśnienie nie będzie spadało, żeby pojechać i izbę przyjęć. Spadło, ale trzeba tego pilnować.
Biedroneczka śliczny pokoik dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872483 przez biedroneczka39
malec wygląda na to że pirwsza się odpakujesz :lol: no I beciaaaaa też chyba jakoś tak. Normalnie wszystko zbliża się wielkimi krokami :blink:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872484 przez Kasiunia88
Witam dziewczyny :)
u mnie zgaga już 3 dzień, a dopiero co się ostatnio chwaliłam, że zgagi nie mam i teraz na koniec ciąży mnie dopadła..masakra..
Myśmy z mężem rano przemeblowywali sypialnię żeby mieć miejsce na łóżeczko, ale ze skręceniem go wstrzymamy się jeszcze na początek maja..
biedroneczka ślicznie urządzony kącik..mam tą samą komodę w sypialni, a muszę jeszcze tą szafę dokupić na ubranka dla małej.
W sumie muszę jeszcze parę rzeczy dokupić dla dziecka i dla mnie rzeczy do szpitala, bo nic nie mam..
A dziewczyny ja do wyposażenia pokoju dla dzidziusia dopisuję nawilżacz powietrza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872496 przez biedroneczka39
Kasiunia to komoda z ikea seria Malm. Koło łóżeczka będzie stać jeszcze ta najmniejsza taka z dwoma szufladkami na drobiazgi. Nawilżacz powietrza mówisz? Może I masz rację bo pokoik dla Julki jest bardzo cieplutki I suchy. Też się muszę rozejrzeć. No I dziękuję za pochwały :silly:
Co do zgagi to mam bardzo rzadko I niech tak zostanie :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872535 przez beaciaa
Biedroneczka super pokoik :) My też chcieliśmy kupic taką białą komodę, ale w mieszkaniu które wynajmujemy była podobna tylko w kolorze wenge i już taka musi zostac, chociaż łóżeczko białe. Musi tak zostac do póki nie kupimy swojego :)
Agnieszka_23 wysokie ciśnienie faktycznie.. Poprawiło się coś ? U mnie ciśnienie 90/50 się utrzymuje :)
Kasiunia88 mi znajomi polecali nawilżacz z jonizatorem. Sami się rozglądamy za jakimś. A jeżeli chodzi koniecznie o nawilżacz to kiedyś o tym czytałam dobre opinie oczywiście w takim przedziale cenowym ( www.ceneo.pl/17698172 )
Patka89 nie martw się w tym okresie ciąży skurcze o ile nie są bolesne są normalne. Mój brzuch szaleje, tylko u mnie niestety dochodzą nieraz bolesne skurcze+ bóle w pachwinach+ ból prawej nogi bo mały gdzieś musi mnie uciskac :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziś kupiliśmy lampkę dla małego nad łóżeczko żebym w nocy nie musiała w całej sypialni zapalac :) I kupiliśmy jeszcze 2 paczki pampersów bo są w promocji w Rossmanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872541 przez Kasiunia88
biedroneczka mam właśnie tą z ikei i tą małą też mam i stoi mi narazie też obok tej dużej..łóżeczko mam sosnowe po chłopcach, a białe by mi teraz pasowało do sypialni :P
beaciaa ja mam właśnie taki nawilżacz z jonizatorem, bo kupiliśmy całkiem niedawno i jest używany przez nas właściwie non stop..żałuję, że nie mieliśmy go szybciej przy Gabrysiu, bo od małego chorował nam na oskrzela, bo mamy strasznie gorąco w domu, a nie mamy możliwości przykręcenia kaloryferów ;/ mam jeszcze kupiony inhalator więc w razie jakiś początków kataru czy kaszlu będziemy inhalować maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872558 przez agnieszka_23
Biedroneczka- super wózek, a kolorek genialny !! a Juleczka będzie miała cudowne swoje " 4 kąty" ;D


Nati, Beacia- poszłam prywatnie na wizytę, ciśnienie nadal w okolicach 150 na 100. Dostałam tabletki - jeśli jutro mi nie spadnie ciśnienie to w sobotę na oddział się kładę- prawdopodobnie będę rodzić.. Objawy wskazują na zatrucie ciążowe.


Malec- ja oprócz wysokiego ciśnienia mam masę innych objawów, dlatego mi leżenie nic nie pomaga .. ;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872564 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

mam dzisiaj podly nastroj, ech te hormony...

Beaciaa - ciesze sie, ze z dzidzia wszystko ok :) Nie za niskie to Twoje cisnienie? Jestem jak najbardziej za wymiana numorow telefonow, ja juz swoj podalam pare stron temu :)

Oleczka - doszla w koncu ta paczka? Widze, ze po rozmowie wszystko dobrze :)

marta.dds - nie zalamuj sie kochana, moze USG sie pomylilo? :(

Patka - przykro mi z powodu myszki :( Nie przejmuj sie, ja mam tez dzisiaj raczej kiepski dzien.

Agnieszka
- oj uwazaj na to cisnienie, jesli nadal takie masz, to ja bym pojechala, naprawde! O cholera, wlasnie przeczytalam, no to trzymam kciuki!!! Bedzie dobrze!

Biedroneczka
- sliczny wozek :) 700 funtow?!?!?!?!??????? On sam jezdzi????? :-O Sliczny kacik Juleczki :)

Mamma Mia! - witaj w klubie obolalych ze zgaga :-D

Malec
- dzieki za odpowiedz :)

Kasiunia - wyglada na to, ze zgaga dopada prawie wszystkich na koncu ciazy, ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872571 przez danusia87
Kochane Mamusie ....
nadrobię Was jutro dzisiaj mamy z Mężem rocznicę ślubu kościelnego a więc świętujemy przy słodkich marchewkach (oczywiście JA) i przepysznym winku :D Maleńka lampeczka Marcelkowi nie zaszkodzi :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872587 przez beaciaa
Kasiunia88 podałabyś jak się nazywa ten nawilżacz. My jesteśmy na etapie szukania, ale nie możemy się na nic zdecydowac :/
Agnieszka_23 trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze :)!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Paradise ja całe życie takie ciśnienie mam, więc chyba ok :)
Danusia świętuj, świętuj :) Ja też bym z chęcią wypiła lampkę wina, ale się boje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872613 przez Kasiunia88
beaciaa my mamy taki www.castorama.pl/nawilzacz-ultradzwiekowy-820392.html ma duży zasięg działania na czym nam zależało i dużą pojemność zbiornika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872628 przez [email protected]
Agnieszka 23 jakie masz jeszcze inne objawy?
Nadciśnienie w ciąży jest bardzo niebezpieczne. Lekarz mi mówił, że jak będę miała ciśnienie powyżej 140 na 90 to żebym jechała na IP.
Mam w rodzinie taki przypadek, że matka chłopca zaniedbała ciśnienie, tzn. nie chciała być w szpitalu, więc kłamała, że nie ma ciśnienia.
Teraz chłopiec ma 9 lat, ma indywidualne nauczanie, jest nadpobudliwy. Ma opóźnienie parę lat. Słabo mówi i niewyraźnie, bo wszystkie słowa zaczyna od "hhhh". Trzeba za nim chodzić i pilnować, bo robi głupie rzeczy. Im jest starszy tym bardziej widać jaki jest opóźniony.
Nie chcę nikogo straszyć, ale gdyby pojawiło się Wam ciśnienie to lepiej tego nie bagatelizować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872641 przez Nutka
Witajcie dziewczyny :)

Powodzenia na ostatniej prostej :) poród nie taki straszny jak go malują :) nawet jak bedzie cholernie boleć (coś o tym wiem) to pierwszy krzyk i pierwsze spojrzenie na maluszka spowoduje ze wszystko inne nie bedzie sie liczyć :)

Tak jak napisała Malec nie lekceważcie ciśnienia powyżej 140/90. Ja na nadciśnienie wylądowałam w szpitalu (miałam 155/110) tydzień przed porodem (4 tyg przed terminem). Jeżeli wysokie ciśnienie utrzymuje się dłużej niz 2 dni lepiej podjechać na IP to skontrolować.

Paradise cieszę sie ze wszystko w porządku :) trzymam mocno kciuki (nie myśl kochana ze zapomniałam o Tobie) :)

Pozdrawiam Was serdecznie
Grudnióweczka 2013 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872646 przez patka89
No na szczęście ten dzień już się kończy,bo On tragedia był.
Dla myszki jutro od chłopaka dostanę kasę pójdę z nią do weta zobaczymy czy razem jeszcze wrócimy do domu, co powie lekarz co będzie dla niej lepsze :(
bardziej się przejmuje tym zusem a bardziej tym zwolnieniem.
Dobra idę już spać dziewczyny
kolorowych snów...!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl