BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #877750 przez Paradise1982
Danusia - niestety nie wiem, nie pomoge ci.

karla - oby, oby :) Moze to juz dla ciebie :P

Biedroneczka - ja tez sie nie moge doczekac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877756 przez Paradise1982
Tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877759 przez sela
beaciaaPowiem ci szczerze ze gdyb zobaczyłam twoje zdjecia bardzo sie wzruszyłam syn przesliczby taki zgrabniutki słodki jednym słowem.Ciesze sie ze juz jestes po teraz juz tylko do przodu :kiss: :kiss: :kiss:

biedroneczkawysłałam ci zaproszenie na fb mam nadzieje ze to ty haaahha jak mozesz dodej mnie do majówek :)


paradiseKochana my tez dzisiaj działalismy :silly: ale póki co tak jak i ciebie nic nie boli chyba trzeba zaczac skakas ahahhah.Jak patrze na dziewczyny ze juz sa e swoimi pociechami to az uwierzyc nie moge tak pragne zobaczyc mojego synka ile jeszcze musze czekac :(

patka małe slicznosci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877764 przez Paradise1982
Sela - wiem co czujesz, ja tez sie nie moge doczekac. Wyglada na to, ze obie sobie poczekamy B) :lol: Przynajmniej narazie sie wynudzimy i wyspimy za wszystkie czasy, hihihi! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877772 przez beaciaa
No to zaliczyliśmy pierwszą kąpiel ! Tatuś dumnie wykąpał synka :) Ale nie obyło by się bez atrakcji. Mały dziś zrobił kupkę i na mnie i na Łukasza... łobuz mały !:D
Z karmienia jestem coraz bardziej zadowolona co mnie bardzo pozytywnie nakręca do kolejnego mimo początku nawału i bolących piersi :) Maciuś przez cały dzień mega grzeczny, zobaczymy jak sobie odbije w nocy :P

Dziewczyny już za niedługo będziecie wszystkie tulić swoje skarby, a teraz wysypiać się i jeśc wszystko co zakazane przy karmieniu :)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877781 przez Paradise1982
Beaciaa - ale wspaniałe wieści, bardzo się cieszę waszym szczęściem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877820 przez sela
beaciaaSuper ze udaje ci sie z tym karmieniem miejmy nadzieje ze i ja bene mogła karmic cycem :)

Ja dzis fatalnie sie czuje boli mnie głowa i jest mi nie dbrze :( w nocy pobolewał mnie brzuch i to nawet mocno ale przeszło.Nie mam aptytu czuje sie na :( prawde fatalnie :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877822 przez agula1987
Hej mamusie!

U mnie chyba coś się zaczyna rozkręcać... to znaczy w nocy już poczułam ból pleców i lekko podbrzusza ale teraz coraz bardziej mnie boli. Skurcze nie są jeszcze bardzo mocne, da się wytrzymać i nie bardzo regularne. Średnio co 7-10 min. Zaraz idę pod prysznic i zobaczymy co się będzie działo.... Nie chcę jechać do szpitala za wcześnie.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877828 przez OlgosAmigos
Agula- trzymam kciuki! :kiss:
Bracia- super!cieszę się razem z Tobą :) pokoik wyglądał ślicznie na Wasze przybycie...mąż się postarał :) Ale Ty z Maciusiem jeszcze piekniejsi ;)

U mnie po obchodzie...w poniedziałek powinnam wyjść z zaleceniem echo serca u płodu bądź już dziecka...zależy kiedy urodze...na ktg mała ma niskie tętno i trzeba to skonsultować z kardiologiem...mam nadzieję że to tylko formalność:( bo niskie ma tylko jak leżę na lewym boku,na prawym jest ok...Ale do terminu porodu podobno nie dotrwam;) no ciekawe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877831 przez marcynia
Sela ja mam identycznie jak ty, glowa mi peka w nocy bolal brzuch ...
Agula-daj znac, trzymam kciuki

Ja powoli sie wkurzam....3dni doterminu...i co ze mna? Nic =( troche boli brzuch i ot wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877832 przez moniaW
beacia ale ci zazdroszczę że już tulisz swojego synka :kiss: wiadomo początki nie są łatwe ale dla naszych maleństw zrobimy i wytrzymamy wszystko.

co do jedzenia to masz rację nie żałujcie sobie :) ja wczoraj pochłonęłam 2 porcje frytek a dzisiaj zajadam się truskawkami :laugh: bo podobno podczas karmienia ani jedno ani drugie nie jest wskazane a ja uwielbiam truskawki :(

wczoraj z mężem spacerowaliśmy przez pół dnia i wieczorem padłam ze zmęczenia,
zasnęłam przy włączonej muzyce i świetle na dodatek podobno chrapałam jak nigdy :blush:
dlatego dzisiaj będę leżeć w ogrodzie i się opalać,żadnego gotowania,ani sprzątania ,strajk :P

agula czekamy na wiadomości od ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877836 przez sela
marcyniaPewnie cie złapie nawet nie bedziesz wiedziała kiedy ale doskonale cie rozumiem zd sie stresujesz

moniaWJa tez uwielbiam truskawki i strasznie ubolewam ze w tym roku musze sobie je odpuscic ale co tam synek wazniejszy moje kochane serduszko :laugh:

agula1987A ty kochana nie masz czasem terminu na dzisiaj ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877837 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie poza okropnym bolem glowy nic sie nie dzieje. Sprawdzilam cisnienie krwi, ktore jest idealne. Dzis przywioza nam zestaw wypoczynkowy do ogrodu, wiec jak bede miala sile i ochote, to poskrecam co nie co.

Sela - ja tez sie dzis czuje nie tak. Glowa mi peka, musialam wziasc Paracetamol. Mam nadzieje, ze Ci szybko przejdzie! :dry:

Agula - no miejmy nadzieje, ze sie u Ciebie rozkreca, moze Kacperek chce wyjsc :)

OlgosAmigos
- na pewno wszystko bedzie dobrze, wierze w to :) I pewnie niedlugo bedziesz tulic Blanke :) W koncu tak naprawde to mozesz juz rodzic, jak chcesz :P

marcynia - no to widze, ze wszystkie trzy cierpimy na bole glowy :( U mnie pogoda jest srednia, wiec to pewnie przez to. Ech... Nie przejmuj sie, moja mama i chociazby Biedroneczka nie mialy w ogole objawow przed porodem, po prostu chlusnely im wody, wiec moze i my nie bedziemy mialy objawow az do samego porodu :)

moniaW - ja dwa dni temu tez wciagnelam ogromny talez frytek, hihi :-) A wczoraj zrobilam andruty i juz polowy nie ma... Kurcze, a wiesz w ogole co wolno, a czego nie w czasie karmienia? Bo ja to tylko wiem tyle, ze nie wolno gazowanego, smazonego, oczywiscie alkoholu, no i slyszalam, ze tez warzyw, ktore wzdymaja, ale nic wiecej niestety nie wiem na tem temat..
Hehe, niezle Cie spacer wykonczyl, tez bym sobie poszla gdzies, ale ja nie moge chodzic juz przez te moje biodra, wprawdzie sie przyzwyczailam, ze jestem wiezniem we wlasnym domu, ale wiecznie sama, troche mnie to zaczyna dobijac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877843 przez sela
paradiseJa tez mam taka nadzieje ze szybko nam przejdzie ten ból,dzisiaj nic nie robie leze i zbieram siły moze wezme ciepła kapiel troche sie zrelaxuje :) Co do jedzenia przy armieniu to słyszałam ze tez duzo zalezy od dziecka ,moja kolezanka ma córeczke karmi ja piersia i je oslownie wszystko.No wiadomo nie pije alkoholu i unika rzeczy zwdymajacycha ale tak po za tym to powiedziała ze je wszytko.Podobno w UK matki tez jedza wszytko i to karmienie wyglaa troszke inaczej niz u nas ciekawa jestem.Ale chyba ame musimy wypróbowac i sie przekonac co nasze kruszynki będą tolerowac a czego nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877846 przez OlgosAmigos
Paradise- no może bym i chciała,ale lekarze tu mówią żeby Mała chociaż 3kg miała:-) to jeszcze co najmniej z tydzień niech posiedzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl