BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #877942 przez sela
biedroneczkaWysłsłam ci zaproszenie na fb jak mozesz dodaj mnie do majówek.Co do siusiania i nie przespanych nocy mam to samo meczy strsznie.Dzisiaj to az prze to głowa mnie rozbolała :( Wogóle to bardzo ładnie wygladasz :) pewnie po porodzie szybko zgubisz ja tez przytyłam 10 kg.

paradise i biedroneczkaSŁUCHAJCIE CO DO WYPRUZNIENIA POMAGA RUMIANEKLUB OTREBY JA NA SAMYM POCZADKU CIAZY MIAŁAM TAKI PROBLEM JAK SIE TAK MECZYCIE WARTO SPRÓBOWAC POMAGA :blink:


mowmimamaJa czuje sie ogólnie kiepsko w nocy zle spie bo czesto wstaje tak jak wczesniej napisałam przez to boli mnie głowa jestem obolała i jednym słowem mam juz dosyc :( a ty jak tam ??:)

Dziewczyny wogól to mam taki problem ze na samej górze brzucha po prawej stronie zajebiscie mnie boli tak ak by miesnie nie wytrzymywały i nadrywał by mi sie brzuch czy któras z was tez ma taka doleglwosc??

oleczka331Zgadzam sie z toba w 100% koncówka jest tragiczna ale juz nie bawem damy rade musimy sie tylko wszystkie wspierac :woohoo: wygladasz super z tym brzuszkiem oczekujacym haah :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877972 przez oleczka331
hej

sela-dziekuje bardzo, takiej dolegliwosci nie mialam i nie mam wiec nie powiem, ale moze dzidzia ci tam weszla np nozka.Nie mam pojecia serio.

Dzis wstalam wczesniej bo w nocy sie budzialam juz wyspana chyba jestem wyspana za bardzo przez ten sen dzienny musze cos z tym zrobic.Lazienka dzis w nocy i owszem co chwila :S
szczerze to jej mam najbardziej dosc. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877997 przez OlgosAmigos
Sela- też myślę że to Maleństwo Ci się tam wciska i boli:/
Ja też się dziś nie wyspałam...krecilam się z boku na bok a potem zdałam sobie sprawę ze nie czuję najmniejszego ruchu Małej...zaczęłam ją szturchac,ale nic nie dzialalo!dobre 10min z nią walczyłam!dopiero na latarkę zareagowała;) ta pogoda tak na nią działa chyba...teraz próbuje się zdrzemnac ale chyba nic z tego...Jeszcze się przeziebilam na dodatek!

Dobro zaparc to miałam taki czas ze nic nie działało,żadna dieta!nawet lactuloza zawiodła...z własnych doświadczeń polecam zielona herbatę 2-3 kubki dziennie,nie musi być mocna,a jak już to nie pomoże to jakiś synbiotyk z apteki (probiotyk z prebiotykiem) i brać wg tego co na opakowaniu napisali...nie dziala od razu,ale skuteczne:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878009 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878019 przez sela
Hej u mnie noc troche lepsza niz wczoraj ale oczywiscie wizyty w toalecie chyba co godzinke :angry: tez juz mnie to tak meczy ze szok ale jeszcze troche.Zjadłam sniadanko poprawiłam oczywiscie słodkim bo jak by inczej i odpoczywam :blink:.Pogoda u nas fatalna zreszta jakw wiekszosci mastach wiec nic innego nie zostaje jak relax dobra ksiazka i necik :laugh:


gosiawszystkie juz jestesmy wyczerpane wcale ci sie nie dziwie ze i łapia cie nerwy odpoczywaj kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878038 przez beaciaa
Sela u mnie było tak samo na usg powiedział mi lekarz, że to była nóżka małego :) Cieszcie się ze wstawania na siku, już niedługo będziecie wstawac na trochę dłużej :P U nas na szczęście w nocy tylko 3 pobudki, za to wczorajszy dzień istna masakra... Od 14-20 co godzinę jeśc i przebierac i wciąż płacz:(
OlgosAmigos u mnie mały na dwa tygodnie przed porodem też mało się ruszał :)
Isia ja już głupieje jedni mówią dieta, drudzy że absolutnie nie i tylko odpuścic sobie rzeczy wzdymające. Oszaleje :( Na razie staram się jeśc dośc delikatnie, ale będziemy powoli wprowadzac dodatkowe składniki :)
MammaMia! spokojnie już niedługo i też będziesz miała maleństwo przy sobie!
Paradise super leżaczek :)!
Mowmimama ja używam tego samego co w czasie ciąży. Ziaja płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie :)
Biedroneczka spróbuj może czopki glicerynowe ?
Oleczka331 Może sprawdź mocz u mnie jak tak biegałam często okazało się, że mam liczne bakterie...

Synek dziś bardzo grzeczny, ja za to cierpię te cholerne szwy mnie ciągną :( No nic poleżę trochę mam nadzieje, że może troche przejdzie. Jak nie w poniedziałek na zdjęcie...
Tak bym chciała, żeby nic mnie nie bolało i bym mogła sama wstawac do małego, a tak muszę wołać Łukasza żeby mi go podawał do karmienia :/ Gdyby nie to ciągniecie było by super, ale musi minąć kiedyś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878048 przez patka89
My też już po pierwszej kąpieli u Nas na wypisie w zaleceniach jest codzienna kąpiel,także malutką myjemy codziennie.Malutka nie lubi się rozbierać płacze jak nie wiem ale jak już jest wykąpana to śpi jak suseł.Ogólnie jest grzeczna w nocy wstaje tylko raz.W szpitalu nasza pierwsza noc była ciężka bo płakała cały czas ja jeszcze dobrze nie umiałam karmić cyckiem,Ona się denerwowała Ja się denerwowałam.Aż razem z nią płakałam w nocy naszczęscie pani Położna mi pomogła nakarmiłyśmy wspólnymi siłami małą i poszła spać. Teraz już się coraz lepiej znamy i jest już jest dobrze. Ja czuję się juz całkiem dobrze tylko pełno witaminek mi wypisano do domu dla mnie dla malutkiej też witaminkę D i K. Ale co tu mówić jesteśmy szczęśliwymi rodzicami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878054 przez Paradise1982
Och jak to wspaniale poczytać o szczęśliwych mamusiach :lol: cieszę się razem z wami kochane moje!

U nas w Anglii dziś przepiękna pogoda, siedzimy w ogródku i niedlugo będziemy robic grilla. :lol: Ja siedzę i się opalam :) John ściął trawę, ja zamarynowałam karkówkę, piwko bezalkoholowe się chłodzi, żyć nie umierać! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878066 przez oleczka331
beacia-ja juz bylam w szpitalu mocz jest ok, mala nie moze wejsc w kanal niewiem czemu nikt nie mowi i uciska mnie tak bardzo dlatego biegam, ale od wczoraj troszke mniej boli, bo tak bolalo pod koniec siusiania.

U nas pogoda nawet ok kupilismy lozko dla mnie zebym mogla spac z mala w pokoiku byc blisko.Kupilam dzis pare ubranek i sie susza, pare dostalam, i mielismy odwiedziny znajomych tez przyniesli ciuszki-bo kolezanka sie nie mogla powstrzymac i kupila.

kupilam dzis pilke i skacze ale niewiem ile mam to robic zeby bylo skutecznie, do tego chyba troche za mala-ale pisalo wg wzrostu ze dobra ciekawe czy to co daje wogole???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878068 przez marcynia
Hej... Mam dzis tak twardy brzuch ze to jakas porazka.... Ledwo oddycham

Beacia-mi wyszly liczne bakterie- jadlam zurawine tyle ze nie robilam kolejnych badan moczu...jak do poniedzialku nic nie bedzie to chyba ide zbadac mocz bo to chyba nie bardzo przy porodzie ??

Oleczka_ w takim razie ja chyba dzis tez poskacze =) moze cos sie ruszy
Paradise- tylko tam uwazaj zeby John za duzo tej trawy nie poscinal hehehe =) u mnie dopiero teraz a jest 19:00 wyszlo slonce....

W ogole... Rozmawialam z mama. Ona pojechala o 7 do szpitala a ja o 10:10 bylam na swiecie..wow ;) tez tak chce!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878069 przez miła
mamma mia i jak tam twoje skurcze ?? czy cos sie zmienilo :) czy nadal nieregularne?
sela widzialam ze wspomnialas ze ludzie ci mowia niemile komentarze na temat wygladu ?! dlaczego!! przeciez tak slicznie wygladasz!! :angry: :angry:
oleczka331 piekny brzusio :) :) !!! co do odrostu to mam taki sam pas startowy haha :laugh: :laugh:
biedroneczka doskonale rozumiem twoje zmeczenie siusianiem mam tak samo! ale wiesz czym sie zawsze pocieszam jak wstaje, ze ide tylko siusiu i dalej spac! a jak bedzie dzidzia to niestety ale zanim spowrotem sie poloze troche minie :dry: :dry:
mowmimama jelsi chodzi o plyn do higieny intymnej to nam polozna mowila ze najlepiej szre mydlo albo sama woda :)
beacia wspolczuje ci kochana moja kolezanka miala ten sam bol i musieli jej zdjac szwy po paru dniach nie mogla nawet siedziec :dry:
marcynia ja tez slyszalam ze bakterie przy porodzie to nie dobrze ponoc konczy sie cesarka nie mozna naturalnie. Ja niestety czesto mam to paskudztwo :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878070 przez marcynia
Miła-to ja jutro lece po urosept......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878074 przez iwonan12
Cześć dziewczyny
Paradise 1982 my jutro planujemy grila już się doczekać nie mogę mniam mniam Leżaczek super mam podobny tylko niebieski :laugh:

U mnie bez zmian zero oznak męża męcze seksem :laugh: jemu się podoba ale stwierdził że mam syna nie wyganiać i niech siedzi jak mu dobrze :)
Mały ruchliwy jak zawsze czasami tym swoim wierceniem sprawia ból Wczoraj rano jakośdziwnie się odwrócił i nie mogłam się ruszyć z bólu :angry:

Zazdroszczę mamusią które już mają swoje maleństwa

A toja 38 tydzień i na plusie 9kg






[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878076 przez nesia84
Czesc dziewczyny,
Urodziłam 03.05.2014 o 4:35, sn, 2730g,55cm - 35tydzień+ 3 dni, 10punktów,wszystko jest wporzadku!!!
Pozdrawiam i Gratuluje wszystkim mamusiom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878080 przez miła
marcynia ja pije zurawine albo biore zurawit ale jak przestaje to niestety bakterie wracaja :angry: :angry: :angry: ! no i ktos tu wspomnial ze przy infekcji porod jest bardziej bolesny :ohmy: :ohmy:
nesia84 GRATULACJE!!!! jeny to byl dopiero 35 tydzien :) :) :) czekamy na zdjecia dzidziusia :)
iwona12 sliczny brzuszek :)



36 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl