BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #879783 przez Paradise1982
Ja wlasnie skonczylam jesc take-away curry, ostre jak jasna cholera, az mi z nosa kapalo, haha! Wiec jeszcze sie nie polozylam spac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879842 przez oleczka331
paradise- ale szkoda juz myslalam ze ty po... ;)
no nic musisz czekac ale skoro cos sie dzialo moze byc blisko wiec czekamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879859 przez Paradise1982
oleczka - niestety, czuje sie znow normalnie - zero skurczy, ech...

Cisza dzis na forum, ze ho ho.

Pisalam smsy z Usmiechnieta, jest szansa, ze wyjda ze szpitala w srode :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879864 przez Gosia27
Hej dziewczyny my już z Zojką w domu. Od dwóch dni czuję się przeokropnie,dziś mam dzień płaczu. Mam uczucie jakby zaraz miały mi strzelić biodra,posladki bolą że nie jestem w stanie ani wysiedzieć ani leżeć. Ciągnie mnie w dół,jestem słaba,nogi cięzkie,a stopy mnie parzą. Jeszcze tylko ten tydzień muszę wytrzymać bo już nie daję rady.

Gratuluję kolejnym mamusiom :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879867 przez oleczka331
paradise u mnie jest to samo wszystko znow ucichlo, juz nie licze na cud :dry:

cicho tu smutno tu :( !!!

dobrze dobrze niech wychodzą, ja jutro idę z ta położna pogadac i z lekarka ktora bedzie moze da mi termin cesarki, zaluje ze ostatnio zmienilam zdanie i chcialam normalnie bo termin mialam na 10go wiec dzis juz bym byla z małą.ehhh szkoda ciekawe na kiedy teraz dadzą mi termin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879971 przez Kasiunia88
Cześć kochane :D

Ja już spakowana czekam na wyjazd do szpitala..mam takiego stresa, że normalnie zaczęłam się "oczyszczać" :silly: ciekawa jestem co zadecydują w szpitalu i kiedy zrobią mi to cc..mam nadzieję, że już jutro albo pojutrze będę po i że wszystko będzie w porządku z dzieckiem i ze mną, bo mam cały czas takie głupie myśli :( będę się odzywać jak mężuś przyjedzie w odwiedzinki, bo ja neta w tel nie mam :/
a tak mi ostatnio pachwiny nawalają, że ledwo chodzę, ale z Twoim bólem bioder Paradise od kilku miesięcy to nie mam co porównywać..dodatkowo skurcze w łudkach mnie zaczęły łapać ;/ ale to już tylko parę dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879973 przez nati.olsztyn
Kasiunia Zatem mooocno trzymamy kciuki!:-) No i oczywiście czekamy na wieści!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879974 przez nati.olsztyn
Kasiunia Zatem mooocno trzymamy kciuki!:-) I czekamy na wieści!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879989 przez Gosia27
Kasiunia88 powodzenia kochana, od rana o Tobie myślę. Teraz czekamy na Twoją córeczkę,wszytsko będzie dobrze :kiss:

U mnie noc katastrofa,złapała mnie jeden dosyćmocno bolesny skurcz,i chwilę trzymał. Przestarszyłam się,bo już zaczęłąm sobie wymyślać po swojemu...ja sie za dużo wie to później się doszukuje. Jutro idę z rana zrobić mocz+morfo...a o gbs zapomniałam przez ten szpital z Zojeczką :S myślę że gin mi jeszcze pobierze w tym tygodniu na wizycie.Chciała bym, żeby ten przyszły tydzień był już przesądzony i będęmiała to cc bo już nie mam sił. Wszystko mnie boli,już sobie z tym nie radzę,jestem słaba.Chciała bym jak najwięcej czasu poświęcić małej ale nie daję rady. I biedna zajmuje się sobą sama.... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879994 przez mowmimama
Cześć :)

ile nadrabiania :)

MALLGOONIAGRATULACJE!! :)

Biedroneczka ja po ostatniej wizycie (czwartek) u gina i po jego stwierdzeniu, że mały jest gotowy do wyjścia, to dopiero do mnie doszło że w każdej chwili mogę urodzić i też od razu wzięłam się za pakowanie :P bo przedtem jakoś spieszno mi nie było:P

Oleczka331 spokojnie, każda coś innego odczuwam i żadna nie pomyśli po co zachodziłaś w ciążę:)

nati.olsztyn śliczności :)

usia mam nadzieję, że poród przebieg w miarę sprawnie :)) GRATULACJE !! :)

malec dobrze, że już po wszystkim i możesz to dać już w zapomnienie. Najważniejsze, że już jesteście w domu i z maluszkiem wszystko dobrze :) a Julianek jaki śliczny :)

MoniaW mój mały też szaleje, macha tymi stópkami :)

Kasiunia88 trzymam kciuki!! :)

a co u mnie... w sumie wszystko po staremu, zero bóli ...zero czegokolwiek :) współczuje Wam tego nie spania w nocy, ja póki co nie znam tego i wydaje mni się że już nie poznam, dzisiaj np. w ogóle nie wstałam w nocy. Mały macha nóżkami, czasami czuje na dole jak główkę sobie układa, to czuje taki dyskomfort, ale tak to czuje się tak samo jak miesiąc temu, dwa miesiące temu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880012 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

melduje, ze wciaz jestem w ciazy. Jutro termin, a u mnie cisza. Jak do piatku nie urodze, to mam masaz szyjki, mam nadzieje, ze mnie to ominie, chociaz mam przeczucie, ze nie...

Gosia - kochana, ciesze sie, ze juz jestescie w domku. Wiem, jak sie czujesz, ja tez juz mam dosc, jutro termin i co? Cisza... Pocieszam sie, ze na pewno urodze w tym miesiacu, hehe. Glowa do gory, jestesmy blizej niz dalej :)

Oleczka - daj znac jak bylo u poloznej, co Ci powiedziala na temat cesarki :)

Kasiunia - trzymam za ciebie kciuki kochana!! Ja tez zaczynam miec powoli glupie mysli, a najglupsza jest "czy ja na pewno jestem w ciazy?". Hahaha. Mam nadzieje, ze Ci szybko dadza termin, co sie nie bedziesz dluzej meczyc :*

mowmimama- ciesze sie, ze nie masz zadnych okropnych objawow kochana. Lepiej nie zyc w bolach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880013 przez biedroneczka39
Kasiunia88 kciukasy zaciśnięte. Ja Ci tam zazdroszczę że to już. Buziaki I trzymaj się dzielnie :kiss:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #880022 przez miła
gosia27 jeszcze troche i bedziesz po :) Jak to mowia lez i pachnij!!! :kiss: :kiss:
kasiunia88 trzymam kciuki ! bedzie dobrze :)
mowmimamazazdroszcze, ze tak dobrze przechodzisz ta koncowke :)
Paradise trzymam kciuki kochana zeby cos sie ruszylo :) ! Jeszcze pare dni i napewno bedziesz po :)

A u mnie dziewczyny nic ciekawego ide dzisiaj na dluuugi spacerek! i wieczorem beda przytulaski musi sie wkoncu cos ruszyc :angry: ile moze mnie pobolewac jak na miesiaczke :dry: ??! Czasami mysle sobie tak chce isc juz na porodowke i zaczac rodzic ale jak zaczne sobie wyobrazac to wszystko co bedzie sie tam dzialo.... :( Jestem pewna ze bede miala ciezki porod :( :( Ehh zaczynam zazdroscic tym ktore maja miec cc na konkretny dzien :) Tak sie boje :(




38 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880030 przez karla2102
Hey kochane meluduje sie i ja. Dzis moj termin wiec zjawilam sie w szpitalu na noc zakladaja mi cewnik i jutro niby mam juz urodzic:))) no ciekawe ciekawe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880043 przez Gosia27
karla2102 napisał:

Hey kochane meluduje sie i ja. Dzis moj termin wiec zjawilam sie w szpitalu na noc zakladaja mi cewnik i jutro niby mam juz urodzic:))) no ciekawe ciekawe...


3mam kciuki oby Foley sprowokował skurcze ;)

a ja się już gubię w tych tygodniach ciąży...szok, co liczę to inaczej, suwaczek inaczej...
36hbd i 3 dni to skończony 37hbd,bo w 38 mam mieć cc i nie chce siępospieszyć żeby mały był donoszony....


dostaliśmy kredyt,ciesze się jak małe dziecko bo tyle lat spłacać tyle kasy ale w środę podpiszemy już umowę notarialną kupna domu i będziemy pełnoprawnymi wlaścicielami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl