BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

9 lata 11 miesiąc temu #877084 przez babajaga0087
Martyna - ale z tego co wiem to żylaki można jakoś chirurgicznie usunąć :unsure: Teraz to cuda robią, więc może i mają jakieś skuteczne sposoby na żylaki.
Zazdroszczę Ci pogody, chociaż ja też nie mogę narzekać, bo się rozpogodziło i jest całkiem przyjemnie.

Jadę zaraz do siebie na działkę zbierać... mlecze, moja mama będzie z nich robić syrop na kaszel, hmm jakoś średnio to widzę, ale ona twierdzi, że tak tak właśnie naturalne leki są najlepsze, tym bardziej, że jak będę karmić to przecież nie mogę pić każdych farmaceutyków ;)

Lizzy - ale masz spanie twarde ostatnio, do 11 to chyba nie zdarzyło mi się spać nawet po imprezie;) Chętnie przejełabym od Ciebie kilka godzinek snu, bo u mnie z tym kiepsko. Dzisiaj niby dobrze spałam ale przed 6 już się obudziłam na dobre.

Zachwycam się rozwieszonymi ciuszkami dla małej... rany to wszystko takie malusie, ale takie słodkie, pachnące :) Frajda będzie dopiero przy praniu kolorowych rzeczy, bo dzisiaj tylko białe włączałam.

Kocica - ja niestety elegancko też czuję się tylko w obcasach, teraz biegam w balerinach i patrząc na swoje ciało z góry mam wrażenie, że wyglądam jak mała, dobrze opierzona, okrągła kaczuszka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877100 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877103 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877104 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877134 przez babajaga0087
Martyna - a to chyba rzeczywiście nie warto. Może to marne pocieszenie, ale chyba każdy z nas ma jakiś defekt, którego chciałby się pozbyć. Ja np. pochwalę się beznadziejną cerą, z mnóstwem blizn po trądziku, drapaniu tego za młodu itp. :angry:
A z mleczy to właśnie miód ma być, widziałam przepis i zdjęcie, to pewnie podobna receptura jak Twoja i Twojej mamy, obawiam się tylko smaku tego, bo same mlecze to jakieś zachęcające do spożycia nie są :D

Lizzy - ja raczej nie dopuszczam mojego męża do żelazka, obawiam się, że później musiałabym jeszcze raz wszystko robić od nowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877207 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878015 przez jakasse
Ale forum obumiera :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878021 przez anoda89
Niestety, wątpię żeby znowu to gwarno było :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878311 przez aleksiaa88
Mamuśki szykować się następny miesiąc Wasz :ohmy:
Mamuśka zeszło roczna czerwcowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878321 przez anoda89
My do czerwca nie czekamy i zaczynam już za dwa tygodnie pierwsze rozpakowywania :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878323 przez babajaga0087
Helloł:)

Ja tu zaglądam co dziennie ale jakoś brak mi chęci do ożywanie siebie a co dopiero forum.

Anoda - no co Ty? Kto taki? Jak tam Katasza w ogóle, bo ona też pewnie już nie długo będzie się wypakowywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878324 przez katasza
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878326 przez babajaga0087
Katasza - właśnie mi się pomyślało o Tobie, bo wiem, że prosiłaś o usunięcie konta, więc uznałam, że podpytam inne Dziewczyny o Ciebie:) Aż mi się ciepło zrobiło... no to pięknie! oby szybko zleciały Ci ( i nam też) te 2 tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #878327 przez anoda89
Katasza z dwa tyg o tej porze będziesz już MAMĄ :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #878328 przez katasza
..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl