BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #881065 przez miła
usia wiesz ze ja tez nigdy nie mialam ktg... fajnie ze jestes juz po :) :)
gosia27 boziu jak ja ci zazdroszcze ze masz jakies skurcze i ze cos wiecej zaczyna sie dziac!
olgosamigos Ja mam polozna ze szkoly rodzenia wiec nie pomoge :( a jesli chodzi o zapisanie do przychodni to ja ostatnio bylam o to pytac i mi kazali przyjsc jak dzidzia sie urodzi.
paradise Glowa do gory kochana za duzo o tym myslisz dlatego takie samopoczucie . Buziaki dla ciebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ja juz stracilam nadzieje ze urodze do konca maja.... to graniczy z cudem :angry: Juz nie zwracam uwagi na te bolesci brzucha i tak niema rozwarcia :angry: Ehhh :dry:


38tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881099 przez oleczka331
hej

u mnie nadal nic wczoraj mi sie tak spinal brzuch juz myslalam ze jednak.Ale przeszlo.Kilka razy budzilam sie w nocy, ale tez jestem niespokojna bo boje sie co bedzie.No nic tak czy siak jutro na mnie pora.

mila-coz moge powiedziec po moich doswiadczeniach to powiem ci ze nie ma reguly kiedy wyjdzie i czy sa jakies dolegliwosci wskazujace.Dopoki nie idejda ci wody i nie bedzie regularnych skorczy reszta to pikuś.

oj paradise-nie martw sie wkoncu urodzisz a ze jestes dzielna napewno dasz rade.Juz plakalam tyle razy ze nie mam juz sil, spokojnie bedzie dobrze.Cieszmy sie ze dzieci donoszone ahhah a nawet przenoszone!!! zdrowie to sie liczy kochana reszta to nie jest wazna!!!

kasiula-trzymaj sie i zdrowiej nam tam bo z tego co pisalas to chyba nie bedziesz miala tam internetu wiec odezwiesz sie po.Tulaski

no nic ja dzis male przygotowanie do zabiegu a wiec wyczynowe zajecie sie miejscami intymnymi, extra kąpieluszka, i wszystko co da sie zrobic przed, zeby pachnić.

do potem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881115 przez Gosia27
Z chęcią chcialam zjeść jabłko ale co ugryzę to dziąsła krwawią :S bleee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881122 przez danusia87
Kochane moje samopoczucie dzisiaj równa się "0" do tego ciągle spiety brzuch który w ogóle nie odpuszcza ; (



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881128 przez Gosia27
danusia87 napisał:

Kochane moje samopoczucie dzisiaj równa się "0" do tego ciągle spiety brzuch który w ogóle nie odpuszcza ; (


Marcelku weź się już wypakuj bo mamunia nie daje rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881132 przez iwonan12
Czesc dziewczyny
Ja nadal w dwupaku ale chyba juz nie dlugo.Zglosilam sie na ktg do szpitala i okazalo sie po badaniu ze mam rozwarcie na 3 cm i jakies skurcze wiec lekarz mnie zostawil w szpitalu. :angry: Nie wiem czy urodze przy tych skurczach bo sa nie regularne ale czekam z niecierpliwoscia :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881133 przez danusia87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kochana to moje marzenie ale Mały nie chce słuchać ;(



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881135 przez danusia87
iwonan trzymam kciuki żebyś jak najszybciej urodziła ;*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881139 przez nati.olsztyn
iwonan Kciuki zaciśnięte! :-) Czekamy na rozwój sytuacji! Dawaj znać jak tylko będziesz miała chwilkę!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881147 przez Paradise1982
Iwonan - powodzenia! Trzymam kciuki za szybki poród :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881164 przez isia
Paradise- sutki mnie nie bolą i nie mam z nimi żadnego problemu jak na razie. Mały bardzo ładnie łapie całą brodawkę i po każdym karmieniu smaruję sutki kremem Bepanthen.

Iwonan- powodzenia. 3cm i "jakieś skurcze"- powinno pójśc szybko i prawie bezboleśnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881167 przez biedroneczka39
A ja się wczoraj tak naprałam I nasprzątałam że wieczorem jak do spania myślałam że umrę. Kręgosłupek mi siadł na maxa. Któraś o kroczu pisała. Też mam z tym problem bo boli jak cholera.
Kurczę chciałabym już na porodówkę :S


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881195 przez Paradise1982
Isia - no to sie ciesze, moze mnie tez nie bedzie bolalo karmienie... :)

Biedroneczka - a sprobuj tylko urodzic przede mna! :kiss:

Ja znowu sie opalalam. B) Ale narazie weszlam do domu, bo zglodnialam. Zjadlam platki z mlekiem, a potem pol tabliczki czekolady :(
Potem moze znowu sobie posiedze w ogrodzie, bo co innego robic. Dom posprzatany, poprane, wszystko zrobione. Brzuch mnie boli, ale tak jakbym cos zjadla nie tak. Zreszta, te moje wszystkie bole brzucha to do kant d*** rozbic. Nic tak czy siak sie nie dzieje. Jutro jak wiecie, widze sie z polozna na tym masazu. Ciekawe, co mi powie ciekawego, kiedy wywolanie.
Uzupelnilam tabelke, wiec dodaje. Zastanawiam sie, co u Aguski88...???
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881223 przez biedroneczka39
paradise jakże bym śmiała. Wcale nie zamierzam Cię wyprzedzać :silly: Ja cierpliwie czekam aż Ty urodzisz I zdasz mi relację a później po Tobie ja sobie pójdę :P
iwonan12 trzymam kciuki za Ciebie :*
Któraś pisała że po porodzie naciskali jej brzuch I że to bolało. Hmyyy a co to za praktyki ? Ja się z czymś takim nie spotkałam. Gosia27 może Ty coś wiesz na ten temat?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881252 przez Gosia27
Hej dziewczyny,po wizycie wszytsko ok, Adam +/- 3200g wazy,wody,łożyso wszytsko w porządku. Miało być we wt cc ale jeszcze zaczekamy bo to przełom 37/38hbd więc nie ma się co spieszyć,nastawiłam się już psychicznie, że małego przytule już i w ogóle ale dam radę.

Jesli chodzi o naciskanie brzucha po porodzie to czasem jak jest problem z urodzeniem łożyska to lekarze stosują takie manewry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl