BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #873854 przez sela
ParadiseKochana tylko pozazdroscic temperametu ja na sex juz nie mam siły chci moze i sa ale boimy sie ze małemu mozemy cos zrobic :( A brakuje mi pieszczot z mężem.Co dokregosłupa nie stety masaze nie pomagaja coraz bardziej boli nie moge wogoe siedziec :( mam nadzieje ze po porodzie przejdzie ten ból.Wydzielina mi sie sie pojawiła dosyc obfita bez wkładki nie daje rady funkcjonowac ale widze ze u ciebie i u oleczki ten sam problem ale nie swiadczy o czym zły


Ja codziennie mam taka zgage ze idzie sie porzygac za przeproszeniem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873860 przez Paradise1982
Sela - wiem jak sie czujesz ze zgaga :( Wspolczuje :( Tez mnie meczy codziennie, masakra. Jak sie mala w koncu przesunie w dol to licze na poprawe... Wiesz, my tez delikatniej niz przed ciaza, ale od paru dni mnie napadlo jakos i widzisz... Chociaz wczesniej moje libido tez bylo zerowe, hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873866 przez biedroneczka39
A ja dziś miałam dzień w szlafroku o :lol: A teraz już po kąpieli leżę w ręczniku na łóżku I oglądam tvn. Teraz lekarze a potem Project Runway. A jak Wam dzionek minął?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873887 przez sela
A mnie naszło na zupke i gotuje krupniczek troche puzna godzinka jak na gotowanie ale co tam przecież jutro mam wolne;)Dzien minoł bardzo bardzo szybko wstałam dosyc rano zjadłam sniadanie pokreciłam sie troszke i złapałm drzemke ostatnio jestem bardzo zmeczona wy tez tak macie??Paradise a ty kochana na kiedy masz termin??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873906 przez Paradise1982
Biedroneczka - no to sobie wypoczelas :) :lol: My posprzatalismy, John skosil trawe, potem wyszlismy na urodziny, wrocilismy, obiad byl do zrobienia, pranie i teraz siedze i tez ogladam TVN :silly:

Sela - mnie juz zmeczenie przeszlo, mialam tak przez ostatnie pare tygodni, ale teraz zaczynam miec wiecej energii. Ja mam termin dokladnie za miesiac - 13 maja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873938 przez sela
No no to teraz szybko zleci ja mam na 19 ale wydaje mi sie ze mały wyjdzie wczesniej,czekam własnie na paczuszke od mamy z Uk i przed sw sie spwkuje bo kto wie;)Corwz bardziej sie boje tego porodu;( mam cały czas nadzieje ze nie bedzie tak zle chociaz ja jestem straszna panikara, nie nawidze szpitali igieł krwi i tym podobne.A ty masz jakies przeczucia co do porodu? Myślisz ze mała szybciej przyjdzie ja świat?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873944 przez danusia87
sela ja tez mam na 19 maja termin ale mysle ze wcześniej urodze...nic sie nie martw bedzie dobrze zobaczysz a jak bedzie naprawde ból dla Ciebie nieznosny zawsze mozesz poprosic o PDA przynajmniej u nas tak jest nie wiem jam w PL czy za znieczulenie sie placi.? Rowniez mam nieprzyjemne bardzo obfite uplawy ostatnio...

No Nic moje Piekne Mamusie zmykam spac czas i pora choc koedy zasne nie wiem bo zmagam sie od tygodnia z zespołem niespokojnych nóg i rąk. ...moze będę miala dzisiaj szczęście ;)

Do jutra Mamusie :kiss:



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873956 przez sela
danusiau nas za znieczulenie sie płaci ale chyba nie we wszystkich szpitalach akurat w tym co rodze nie za bardzo chcą podawac wiem ze jest opcja zkorzystania z tazu rozweselajacego.Kurcze ciekawa jestem ktora z nas 1 urodzi;)Juz nie długo sie przekonamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873957 przez Paradise1982
Sela - no ja mam nadzieję, że moze Wiktoria zechce wyjsc w 38 tygodniu, ale ponoc jestem pozamykana na 4 spusty jak narazie, wiec pewnie nie... kto to wie tak naprawdę :) Moja torba juz spakowana :) Ja chwala bogu ani szpitala ani igiel się nie boję, ale za to nie wiem jakiego bólu się spodziewać...

Danusia - mam nadzieję, ze uda ci się szybko zasnac :) A mnie sie jeszcze nie chce spać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874032 przez nuśka09
Witajcie Mamusie! sprzedaję ubranka po swoim synku może któraś z Was będzie zainteresowana ;)
allegro.pl/z-szafy-maksia-modne-firmowe-...msc-i4149257223.html
Wszystkiego dobrego :) pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874040 przez Nutka
Witajcie dziewczyny :)

Agnieszka doczytałam ze w szpitalu leżakujesz. Powinni ci badanie na rzucawkę zrobic. Je sie wykonuje z krwi.
Paradise a no Kubulek się udał. Nawet nie wiem po kim taki przystojniak :) heh a te 4 miesiące sama nie wiem kiedy zleciały. Z dnia na dzień jest co raz większy, co raz wiecej "gada" :)
Jak córcia sie urodzi to chwytaj każdy moment :)
Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874066 przez Paradise1982
Dzien dobry mamusie!

U mnie dzis przepiekna pogoda! :lol: Ja juz po sniadanku, nie mam absolutnie nic zaplanowanego, wiec pewnie bede sie opalac, lezec i chcialabym zrobic andruty, bo mam na nie ochote. Wczoraj zjadlam trzy lody! Masakra jakas... :ohmy:

Dziewczyny, bola was cycki? Bo mnie zaczynaja pobolewac po bokach, szczegolnie prawy...

Nutka - mowisz, ze czas z dzieckiem tak szybko leci? O ja... Zawsze mi sie wydawalo, ze bedzie sie wleklo, mialam taka nadzieje, bo mam rok macierzynskiego, a potem wracam do pracy, buuuu... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874106 przez sela
Hejka ja tez juz po śniadaniu ale nie stety u nas pogoda masakryczna szaro buro i pada deszcz:(Pewnie spendze cały dzien w domu bo nawet nie mam już żadnej kurtki która by na mnie pasowała hahahah.
paradiseco do bólu piersi to ja nie mam natomiast bola mnie kosci łonowe tak strasznie ciagna zwłaszcza przy wstawaniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874146 przez Paradise1982
Sela - hehe, bol kosci lonowych to u mnie tez standard :lol: Och te ostatnie miesiace ciazy daja rade... No, ale coz, jeszcze troche :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874190 przez beaciaa
Cześć dziewczyny :)
U nas pogoda okropna, pochmurno i co chwilę pada deszcz:(
Wczorajszy dzień mega aktywny przyjechali rodzice, byliśmy na długim spacerze na około jeziorka :) Mieszkamy teraz w takiej fajnej okolicy, że z bloku do jeziorka mamy ok. 300 metrów, a na około jeziora ścieżka dla pieszych i rowerów wszystko bajerancko zrobione więc można chodzić i podziwiać :)
Zaczynamy uskuteczniać długie spacerki coby młody zaczął się szykować :)
Dziś nie dałam rady się wyspać niestety bo o 7 obudził mnie telefon :( Później już zasnąć nie mogłam, a o 10 miałam wizytę położnej. W końcu się zmobilizowałam żeby się odezwać do niej i poznać przed porodem :) Okazało się, że to ona prowadzi szkołę rodzenia u mnie w mieście. Bardzo fajna babeczka zostawiła mi materiały do pooglądania z ćwiczeniami oddechu itp. Porozmawiałyśmy o wyprawce, porodzie, troszkę o karmieniu. Powiedziała, że jest straszna nagonka żeby kobiety koniecznie karmiły piersią, ale żeby się nie załamywać jeżeli jednak nie wyjdzie. Niekiedy po prostu ciężko z malcem się zgrać. Powiedziała też, że gdyby po porodzie złapała mnie jakaś depresja- nie próbować poradzić sobie na własną rękę tylko szukać pomocy i specjalistów :) Jestem bardzo zadowolona i spokojniejsza, że zawszę mogę do niej zadzwonić gdyby się coś działo :)

A teraz idę wcinać barszczyk mniam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl