BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #874451 przez Kasiunia88
sela ja też mam nadzieję, że po porodzie te bóle ustąpią, ale u mnie to już 3 ciąża więc martwię się, że będą się i później pojawiać..oby nie..kiedyś kobiety rodziły po kilkoro dzieci i dawały radę..

ja dzisiaj kupiłam 2 paczki tych podkładów poporodowych, czyli jest ich 20szt. najwyżej jak wyjdę ze szpitala to dokupię jak będę dalej tak mocno krwawiła, a jak nie to zwykłe podpaski będę używać w największym rozmiarze..
tych majtek mam też 2szt. z canpol babies i są fajne takie elastyczne, bo te co miałam kiedyś te siateczkowe zwykłe to okropne..te podpaski prawie wypadały z tego ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874458 przez iwonan12
Cześć dziewczyny czytam was na bieżąco ale nie mam weny do pisania zbyt wiele zmartwień na nas spadło ostatnio :(
Z malutkim wszystko dobrze rośnie wierci się :-D
Niestety w piatek dowiedzieliśmy się że rozwalają nasz urząd i będa zwolnienia grupowe w październiku nikt się nie uchroni , a że oboje z mężem pracujemy w jednym urzędzie zostajemy bez pracy .
Mąż się załamał ja jeszcze będę dostawać macierzyński przez rok ale on nie wyobraża sobie szukania w tych czasach pracy :( Nie wiem co zrobimy nie mamy pomysłu narazie co dalej kredyty do spłacenia
Jak mówią jak się wali to się wali wszystko :( :(
Dam znać jak by coś się działo u nas i czytać będe ale udzielać mało :(



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874493 przez danusia87
oleczka kochana fajne nosidelka sa firmy emeibaby to sa najlepsE nosidelka jakie moga byc nie powoduja zadnych szkod u dzieciatka tzn. Jesli chodzi o nóżki znajomym poradzil lekarz w szlitalu o dziwo nie jakis tam z firm które współpracują z klinika tylko wlasnie emeibaby tym bardziej sa super dla dzieciaczkow które muszą nosic te takie szelki bo byl problem z bioderkami ... ja polecam oni rowniez a skoro i lekarz to musi to byc naprawdę dobre ... bede brala na próbę od znajomych jak Marcelek bedzie chcial sie w thm nosic kupię ;) sa uzywane dk kupienia na www.willhaben.at wchodzisz na Marktplatz i wpisujesz w wyszukiwarce "emeibaby" zobacz sobie albo bezpośrednio od producenta wystarczy w Google wpisac ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874532 przez oleczka331
dzieki za info no troche nie na moja kieszen takie nosidelko, tym bardziej ze niewiem czy mala da sie w to wlozyc.Potrzebuje cos tanszego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874533 przez nati.olsztyn
Ja mam kilka par majteczek wielo i jednorazowych z Canpola - poprzednio się sprawdziły to i teraz kupiłam; biorę jedną paczkę podpasek bella mamma i jakieś poporodowe też Canpola. Pokłady poporodowe też kupiłam - biorę 10 sztuk, w razie czego mi dowioza więcej.
Jeśli chodzi o nosidelko to na początek mamy chustę elastyczna i nosidlo z Babybjorn a na później nosidlo MeiTai. Wszystko sprawdziło nam się rewelacyjnie. W MeiTai nadal nosimy czasem Dawida- znaczy teraz to mąż go nosi;-)ale nosidlo jest boskie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #874580 przez danusia87
i znowu pousowalo nam posty....

Ja dzisiaj mialam pierwszy raz skurcz jak na @ całego brzucha...a wiec kto wie może to juz bardzo blisko brzuch mam niziutko szyjka skrócona miekka i glowka bardzo niziutko... no tak ciekawe co z tym bedzie...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874583 przez Kasiunia88
Hej dziewczyny :) znowu coś z forum się porobiło ;/ mnie te święta wykończyły, w ogóle nie odpoczęłam..ciągle goście..no ale z drugiej strony o to chodzi w tych świętach żeby spędzić je z rodziną.

Byłam dzisiaj na wizycie. Lekarz powiedział, że szyjka od strony krzyżowej lekko skrócona, ale twarda czy zamknięta, nie pamiętam dokładnie..tak więc u mnie jeszcze cisza chociaż zostało mi 16 dni do terminu :)
mowmimama rzeżucha dała radę wyrosnąć na święta :)
beaciaa ja miałam podczas porodu bóle od krzyża przez całe te 15 godzin..to jest ból nie do opisania..moje miesiączki też wyglądały podobnie i myślałam ,że co tam poród skoro podczas okresu mdlałam z bólu i myślałam, ze będę chodzić po ścianach to taki poród przetrzymam, ale tego nie da się porównać..i tak się sama z siebie śmieję, że teraz chce znowu urodzić sn..ale pocieszę Cię, że po porodzie sn bóle miesiączkowe prawie całkowicie zanikły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874587 przez biedroneczka39
No to widzę że nie tylko ja mam problemy z forum :S Ciekawe co się dzieje...


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874592 przez agnieszka_23
tyyyyyyyle się napisałam i wszystko się skasowało ;( eh no nic, w wolnej chwili postaram się chociaż trochę napisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874596 przez Paradise1982
Glupie forum!!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874598 przez sela
Hej dzewczyny cos ostatnioz naszym forum sie dzieje:(


Jak po św bo u mnie ok.Ogólnie czuje sie dobrze meczom mnie tylko wizyty w toalecie,bylismy dzisiaj na ostatnim usg Marce kawał chłopaka wazy 3.200

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874645 przez nati.olsztyn
Kochane!

Ja po wizycie. Część zewnętrzna szyjki przepuszcza palec ale dalej zamknieta. Skurcze pisały się na ktg cały czas. Ale jak to doktor powiedział " poród jest wtedy kiedy skurcze nie dają spać". A u mnie od około tygodnia wszystkie noce przespa;-)ne Czyli jeszcze kawałek drogi mam do porodu. A Marysia waży troszkę ponad 3000g. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874687 przez miła
Witajcie kochane :) widze, ze niektore z was maja juz szyjke skrocona :) ja bylam wczoraj u lekarza z malenstwem wszystko ok :) jestem w 35 tygodniu i wazy 2700g. Pamietacie te moje bole jak na @ ? biore nospe 2 razy dziennie ale tak srednio pomaga... lekarz powiedzial,ze wszystko jest dobrze szyjka stoi w miejscu ale sa to bole porodowe . Mamusie sadzicie, ze takie bole bede miala jeszcze przez miesiac :( ??? To mnie wykonczy....(za kazdym razem musze sie zarejsrowac na nowo na forum bo mi haslo nie wchodzi :ohmy: .....)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874698 przez Gosia27
Hej dziewczyny co jest z tym forum!!!!!???? :angry:

Podpowiedzcie komplety na różną pogodę na wyjście dla maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874708 przez Mamma Mia!
Coś z tym forum nie tak :( Cały esej napisałam i nic się nie zapisało :(

Wczoraj byłam na usg i okazało się, że nasza Mała już nie jest taka mała...wymiary wskazują na 3800 gram. Nawet zaniżając o granicę błędu usg to i tak wychodzi dość dużo jak na ten tydzień. Wszystkie wymiary wskazują na 39 tydzień i 3, 4 i 6 dni. Nieco więcej niż faktycznie ma ciąża także lekarz powiedział, że za jakieś 5-7 dni powinno się zacząć. Może to być bardziej kwietniowe niż majowe dziecko ;)

Rozwarcie na 2 cm, główka nisko ale jeszcze nie wstawiona w kanał. Co gorsze lekarz mi robił wczoraj masaż szyjki macicy...myślałam, że nie wytrzymam tego bólu, coś okropnego, o mało lekarza nie uderzyłam...
Po tym badaniu, w nocy chyba odszedł mi czop, choć nie jestem pewna.

Dzisiaj wieczorem idę do szpitala na pierwsze ktg. Ciekawa jestem, jak to wyjdzie.

Lekarz też powiedział, że nie wyklucza cesarki. Raz ze względu na wagę dziecka (w mojej rodzinie duże dzieci się rodzą, sama się urodziłam z wagą 4500, a dwa ze względu na nieustępliwą rwę kulszową).

Ehh...nie mogę uwierzyć, że poród może być nawet pod koniec tego tygodnia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl