BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #878081 przez iwonan12
nesia84 gratuluje i zazdroszcze :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878082 przez Paradise1982
Ufff, ale jestem objedzona, ale pyszne bylo jedzonko, mniam, mniam! :)

Oleczka - tez mam pilke i czasami na niej skacze i siedze i sie bujam, ale czy to cos pomaga, to nie mam pojecia, hihi.

marcynia - no to niezle, mnie troche ten twardy brzuch przeszedl, ale wczesniej dzis mialam tez calkiem sporo. No to Twoja mama miala latwy porod :)

Iwonan12 - uuuu, no to smacznego grilla :) Brzuszek sliczny :)

Nesia84- GRATULACJE!!!!!!!!!!!! No to Ci sie Kuba pospieszyl :) Wspaniale wiesci, ze z dzidzia i Toba wszystko w porzadku :) Pozdrawiam i sciskam!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878102 przez marcynia
Nesia gratulacje wow =)
Miła- no to jutro ide do apteki po jakis specyfik... Ze boli bardziej nie slyszalam no ale wszystko mozliwe...

Milej nocki =*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878115 przez OlgosAmigos
nesia- gratuluję!niech Maluch zdrowo rośnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878130 przez biedroneczka39
nesia o kurczę już ??? Gratuluję. Napisz nam tu jak było :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878151 przez Kasiunia88
Witam dziewczyny :)

nesia gratulacje !! :)

U mnie dalej nic się nie dzieje i mam taki humor zły, że nie potrafię sama ze sobą wytrzymać..chyba wszystko przez to, że za bardzo się nakręciłam na poród przed terminem :/
Czytam Was dziennie, ale nic przez to złe samopoczucie nie piszę w dodatku młodszy syn chory i ciągle płacze i na rękach chce być, a starszy też marudzi przez tą pogodę, bo na podwórko wyjść nie może..zgłupieję do porodu.. Nie mam na nic siły..muszę się zmuszać dziennie żeby chłopakom obiad robić, bo mam takiego lenia okropnego..
Przyszedł maj, a tutaj cisza się zrobiła hehe mamusie w kwietniu jedna za drugą się rozwiązywały a teraz tylko jedna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878153 przez nati.olsztyn
nesia Gratulacje!!!:-)


Kochane, u nas od wczoraj morze mleka, więc Malutka zjada i idzie spać. Budzi się co 3-3,5h. Jest kochana,uśmiecha się, robi słodkie minki.:-) A Dawid ją uwielbia!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878154 przez patka89
Nesia gratuluje maluszka teraz nic nie zostało tylko cieszyć się bliskością :D
no no długi to ten Twój maluszek jest ale chudy chodź na ten tydzień to chyba nie jest źle

A Mamy powiedzcie mi jak śpią wasze dzieciątka ? Bo moja to by mogła całymi dniami a w nocy budzi się tylko raz i to przeważnie nad ranem a tak na dobre kładę ją koło 22 bo o 20 ją kąpiemy ubieramy później kolacyjka.Trochę jeszcze zabawy bo nie kładzie się tak odrazu tak do 22 jej schodzi ale jak już zasnie to śpi tak do ok 6 o 6 muszę wstać jej dać jeść przebieram ją i dalej śpi a budzi się różnie w ciągu dnia..

A oto jej wieczorne przemyślenia.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878157 przez miła
kasiunia88 kochana najgorsze co moze byc to wlasnie to nakrecanie sie zeby urodzic przed terminem :dry: Ale spokojnie zobacz ile ci juz tak naprawde pozostalo to juz tylko odliczanie na palcach :) Glowa do gory!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
patka89 ale kruszynka :) :) :) grzeczne to twoje malenstwo :)
nati.olsztyn zazdroszcze patrzenia na te slodkie minki u coreczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878163 przez isia
nesia84- gratulacje :)

nati.olsztyn- ja też od wczoraj mam nawał mleka, cycki wielkie i bolą.
mój Adrian też budzi się co 3-3,5h na jedzenie i idzie dalej spac

patka89- mój Adrian budzi się co 3-3,5h w dzień i w nocy tak samo.
Malutka śliczna :) mój jak ma takie przemyślenia, to znaczy że robi kupkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878174 przez sela
nesia84Wielkie gratulacje :)

milaWiesz porostu ludzie sa złosliwi lubia kometowac i obgadywac dla tego takie dziwne kometarze wobec mnie a to ze spuchłam a to ze mam wielki brzuch a to ze szeroka jestem niech sie odpie.... odemnie wkurza mnie to niemiłosiernie

patka89Ta twoja kruszynka jest straznie grzeczna tylko pozazdroscic przynajmniej chyba nie mozesz narzekac ze jestes jakos mega zmeczona co ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878177 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie tez nic ciekawego sie nie dzieje. Olalam myslenie o porodzie i po prostu sobie zyje :) Jak przyjdzie, to bedzie.
Humor mi dopisuje, ciesze sie ostatnimi dniami lenistwa. Mamy ladna pogode, wiec duzo czasu spedzam siedzac w ogrodzie i cieszac sie wolnoscia.
Wczoraj mialam bardzo dziwny epizod, a mianowicie, siedzialam sobie i nagle zrobilo mi sie strasznie niedobrze, identycznie jak bylam na poczatku ciazy, polecialam do wc, ale walczylam, zeby nie zwymiotowac. Napilam sie wody i mi przeszlo.

Kasiunia - musisz wrzucic na luz, tak jak ja. W ogole juz nie mysle o ciazy i porodzie, jak mloda bedzie chciala wyjsc, to wyjdzie, i powiem Ci, ze jest mi z tym duzo lzej niz myslac, kiedy to bedzie, moze dzis....? :)

Nati - kochana, ciesze sie, ze Marysia daje Ci odpoczac kochana i ze Dawid kocha swoja siostrzyczke :) Ale ja juz naprawde chce zobaczyc fotki TWojej niuni!! :)

Patka - ale sliczna dzidzia!! Dobrze Ci, ze duzo spi :) Mam nadzieje, ze moja Wiktoria tez bedzie spac dlugo :)

Sela - nie sluchaj ludzi, sa zlosliwi, wredni i na pewno Ci po prostu zazdroszcza! :dry: Ciezko, zeby miec talie osy, jak sie jest w 9 miesiacu ciazy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878180 przez sela
paradiseMasz racje kochana olac ich :) Powiem ci ze i mi czasami robi sie tak strasznie nie dobrze ze mama wrazenie iz zaraz zwymiotuje ale jakos staram sie powstrzymywac.
Fajnie ze u was ładna pogoda spokojnie mozesz sobie wypoczywac w ogrodzie u nas nie stety nie za fajnie dosyc chłodno.Ja gotuje rosołek a potem wybierzemy sie na spacer :),jutro ide do lekarza ciekawa jestem co mi powie czy na dole sa jakies zmiany czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878182 przez sela
paradiseCo do porodu to juz tylko pare dni cie dzieli ze spotkaniem z malenstwem trzymam kciuki za ciebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878189 przez danusia87
UWAGA UWAGA UWAGA

wiadomość od MARCYNI



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl