BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #879084 przez Kasiasia
Witajcie mamusie - te które urodziły już :) albo rodzą ;)
Jeśli miałybyście chwilkę i ochotę proszę wypełnijcie tą anonimową ankietę do mojej pracy dyplomowej www.ankietka.pl/ankieta/147462/wiedza-logo.html
Z góry dziękuje
Czerwcówka 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879100 przez patka89
U Mnie na wypisie też jest napisane,że podali jej jedną dawkę witaminy k ale później długa przerwa była i dopiero teraz zaczełam jej znowu podawać tą witaminkę.
Mała dzisiaj cały dzień grzeczna była mamusia się przespała też dzisiaj i czuję sie wypoczęta nie ma co narzekać dziecko aniołek.

No nic uciekam i tak wstać bo rano musze wstać dalej załatwiać sprawy a tego nie lubię :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879103 przez Paradise1982
Patka - dzięki tobie jakoś mniej się boję, że będę wiecznie niewyspana i sfrustrowana, że dziecko na okrągło płacze. Dziękuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879114 przez oleczka331
hej
ja juz po wizycie no i szyjka skrocona rozwarcie nadal 1,5 , gbs-czysty, ktg -ok, robilam usg zaplacilam mala ulozona w dół nadal jest dziewczynką, slabo bylo widac malo wod plodowych, lozysko starzeje sie sa juz widoczne złogi, dzidzia będzie duża niestety niewiem jak ją wypchne bo usg pokazuje ze juz powyzej 40 tyg, głowa duza, i mowi ze moze miec 4kg lub wiecej , ale co sie dziwic ja najmniejsza nie jestem a i jadlam nie malo a i duzo slodkiego. :silly:

nic czekamy co dalej nastepna wizyta w dniu porodu cyli za tydzien piatek , kurde chyba przechodzimy na diete :P ale od jutra dzisiaj juz za duzo pojadlysmy. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879120 przez miła
Paradise masz racje ja tez dzieki Patce widze to wszystko bardziej kolorowo :) Mam kolezanke ktora tez niedawno urodzila ale niestety wiecznie narzeka i nie mam juz nawet ochoty z nia rozmawiac bo zaczynam sie martwic jak to bedzie.
oleczka331
ja tez duzo jem i maly tak samo jest spory :)

Dzisiaj caly dzien probowalam wejsc na forum :angry: :angry: :angry:
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy dzisiaj moje malenstwo cos bardzo slabo sie rusza poczulam moze 3 ruchy w ciagu dnia bardzo delikatne. I widze ze skurcze sa bardziej bolesne ale nadal nieregularne. Czy sadzicie ze warto zglosic sie na IP i sprawdzic te ruchy? Czy jedzie sie tylko wtedy jak wogole nic sie nie czuje?....



37 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879125 przez nati.olsztyn
miła Jesli tylko cokolwiek Cię niepokoi to masz prawo jechać to sprawdzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879130 przez Paradise1982
Zgadzam się z Nati.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879163 przez patka89
Zobaczycie dziewczyny maluchy to skarb.
Jestem zakochana w małej po uszy,Ona to czuję i odwajemnia tym,ze jest bardzo grzeczna.
Wiem na pewno,że u Was będzie tak samo. Ja mam czas na wszystko malutka wstaje tylko raz w nocy a w sumie nad ranem bardziej koło 7 a kładzie się koło 22 :) Życzę Wam powodzenia.
Aaaa i nie słuchajcie tych marudzących mamusiek wiadomo dziecko,też czasami potrzebuje bliskości mamusi :) Naprawdę dziewczyny nie jest źle. I cieszę się,że moja wypowiedz w jakimś stopniu Was uspokaja :)

No i cesarka też nie jest taka zła jak wiele mam mówi.Ja na drugi dzień już całkiem dobrze się czułam.A w ten sam dzień sama wstałam z łóżka bez żadnej pomocy także głowy do góry dziewczyny.! Jak już Ja to mówie na temat cesarki to znaczy,że jest to prawda bo nie lubie jak mnie coś boli no jak każdy.A to naprawdę prawie nic nie boli.

Wiecie co jeszcze idzie drugi tydzień jak mam malutką a Ja juz nie mam brzucha do tego już mogę ubrać moje ulubione spodnie i bluzki z przed ciąży bo już nie mam brzuyszka w ogóle.
Jestem w szoku,że tak szybko doszłam do siebie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879190 przez miła
Kochane maly wlasnie sie rozkopal:)!! wiec wszystko jest ok ufff :)
Od paru dni czuje taka mocna potrzebe miec juz maluszka przy sobie! :) zazdroszcze tym ktore juz urodzily. No nic czekamy dalej nie jestem sama jeszcze pare was zostalo :) !
A gdzie wy dziewczyny sie podzialyscie? Sela ,Mowmimama, Gosia27,
oleczka331,biedroneczka, iwona12 , kasiunia88, olgosamigos i cala reszta dziewczyn czy wy juz na porodowce :silly: !!!?? Czy tylko ja i Paradise zostalysmy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879194 przez Paradise1982
Patka - jesteś wspaniała za to, że tak pięknie piszesz :)

Miła - cieszę się, że młody się ruszył :)

Dziewczyny, przeczytałam fajny artykuł o karmieniu piersią, jak chcecie to przeczytajcie.
www.babyboom.pl/niemowleta/karmienie_pie...wd_troche_mitow.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879195 przez Gosia27
hej,hej jestem. Pisalam dziś z samego rana ale widocznie post się nie dodał. jesteśmy z Zojką w szpitalu na badaniach. Wszytsko ok,daję radę. buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879203 przez mowmimama
Cześć:)

jestem jestem ;D dzisiaj cały dzień poza domem ;D

Paradise właśnie u nas nie jest napisane ile sztuk mniej więcej wziąć;| dlatego się Was pytam :)

sela ja też wzięłam ten tantum rosa :)

isia o Ty spryciuro :P u nas...u mnie w szpitalu nie dają, trzeba samemu się zaopatrzyć :) ahh to pewnie będziesz miała grzeczne dziecko :) jakby miał łobuzować to od samego początku dałby czadu :P

miła ja właśnie też mam dwie paczki, chyba wolę mieć więcej, niż żeby miało mi zabraknąć :) ja bym pojechała na Twoim miejscu, dla swojego własnego spokkoju :)

biedroneczka39 jedz buraki! :) mi pomogły! ja kolejną wizytę mam 20 maja ;D

LENA OLSZTYN GRATULACJE!! :)

ja dzisiaj byłam na wizycie, mały waży 3 100 :) główkę ma już na dole :) i teraz spokojnie można czekać na jego wyjście. Mam wizytę 20 maja, zobaczymy czy do niej dojdzie ale mam nadzieję, że tak ;p moja szyjka wynosi 25mm, nie wiem czy to już malutko ? I moje maleństwo ;D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879204 przez OlgosAmigos
I ja też się melduję :) i to już z domu! ;) jutro jeszcze echo serduszka Małej i konsultacje z kardiologiem...mam nadzieję że wszystko będzie ok,stresa mam trochę Wam powiem :huh: trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879207 przez beaciaa
Patka zazdroszczę i powiedz kobitko jak ty to robisz, że mała przesypia 9 h ?!:D U nas cieszymy się że mały budzi się średnio co 3-4.5 h :) Ale w żadnym wypadku nie narzekamy. Idzie się przyzwyczaić :)
Miła super że maleństwo się zaczęło ruszać ! Nie wolno tak mamusi stresować :silly:
Mowmimama ale piękne usteczke! Zakochałam się ! Dziewczyny w przyszłości będą miały co całowac !:P

U mnie brzuszek też bardzo ładnie się wciągnął, ale troszkę jeszcze go zostało do 100% formy sprzed ciąży ;) Ale jestem też zadowolona bo byłam święcie przekonana, że będzie o wiele gorzej ;P
Od dziś zaczęłam ćwiczenia dla kobiet po ciąży ! Trzymajcie za mnie kciuki :) Nawet jeszcze nie miałam okazji się zważyc zobaczymy w sobotę .. hihi :blush: :blush: :blush:

Głupie forum dziś znowu kasuje posty :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879208 przez oleczka331
ja tez jestem nic z tego jeszcze nie szpital chociaz jakies klucie czuje ciagle w srodku i znow bielizna po tym badaniu nie fajna, chociaz nie bolalo. :huh:

Patka89 tak pieknie o tym piszesz i mysle czy nie dzwonic i sie na cesarke nie zapisac bo panika okropna u mnie jest boje sie bardzo tym bardziej ze wiem ze dzidzia nie jest mala.Pozatym od poczatku sie balam, i teraz niewiem moze dla dobra dzidzi wezme cesarke szybko co mysliscie??? jak zaczne panikowac tam albo sobie zablokuje w glowie ehhh niewiem.Tez boje sie cesarki ale dzidzie szybko wyjma a ze mna niech sie dzieje co chce. ;)
co myslicie????

Jakie macie piekne zdjecia niby Niemcy a nie mam takich :dry:
slicznie widac wszystko, tez bym chciala u mnie dzis oczywiscie na 2d nic nie widzialam, ehhh czasy przedwojenne u mojej gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl