BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #874195 przez sela
beaciaaFajnie miec położna która ci wszystko wytłumaczy zawsze czuje sie kobieta pewniej.Mam nadzieje ze i moja okaze sie bardzo pomocna i wspierajaca w bólach.Tez chciała bym karmic piersia ale zobaczymy jak to wszytko sie uda czy mały bedzie chciał w ogóle :)

paradise Jak mozesz napisz mi jeszcze raz tytół tego programu co ogladasz bo o tych połoznych obejrzałam juz wszytko hahahah teraz chciałabym luknąć na to 2 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874196 przez Paradise1982
No to rzeczywiście trafiłaś na fajną położną Beaciaa :) Pewnie Cię to uspokoiło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874198 przez Paradise1982
Sela - One born every minute :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874202 przez sela
Właśnie przeglądałam posty i znalazłam dzieki :* zaraz sobie zobacze czy jest na youutub

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874219 przez nati.olsztyn
Agnieszka napisała ze dziś wychodzi do domku:-)


Kobietki, za mną trzecia z kolei noc w czasie której obudzilam się po 3 i do po 5 nie mogłam zasnąć... Jakieś szaleństwo! A najciekawsze że od 3.30 tak do 4.30 wcale nie chce mi sie spać... Jestem ciekawa czy tak już zostanie...Niestety potem cierpię bo o 7.30 pobudka.

Dziś mnie od rana wzięło na generalne porządki, więc poszalelismy z Synkiem i tak? salon i przedpokoj mam sprzatniety. Oczywiście z przerwami co chwilę jak tylko brzuch twardnial czy zaczynał boleć. Teraz drzemka bo Dawid padł, to i ja skorzystam a potem ogarniemy mały pokój:-) Łazienka i kuchnia innym razem;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874240 przez sela
nati.olsztyCzyli dzis ogarneła cie energia:)Ja lezakuje przegladam neta ale nic nie ma ciekawego to samo w telewizji :(Dobrze ze Agnieszka wychodzi pewnie jak nabierze siły no nas odwiedzi na forum trzymam kciuki za nia by szybko doszła do siebie

paradiseznalazłam ale nie stety wszytsko po angielsku a ja nie jestem az tak dobra wiec mało co rozumiem a szkoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874249 przez usia
Witam po weekendzie. Dopiero co wróciliśmy od rodziców także te parę dni miałam zajęcie. W piątek byłam u lekarza. Wszystko pozamykane na cztery spusty następna wizyta dopiero 9 maja. Śmiał się że może do tego czasu nie urodzę :) W sobotę skończyłam brać ostatnie pudełko luteiny nareszcie. Porobiłam ostatnie zakupy dla małej no prawie bo brakuje mi wózka i łóżeczka ale to już na dniach.
Widzę że dużo się na forum działo. Dobrze że już z agą wszystko ok.
pozdrowionka kochane i miłego dnia choć u mnie paskudna pogoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874302 przez nati.olsztyn
Kwietniówki się sypią jedna po drugiej! :-) Ależ fajnie! Tylko patrzeć jak u nas się zacznie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874320 przez beaciaa
nati.olsztyn napisał:

Kwietniówki się sypią jedna po drugiej! :-) Ależ fajnie! Tylko patrzeć jak u nas się zacznie...


Aa.. widzę właśnie :kiss: Już się nie mogę doczekac ! A dziś położna mi powiedziałam, że mały juz jest niziutko :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874341 przez oleczka331
hej

chcialam was jeszcze zapytac bo resztki dokupuje i niewiem jakie przescieradlo do wozka wzielam jakies jersey bawelniane i chce drugie na zmiane dokupic.Lepiej wziac frotte?Jaki macie podklad do wozka?

i jeszcze zapytam o te nawilzacze jakie polecacie?

macie moze takie nosidelko dla dziecka co sie na siebie zaklada i nosi dziecko z przodu? niewiem czy mi sie to przyda?

bierzecie do szpitala podklady poporodowe czy takie majtki poporodowe.Bo do tych siatkowych cos slabo sie to wszystko klei?

czekam na podpowiedzi
licze na was

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #874352 przez Kasiunia88
Witam :)
Jestem po wizycie. U mnie dalej nic się nie dzieje..tak bym chciała urodzić sn i nie wiem czy do tego dojdzie :( we wtorek za tydzień kolejna wizyta..lekarz powiedział, że musimy mieć pod kontrolą macicę czy nic się tam nie będzie działo po tej cesarce ostatniej.
sela ja mam tak samo z tymi bólami pleców i kręgosłupa..rano się budzę z bólem i w żadnej pozycji nie przechodzi..zauważyłam jednak, że jak mam więcej ruchu w ciągu dnia to mniej mi to dokucza
a ubrałam sobie dzisiaj botki na słupku, bo taka pogoda okropna i ciągle leje deszcz to nie chciałam się przeziębić w wiosennych i taki ból mnie złapał w sklepie, że nie mogłam iść..mięśnie w łydkach jakby mi się w kamienie zamieniły..
dokupiłam dzisiaj jeszcze parę rzeczy, których mi brakowało i do dziecka i do mnie do szpitala, ale ciągle mam wrażenie, że jeszcze czegoś brakuje..
oleczka ja nosidełka nie mam, ale mam chustę do noszenia dziecka, a co do nawilżacza to ostatnio beacii posyłałam linka do tego co my mamy www.castorama.pl/nawilzacz-ultradzwiekowy-820392.html .. jest dosyć duży, ale mieszkamy w domu i chcieliśmy żeby miał jak największy zasięg działania..przy nim nie pisze, ale jest to też jonizator i ma podświetlenie, które zmienia kolory

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874388 przez sela
Kasiuniaczyli wiesz co czuje :(mam tylko nadzieje ze nie zostanie nam to po porodzie
beaciaaKochana widze ze ty juz tuz tuz ciekawa jestem kiedy nadejdzie ten dzien koniecznie daj znac jak juz bedziesz mogła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874392 przez Mamma Mia!
oleczka331 - ja mam dwie paczki podkładów poporodowych Bella Mama -> www.pierwsza-wyprawka.pl/pokaz/5/podklad...la_mamma_10_szt.html Jedną paczkę biorę do szpitala, druga zostaje w domu.

Do tego mam majtki siateczkowe i tutaj mam dwa rodzaje -> babyono.strefamarek.allegro.pl/majtki-babyono-m-503.html oraz allegro.pl/siateczkowe-wielorazowe-majtk...-40-i4101562392.html

Dodatkowo biorę ze sobą (dla komfortu) 3 szt. podkładów Seni na łóżko -> allegro.pl/podklad-podklady-do-przewijan...uze-i4121547546.html Jak nie dla mnie to dla Małej się przyda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874412 przez patka89
A Ja dzisiaj byłam u lekarza i Mnie również dopadło wysokie Ciśnienie 150/100
Lekarz kazał mi kontrolować i,że jeżeli jutro nie będzie poprawy to do szpitala.
Ale teraz jak wstałam mierzyłam cisnienie nawet 3 razy i juz jest ciśnienie w normie :)
Wydaje mi się,że to przez pogodę.
Ale nie wiem czy moja córeczka za mało nie waży 2,700 to chyba nie dużo ?
Chodź Ja jak się rodziłam to ważyłam nie całe dwa kilo,lekarz mi powiedział,że nie jest źle że jestem drobna to smoka rodzić nie mogę.
Ale się martwię,że będzie malutka bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874418 przez beaciaa
Sela mam do dziewczyn namiary więc będę dawać znać :)
Mamma Mia ja też mam 2,albo nawet 3 opakowania podkładów poporodowych, 5 szt. majtek siateczkowych, paczkę podkładów na łóżko do szpitala (podobno strasznie bidnie zmieniają u nas;p) Kupiłam jeszcze nakładki na sedes z takich kosmetycznych dla siebie :)
Patka89 pamiętaj, że to są pomiary +/-. Mogą się różnic nawet o 0,5kg z ostateczną wagą malca :)

U mnie do porodu dziś zostało 14 dni wg. USG i 19 wg. OM :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl