BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 11 miesiąc temu #876496 przez anoda89
Babajaga to już chyba też okres że wszystko boli, jak nie brzuch to kręgosłup a ze spaniem to u mnie różnie raz śpię jak zabita tylko budzę się do łazienki a czasami leżę i sobie miejsca znaleźć nie mogę :dry: Z mężem może się dogadacie i fajnie wpędzicie wolne dni :) Hormony u nas buzują i sama zauważyłam że szybciej się wkurzam chociaż z natury spokojna jestem i opanowana, dobrze że mąż nie jest typem nerwusa bo dzięki temu łagodzi sytuację :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876526 przez babajaga0087
Kocica - jak sie bawilas na weselu? :) pewnie ciezko troche tak w dwpaku, co?
Ja bylam na weselu jakos na jesien i wtedy nic prawis jesc nie moglam, bo to na poczatku ciazy te niestrawnisci itp.

Anoda - taaa, to juz chyba taki poziom "hard" ciazy hehe. My z mezem oboje jestesmy nerwowi chociaz staramy sie nad tym pracowac. On do tego woli sie po prostu nie odzywac a mnie wkurzaja takie ciche dni, ale co zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876561 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876603 przez jakasse
wow ! i jak maluszek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876605 przez Kocica
Cięzko wiadomo no i wiecie kazdy pije a ty siedz matko polko i ogladaj :silly:
Slubny mial plan napic sie ale mowi ze wodka byla tak niedobra ze o 10 czy 11 przestal pic bo go odrzucalo..
Ale w sumie pomimo ciazy bylismy jedna z najbardziej bawiacych sie par na weselu no i cala noc na szpilkach takze az bylam w szoku :lol:
Co do reszty to jedzenia za duzo i bez rewelacji ciasta ok owocow malo..ale robione na wiosce wiec tam tez wszystko inaczej wyglada B)
Nastepna impreza: chrzciny :blush:

No tak my wszystkie chyba cierpimy jak nie na bezsennosc to na niedospanie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876647 przez Lizzy
Z maluchem chyba wszystko ok. W sumie to bardzo luźna znajomość więc nie wnikałam. Bardziej mnie przestraszyła taka różnica w terminach..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876657 przez jakasse
Lizzy no to widzisz, co ja mam powiedzieć z usg mialam terminy raz na 10 czerwca, drugi na 6, potem na 2 czerwca - a z OM ? początek maja !!! bo nieregularne cykle. i skąd mam wiedziec keidy urodze :( ech :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876667 przez Kocica
Jakasse Tobie to chyba zostalo jedynie spakowac torbe do szpitala i czekac w gotowości :lol:
Wiesz poczatek maja juz za kilka dni :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876671 przez babajaga0087
Lizzy - i co robisz jak mąż się tak nie odzywa? Ja zazwyczaj wymiękam i po kilku dniach sama zaczynam się łasić, co by załagodzić całą sytuację. Zawsze czuję się winna i uznaję, że on przecież tyle pracuje, że może to ja się czepiam itp. ale tym razem nie zamierzam odpuścić prędko. Co prawda gadamy ze sobą ale tylko tak "oficjalnie".

Kocica - Ty to jesteś dobra! :D W szpilkach całą noc :ohmy: :)

Co do różnic w terminach to pamiętam, że kilka lat temu moja bratowa też miała termin na koniec maja a urodziła 15-stego :) Ja z jednej strony myślę już o pakowaniu torby a z drugiej nie chcę tak szybko się nakręcać i poczekam jeszcze jakieś 2 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876680 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876722 przez jakasse
poakzywalam już na FB ale, by babajaga była na bieżąco ! Oto moja spakowana torba .
W koncu gotowa.

zawartość :
2 ręczniki dla mnie ,
2 koszule nocne,.
klapki ,
podklady na lozko 10 sztuk ,
3 paczki po 2 sztuki gaci siateczkowych ,
1 paczka - 5 sztuk majtek jednorazowych ,
2 paczki po 10 sztuk wkladów do gaci ,
pampersy 30 sztuk ,
chusteczki nawilżane ,
smoczek ,
3 pieluchy tetrowe ,
kocyk ,
2 pary skarpetek,
1 para niedrapek
3 pary spioszków ,
3 pary bodów ,
2 czapeczki,
jeden zestaw polspiochy+bluzeczka ,
wkładki laktacyjne,
sztućce,
woda mineralna,
papier toaletowy,
kosmetyczka z pierdolami m.in szare mydło, pasta, szczoteczka itd....
+ ewentualnie Dawid dowiezie laktator gdyby była potrzeba.


Z rzeczy dodanych w miedzy czasie poza zdjęciem: stanik do karmienia, kubek, ladowarka do telefonu, torba na 'brudy'

dokupie jeszcze herbatke laktacyjną i nakladki na sutki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876929 przez babajaga0087
Dzień dobry Dziewczyny,

Lizzy - tym razem i mój mąż nawet przemówił, ale szału nadal nie ma, chociaż to pewnie dlatego, że mam ogólnie kiepski nastrój więc nawet samej ciężko mi ze sobą wytrzymać. Na szczęście znalazłam sposób na poprawę humoru. Wyciągnęłam pieluszki tetrowe i wszystkie białe ciuszki i zabieram się za pranie, jakoś jak tylko widzę te malutkie śpioszki, czapeczki i sukieneczki to od razu pojawia mi się banan na twarzy :laugh:

Jakasse - dzięki wielkie! Jak dawno dawno temu wrzuciłaś swoją listę wyprawkową to wpadłam w zakłopotanie, bo nie miałam jeszcze nic a niektóre rzeczy były dla mnie w ogóle czarną magią i nie wiedziałam o co chodzi:) Dzisiaj jest już znacznie lepiej, bo mam prawie wszystko :) Przy czym ja do szpitala nie biorę ciuszków dla córci, położna mówiła, że jest wtedy problem, bo mieszają się ciuchy szpitalne z tymi, które przyniosły mamy, giną itp. Chociaż gdzieś na forum dotyczącym szpitala, w którym będę rodzić czytałam, że bardzo marne i sprane mają czapeczki i żeby wziąć lepiej swoje, tak, że muszę jeszcze przemyśleć sprawę. Pampersy też szpital zapewnia. Tylko wiadomo - co szpital to inne zwyczaje i może czasem lepiej być przygotowanym na to, że "akurat w szpitalu czegoś tam zabrakło" :)

A Wy jak tam dzisiaj się macie, co porabiacie? Pogoda u mnie taka dość przymulona, nie wiem jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876936 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #877016 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877021 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl