BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #859701 przez babajaga0087
Cześć Dziewczyny:)

Anoda - nie denerwuj się na zapas, ważne, że wszystko jest dobrze, tygodnie lecą jak nie wiem, ani się obejrzysz a będzie 30 :)

Widzę, że dzisiaj każda ma plany na wykorzystanie tego pięknego dnia. Ja już pranie zrobiłam, obiad (jak to w piątek standardowo ryba), posprzątałam, bo moja suka strasznie się leni dodatkowo się drapie niemiłosiernie od wczoraj, przed chwilą zaaplikowałam jej jakieś kropelki na skórę, które mają niby pomóc :dry:

Jeśli chodzi o wizyty to strasznie dużo płacicie, ale może jest też rozbieżność między miastami, chociaż ja chodzę do lekarki, która pracowała w Krakowskim szpitalu a płacę tylko 70 zł, oczywiście zawsze z USG. W 13 tygodniu za prenatalne myślałam, że zapłacę więcej ale też tylko 70zł. Do tego też koszt badań laboratoryjnych już około kilkaset złotych i badania połówkowe, które robiłam w innym gabinecie 250 zł. Ale tak jak piszecie - nie ma co liczyć i myśleć o wydatkach, liczy się nasze szczęście za każdym razem kiedy dowiadujemy się, że wszystko jest ok :)

Jadę zaraz do siebie na działkę, ogarnę troszkę koło domu, zobaczę co tam mąż zdziałał. Ostatnio namawia mnie na robienie poddasza, ale kurna nie wiem czy będzie mi się chciało ogarniać kiedyś duży dom i ogród, zawsze myślałam o malutkim, parterowym domku taki jaki właśnie teraz remontujemy - 100metrów. Poddasze to pewnie dodatkowe 50-60, poza tym ... ja nie wiem ile on chce mieć tych dzieci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859702 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859709 przez Lizzy
Cześć wszystkim!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #859711 przez katasza
[h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859718 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859726 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859728 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859730 przez jakasse
Hej. Ja dzis na uczelni. Jestem uradowana kolo z neonatologii napisalam na 5-. Dzis bylo kolejne.... Troszkee slabiej mi poszlo ale mysle ze zaliczone.... Pisze z komorki wiec jednym ciahgiem ANODA - 75 g 2 pomiarowa (3 wklucia) KATASZA - my tez planujemy polise i chcemy 200 zzl miesiecznie wplacac + to co dostaje od gosci ( dziadkow) ja mialam taka polise z mozliwoscia wykorzystania po ukonczeniu 21 lat. Wczesnirj tylko rodzice mogli to ruszyc. Mi akurat nie ruszali ale gdyby odpukac jakas choroba czy cos to zawsze jakas kasa. Chociaz my obydwoje jestesmy prywatnie ubezpieczeni i dzieciaka tex ubezpieczymy. Mi co prawda nie przysluguje becikowe ( przekraczamy 1600 zl zarobku na glowe) ale ja dostaje 4 tys z ubezpieczenia za porod i dawid w swoim 2 tys jesli wpisze go jako ojca tez za porod. + powyzej 7 dni w sxpitalu wyplacaja $$ wiec obejdzie sie bez becikoego. Dobrze ze tesviowa pracuje w ubezpieczeniach :-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859732 przez anoda89
Lizzy sorry pomyliłam się :) No to współczuje.
Chyba też zrobię 50 g a jakby coś wyszło nie tak to 75 i chyba jutro podlecę żeby mieć z głowy i siostrę wyciągne to będzie mi towarzyszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859737 przez jakasse
Nie lepiej zrobic od razu to dokladne niz jakby cos sie znow meczyc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859745 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859857 przez jakasse
kobieta.onet.pl/dom/ikea-wycofuje-baldac...zyko-uduszenia/vvkz2 !!!!!!!!!!!!!! Kurde a wlasnie był na liście moich zakupów !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859865 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859868 przez jakasse
szkoda bo akurat te ikeowskie mi sie podobały :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859870 przez anoda89
Dokładnie tak jak piszę Katasza dziecko może zakręcić się w firankę i się udusić, jest wiele rzeczy które mogą być niebezpieczne i to chyba już rola rodzica żeby dopilnować żeby tak się nie stało. Patrzeć w ten sposób to musiałybyśmy większość rzeczy z domu powyrzucać bo mogą być niebezpieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl