BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #859874 przez jakasse
też tak myślę, ale z drugiej strony może faktycznie to jest bezposrednio przy lozeczku, dziecko w nocy moze sie przebudzic i sie tym bawic - nie musi plakac, więc rodzic wcale nie musi się rowniez obudzic ( mowie o starszych dzieciakach 4-9 mies) które już są wstanie świadomie złapać za baldachim i pociagnąć. Nie ma co popadać w paranoje- fakt. Ja i tak chcialabym mieć ten baldachim, ale szacun dla firmy że 'dmucha na zimne' po skargach rodziców...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859895 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859914 przez Monia2408
Powiem Wam ze ikea choc wycofuje i uprzedza. Ja wogule jestem anty do baldachimow bo dziecko lezac bawiac sie moze nawet na twarz sobie zazucic. Ale macie racje firanki , zaslonki wszystko moze zainteresowac dziecko nie ma na to reguly, ale przy noworodkach i dzieciach do 5-6 mc trzeba uwazac i jak mowia im mniej rzeczy w lozeczku kolo niego to tym lepiej ;) pogoda super dzis juz wszystko poprane nic juz nie zostalo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859922 przez babajaga0087
Martyna - to się chyba dzisiaj podobnie przeforsowałaś jak ja, też mnie brzuch boli, jest napięty i pierwszy raz w ciąży sięgnęłam po no-spę. Musimy odpocząć, ja jadę jeszcze tylko na godzinkę angielskiego i później się kładę do łóżka.
W domu poddasze możemy robić już po wprowadzeniu się, tam pewnie byłyby tylko 3 sypialnie i łazienka. Na parterze mamy salon, kuchnię, łazienkę, sypialnię i pokój dla Wiki. A wprowadzić się chcemy na jesień / zimę, jak się nie uda to za rok.

Katasza - ehhh milion to dla mnie astronomiczna suma. No ale podejrzewam, że ceny samych działek pod Warszawą są kilkukrotnie wyższe niż np. tutaj u mnie na wioskach (chociaż tutaj im bliżej Krakowa to tym drożej). Nas wyszło już też bardzo dużo, a jeszcze najfajniejsze ale i najdroższe przed nami - urządzanie domu. A jak nasza córa pójdzie do szkoły to prawie skończymy spłacać hipotekę...

Anoda - ale sobie zrobiłaś mieszankę jedzeniową :) Ja mam smaka na budyń, ale nie chcę teraz dowalić żołądka, może poczekam z 2 godzinki jak trochę mi przejdzie.

Lizzy - współczuję :( Obyś szybko doszła do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859925 przez babajaga0087
A co do baldachimów to ja będę kupować, pamiętam jak koleżanki dziecko komary raz w nocy pogryzły, masakra, cały w bąblach był. Oczywiście jest pełno preparatów na owady, ale zamiast chemii wolałabym chyba zasłonić baldachim, chociaż nie wiem, co myślicie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859927 przez Martyna82
Dziewczyny, na majoweczkach podczytalam ze na zgage pomaga im mleczko Gaviscon- bez recepty mozna w aptece kupic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #859930 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859991 przez babajaga0087
Kwiecień to tak realnie już brzmi, potem jeszcze tylko maj. Jak ja chciałabym urodzić z końcem maja... chociaż jak córa uzna, że posiedzi jeszcze u mamy to co zrobić :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860048 przez anoda89
Katasza z tego co się orientuję to wcześniaków się do roku nie szczepi ale Stefka się w terminie urodzi więc lepiej obgadać sprawę szczepionek :)

Babajaga tak wyszło przypadkiem bo nie mogłam się zdecydować na co mam ochotę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860129 przez Klaudeczka
Katasza mi na zgagę tylko Coca Cola pomaga ;d
Dziewczyny, zrobiłam referat na tą biologię, ale za nic w świecie nie mogę się wziąć do nauki... :(
ja się tylko boję, że nie dotrwam do końca jakbym chciała przez ten mój brzuch :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860137 przez Klaudeczka
Co do glukozy, to mam 75g ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860177 przez Monia2408
Co do komarow to siatki na okno i juz :) moja siostra ma i super sie sprawdzaja. Co do szczepionek to Ja znsm taka wersje ze sie szczepi , ale pozniej np. 1-2 mc od terminu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860202 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860213 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #860264 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl