BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #877849 przez agula1987
sela według usg termin miałam na wczoraj a według ostatniej miesiączki na dzisiaj

Paradise1982 mam nadzieję że coś się rozkręci ale to jeszcze nic nie wiadomo bo teraz jakby trochę ucichło.Ja już się nie mogę Kacperka doczekać...już go chcę przytulić :)


Niby brzuch mnie boli, ale skurcze chyba bardziej nieregularne teraz... na dodatek jestem sama w domu,chodzę bez celu, zrobiłam pranie, trochę posprzątałam i czekam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877852 przez isia
hej. ja tylko na chwilę bo mój synuś praktycznie 24 godz na cycu wisi :)

Paradise- z tą dietą podczas karmienia to okazuje się że zależy od kraju :)

na polskich stronach czytam że zalecana dieta, są przykłady co wolno a co nie.

A tu jak wychodziłam ze szpitala to dali mi obszerną broszure na temat karmienia piersią, no i na końcu jest napisane- nie jest wymagana dieta podczas karmienia piersią, można spożywac wszystkie produkty :laugh:
Widocznie dzieci w UK mają inny klimat :laugh:

Dziewczyny- śliczne dzidzie urodziłyście, ja jak się ogarnę to też wrzucę jakąś fotkę małego, ale na razie brak na wszystko czasu przy dwójce dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877865 przez Mamma Mia!
Super, dziewczyny wielkie gratulacje!! Parę dni nie było mnie na forum a tu tyle porodów i to jeszcze w kwietniu :) Ale Wam zazdroszczę, że już jesteście po :) :)

Paradise - dziękuję za zaproszenie na facebookowe majóweczki, przyszło z dość dużym opóżnieniem ale jest :) Wysłałam teraz prośbę o dodanie do grupy ale nie wiem, czy to Ty dodajesz?

Sela - minimum 10 ruchów jak zacznie się ruszać. Na cały dzień to ciut by było za mało moim zdaniem, ale wiadomo każde dziecko jest inne. Nasza rusza się co 2 godzinki i wtedy liczę ruchy, jak doliczę do 10 to zapisuję godzinę aktywności jako zaliczoną ;)

Super wyglądasz! :) Brzuszek podobnych rozmiarów do mojego, wiesz ile wazy już Twoja dzidzia?

miła - fajnie wyglądasz i teź sweterek w paski jak u Seli, haha :) Właśnie wczoraj w nocy miałam taki ból, jaki Ty opisujesz jako skurcze, aaałaaa. W najbliższy wtorek mam termin, rozwarcie od 22 kwietnia na 2 cm a tu cisza...poza tym nocnym skurczem. Ból identyczny jak na miesiączkę, ale trwał może z 5 minut i przeszedł bezpowrotnie a ja poszłam dalej spać. Dzisiaj od rana cisza...Jakoś tak mi to nie pasuje jak na samą końcówkę ciąży...

Gosia27 - śliczna ta Twoja Zojka! :)

agula1987 - oo to już tuż tuż :) Ciekawa jestem kiedy Kacperek zdecyduje się wyjść? :)

Sprzątam, chodzę po schodach, na spacery i nic :( Według lekarza już powinnam parę dni temu urodzić a tu głucha cisza. We wtorek rano jedziemy na ktg, bo to będzie już termin porodu. Coś mi się wydaje, że nasza Mała zjawi się po terminie...to czekanie mnie wykończy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877880 przez sela
mamma miaMarcel wazy 3.200 a do terminu mam jeszcze 2 tygodnie wiec myśle ze koło 4 kg moze wzyc,a twoje dzieciątko ile wazy??Co do tego mjego wygladu dziekuje kochana ale ostatnio słysze same nie miłe i dziwne kometarze chyba ludzie chca mi dopiec :(

agulaWspółczuje ci kochana z tym czekaniem mozna oszalec tym bardziej ze to juz powinno sie cos zaczac dziac a tu cisza no ale nie matrw sie daje jeszcze góra 5 dni i malec bedzie z tobą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877891 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

w koncu przestala mnie bolec glowa. Kupilam mojej malej lezaczek - bujaczek, ponoc swietny, to sie okaze ;-) Nie na tej stronie, ale ten sam :)

archiwum.allegro.pl/oferta/fisher-price-...sne-i3738275349.html

Isia - no widzisz, jak zwykle, co kraj, to obyczaj, hehe.

Mamma Mia! - kogos zaakceptowalam na Majoweczkach, to chyba ty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877893 przez oleczka331
hej wszystkim
no tak u mnie tez cisza bylam u lekarza bez zmian, dostalam skierowanie jakby wczesniej cos zaczelo sie dziac nawet nie podejrzewalam ze potrzebuje.

paradise- chyba bedziemy ciagnac do konca, piekny lezaczek i widac ze latwo mozna wziac bobasa na rece.Fajna sprawa.

agula-moze lada chwila sie zacznie oby!!!

ja tez niewiem co mozna jesc a czego nie???oprocz wzdymajacych rzeczy oczywiscie. :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877902 przez oleczka331
czekam i czekam i nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877905 przez Paradise1982
Śliczny brzuszek Oleczka :kiss: Ja też czekam i czekam i nic... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877912 przez oleczka331
a dziekuje widac jaka jestem umeczona juz, a jaki mam odrost heheh calą ciaze nie farbowalam wlosow :) pas startowy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877916 przez biedroneczka39
Widzę że wszystkie jesteśmy już umęczone.
Ja Wam powiem że czekanie to nic. Najgorsze to samopoczucie. Ja w nocy wstaję z zegarkiem w ręku co godzinę na siku. Jestem nie wyspana cholernie. Odsypiam w dzień chociaż też ciągle chce mi się siusiu. Po za tym mam problem z wypróżnieniem I czuję się przez to ciężko. Co mogę zrobić by sobie pomòc?
Dziś się zważyłam I mam +10 kilo. Powiem Wam że myślałam że będzie więcej.
Jutro biorę się za pakowanie torby.
Ech niedługo wieczór I trza iść spać a mnie to wcale nie cieszy buuu :S


<3 Oliwia i Alicja <3
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877918 przez mowmimama
Witam witam :)

BEACIAA dobrze, że swojego Łukasza miałaś przy sobie i że jesteście już w domu :* jejku jaki słodki ten Twój Maciuś:)) coś wspaniałego, nie mogę uwierzyć że ja też niedługo będę miała takiego bobaska :)

PATKA89 Córeczka śliczna !!:) tylko 52 cm ... malutka kruszynka :))

sela jak się czujesz?

MoniaW ja jak tyle spaceruje bądź mam bardzo aktywny dzień to też niby chrapie i padam o 22 ze zmęczenia:P pewnie odpoczywaj sobie dzisiaj!:)

agula1987 a jak teraz się czujesz? dla mnie właśnie najgorsze co może być to bóle jakbym miała być sama w domu...

ISIA czekamy na zdjęcia :)

Paradise Leżaczek-bujaczek ładny :)

Oleczka331 ale ślicznie wyglądasz ze swoim brzuszkiem!! :)

Biedroneczka39 ja to właśnie nie jestem umęczona;p mogłabym cały czas chodzić ze swoim brzuszkiem :P

A ja dzisiaj spędziłam dzień na działeczce, wróciłam przed chwilą do domu :) przez ten weekend majowy czuje się jakby dzisiaj była niedziela :P jutro biorę się za prasowanie;D

A chciałam się zapytać, jaki macie płyn do higieny intymnej po porodzie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877919 przez Paradise1982
Biedroneczka - ja mam podobnie wagowo. Kurczę nie wiem jak ci pomóc jeśli chodzi o toaletę, właśnie sama zczaiłam, że nie pamiętam kiedy byłam, hehe! Ale masz fajny brzuchol! Widzę, że ci pępek wyskoczył :lol: Mojemu się nie udało :(

Ja mam dziś paskudny humor. Najlepiej przespałabym cały dzień :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877922 przez biedroneczka39
oleczka331 śliczny brzuszek masz a pasem startowym się nie przejmuj. Przyjdzie czas to I o siebie zadbasz.
paradise ja też bez humoru przez to wszystko :S U nas nie pada ale tylko 13 stopni. Brak słońca doskwiera. Po za tym nie mogę chodzić bo czuję jakby mi miało coś wylecieć z między nóg. Dziś moje córy wiozłam taxi do szkoły I ze szkoły bo bym rady nie dała. Nie wspomnę o obiedzie na który mieliśmy makaron z sosem bolońskim na gotowo. Normalnie tylko posprzatałam dom I od 10 do 14 spałam. A teraz znowu mnie muli I oczy szczypią.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877924 przez Paradise1982
Biedroneczka - no to czujemy się identycznie. Miałam wrażenie, że opisujesz mnie, a nie siebie. U nas też nie pada, ale jest ponuro, szaro-buro, masakra. Nic, tylko się zakopać w łóżku. Ja też spalam popołudniu i chyba znowu niedługo pójdę spać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877933 przez oleczka331
buahhaha ja tez spalam, jestesmy widze na podobnym stopniu czucia sie :laugh:


biedroneczka-niestety mam to samo chodze do toalety srednio co 30 min, czasem co 15 az niemozliwe ale jednak mala uciska bo nie moze wejsc w kanal rodny.takze musisz sie przyzwyczaic, niestety do konca.Co do wyprozniania sie to samo mam juz od bardzo dawna. co mi pomaga chyba nic im zdrowiej jem tym gorzej.pije herbate z kopru wloskiego to czasem pomaga. :laugh: uroki ciazy koncowka najgorsza :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl