BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #879577 przez usia
Wczoraj o 22.35 urodziła sie Aleksandra siłami natury. Waga 3750 i długa 57. :laugh: Tatuś był przy porodzie i płakał :) niesamowite przeżycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879582 przez Kasiunia88
usia napisał:

Wczoraj o 22.35 urodziła sie Aleksandra siłami natury. Waga 3750 i długa 57. :laugh: Tatuś był przy porodzie i płakał :) niesamowite przeżycie.


Gratulacje dla Was !! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879590 przez oleczka331
usia-gratulacje ogromne duzo duzo zdrowka dla was!!! i mojej imienniczki :laugh:

a u nas co kiedy sie zacznie bo jak narazie to kochane spac nie mozemy,toaleta, dolegliwosci hallllooooo gdzie jest finish????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879600 przez moniaW
cześć dziewczyny,widzę że moje ostatnie posty w ogóle się nie dodały :( forum coś szwankuje

u mnie nadal cisza i zero objawów,do tego nie mam na nic siły i nic mi się nie chce :P

moje dwie grządeczki zarosły chwastami a co roku siałam sobie sałatę,rzodkiewkę,koperek i takie tam inne...
teraz nie mogę chodzić bo od paru dni mam spuchnięte nogi i
odciski na stopach więc pozostaje tylko leżeć i czekać na rozwój sytuacji :dry:

moja Ala też nie odpuszcza,strasznie kopie po żebrach co wcale nie jest miłe ale przynajmniej wiem że z nią wszystko w porządku :kiss:

tak już bym chciała urodzić :ohmy:

usia gratuluje! :kiss: jak znajdziesz trochę czasu napisz nam coś więcej i pochwal się córeczką :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879624 przez miła
Witajcie kochane! :) Za mna ciezka noc skurcze bardzo mnnie meczyly :( Az mi sie plakac chce ! :( :( W dodatku zauwazylam ze spuchly mi stopy...ide we wtorek do lekarza mam nadzieje ze cos sie ruszylo bo te bolesci mnie wykoncza :( nie moge juz na siebie patrzec tak spuchlam :( :(
Juz tak malo nas zostalo! :)
Usia Gratuluje kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879632 przez nati.olsztyn
usia GRATULACJE!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879678 przez isia
Gratuluję nowym mamuśkom :laugh: :) !!!!

dziewczyny cierpiące na różne dolegliwości i wy się doczekacie. Pamiętajcie że tyle czekałyście, a to już są ostatnie dni albo godziny przed wami :)

Mój Adrian 2 godziny nie spał podczas gdy ja gotowałam obiad. Babcia się nim zajmowała i za nic nie mogła go uspac. jak skończyłam gotowac, wzięłam go na ręce, odłożyłam do kołyski i od razu zasnął :)
Poza tym wszystko idzie gładko i sprawnie, z pierwszym miałam dużo stresu i nerwów, wszystko szło dwa razy dłużej jak teraz, teraz potrafię zorganizowac czas i dla starszego synka i dla siebie, posprzątam, ugotuję i wydaje mi się że niepotrzebnie teściowa przylatywała, bo na poród i tak nie zdążyła, a w domu nic mi nie pomaga, siedzi tylko przed telewizorem i rozpieszcza mi starszego syna :( Nawet naczyń brudnych nie umyje, a i na obiad musi dostac specjalne zaproszenie, bo inaczej sobie nie nałoży :(
Jak po pierwszym porodzie moja mama przyleciała o 24:00 w nocy, to o 6 rano już czułam zapachy z kuchni, bo nie mogła wysiedziec i już gotowała i sprzątała, a teściowej to wszystko pod nos trzeba podstawic... szkoda gadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879714 przez oleczka331
dziala czy nie działa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879715 przez oleczka331
działa :lol: :lol: :lol: :lol:

hehe isia to masz niezła jazde w domu dodatkową osobę do opieki, nie martw się u mnie będzie to samo albo i gorzej heheh juz to widze i nawet słyszę te marudzenie teściowe juz takie są. :P

dzis tak jak u was ciężka noc ale jak się śpi w dzień to niestety tak jest ze w nocy to już ciężko, ale co zrobić jak chce się spać a ja myślę a jak w nocy się zacznie będę żalowac ze sie nie wyspalam w dzien.Wiec spie jak tam mam ochote ;)

pogoda u nas jest do dupki.... pada pada pada ponuro i lenistwo się zakrada :dry:

co u was co tu taka cisza wszystkie na porodówce czy co???? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879738 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

tak wiec jak niektore z Was wiedza, nie moglam spac cala noc. Zasnelam o 2:10, obudzilam sie o 3:00 i tak czatowalam az do 6:10 kiedy w koncu zasnelam, no ale 4 godziny pozniej juz trzeba bylo sie zwlec z lozka. No coz, dzis pewnie lepiej bede spac :silly:
Pojechalismy do miasta, chodzilismy dlugo pomimo bolu miednicy, potem wrocilismy do domu, posprzatalam troche, no ale to nic nie pomoglo. Wciaz jestem w dwupaku. :dry:

Dziewczyny, nie poddawajcie sie, juz niedlugo wszystkie sie rozpakujemy!!! :lol:

Usia - moja kochana!! Co za wspaniala nowina! Gratulacje!!

Isia - wspolczuje, taka pomoc, to nie pomoc, naprawde. To Ty powinnas odpoczywac, a nie ona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879742 przez Paradise1982
Tabelka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879769 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

mam niebolesne, ale nieprzyjemne skurcze od 2 godzin srednio co 5 minut. Pomimo chodzenia i wziecia prysznica nie przechodza, wiec moze, moze! :silly:

Narazie ide mojego zagonic do wyrka, moze cos sie przyspieszy, hihi :)

Zobaczymy...

W razie czego bede pisac do Biedroneczki, a ona wam napisze tutaj :) :kiss:

Nie boje sie w ogole, wrecz przeciwnie, jestem podekscytowana i mam nadzieje, ze to to!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879773 przez nati.olsztyn
Paradise Trzymam kciuki żeby to jednak było to! :-) Dawaj znać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879779 przez Paradise1982
Niestety, po przytulankach wszystko się uciszyło :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879782 przez biedroneczka39
A już cię miałam budzić psradise I pytać. Moja pierwsza dziś pobudka. Nie mogę zasnąć.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl