BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #868397 przez ALEX01
Ja mieszkam w UK a tutaj tylko 2 usg przysluguja podczas calej ciazy, ale za to w szpitalu sale porodowe jedno osobowe I obsluga tez mila, juz raz tutaj rodzilam 7 lat temu I bylo calkiem przyjemnie wiec mam nadzieje ze tym razem tez bedzie dobrze.
Dodatkowe usg o badania zawsze mozna zrobic u polskiego ginekologa za odplata oczywiscie I jest tylko na weekend w UK, ale jesli trzeba to warto skorzystac chociaz dla wlasnego spokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868399 przez Queen89
Mamusie a czy od 25 tygodnia liczycie trzy razy dziennie ruchy swoich pociech czy niekoniecznie? Wyczytałam gdzieś że powinno się już od teraz liczyć ale moja gin stwierdziła że dopiero od 28 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868400 przez ALEX01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868402 przez Agnilla
Hej Alex :) oczywiscie, ze wrzuce Cie w tabelke, dobijaj sie jak co bo mnie skleroza dopada ;) ostatnio wprowadzilam meniado w tabelke, ale nie zaktualizowalam jej na forum :P
a to moje wczorajsze łupy, sweterek bialy dzis kupilam w przypadkowym lumpku na wage za 1,30 :P jak wracalam ze szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868404 przez Queen89
ALEX01 dzięki! Czyli z tego wynika, że póki co nie muszę się przejmować liczeniem ruchów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868410 przez Agnilla
ej wlasnie, ja tez ruchow nie licze, a powinnam? ;) Pola wczoraj miala taki moment, ze myslalam, ze mi z brzucha wyskoczy :) szybko odkrylam brzuch, wlaczylam nagrywanie i....ani drgnela :) złośnica jedna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868412 przez Cania
Magdalen ja się melduje jako byczek :D ale jestem tylko trochę uparta, za to ostatnie zdanie zawsze musi nalezec do mojej siostry bliźniaczki, wiec cos w tym jest :P ja jestem ta bardziej ugodowa i lagodna, rozki pokazuje dopiero wtedy, jak ktoś mi naprawdę zajdzie za skore :D

ALEX01 witamy, witamy i zapraszamy :D piszesz ze Twoja ciaza z przebojami, ale na szczęście maluszek caly i zdrowy :) a juz 23 tydzień i byle do przodu :) te kruszynki sa mocniejsze niż nam się zdaje!

Queen89 mi gin już zalecila liczenie, wlasciwie od 2 tygodni, nazwala to: kontrola ruchow plodu. licze o tyle o ile. Nie licze ile dokładnie w ciągu godziny się malutka rusza, tylko jak widze ze kopie jak najeta to nie ma sensu :D a jeśli troszkę mniej, to wtedy bardziej patrze w ile czasu te 4-6 ruchow zrobi, czy jest to 15 minut czy godzina np. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868418 przez agnieszka89
Malgorzata wlasnie moj lekarz tez u mnie w Pabianicach w szpitalu pracuje ale przed samym terminem dopiero znurlopu wraca i sie zastanawiam czy jak Kacper sie pospieszy nie wybrac jednak Madurowicza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868420 przez Ali
Ja też jestem spod znaku Byka :)

Właśnie sobie zamówiłam mnóstwo rzeczy z tej apteki co podpowiedziała mi Agnilla :) Już nie mogę się doczekać kuriera, choć właściwie nie wiem po co ;) I tak wszystkie rzeczy są dla maluszka, ale jednak każdy zakup cieszy ;)

Jutro idę na glukozę! Mam nadzieję, że będzie bez problemów ;)

Magdalen pytałas o obwód brzucha na lini pępka! Ja mam już 88 cm :ohmy: ale lubię ten mój brzuszek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868423 przez gabi28
Queen tak czytam o tej Roztoce i sie zastanawiam czy tam jednak nie rodzić.Napisz mi proszę jak tam się dostałaś? czy byłaś tylko z męzem czy musi być wiecej osób na oprowadzenie w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868428 przez Queen89
gabi28 ja znalazłam na jakiejś stronie numer do p. Arlety Krakowskiej, która prowadziła tam szkołę rodzenia. Ona mi powiedziała, że pracuje w Roztoce jako położna i zaproponowała żebyśmy przyjechali to nas oprowadzi po szpitalu i wszystko opowie. Byłam z mężem i to dopiero o 21 bo akurat wtedy mieliśmy czas a ona miała nocny dyżur. Wiem, że szpital można zwiedzić jeśli się tylko ma takie życzenie tylko dobrze chyba wcześniej tam zadzwonić i zapytać kiedy można podjechać. A jak nie to przez tą panią co wyżej podałam. Trafiło nam się, że był spokój, żadnych porodów, więc mogliśmy obejrzeć sale porodowe + salę z wanną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868430 przez ALEX01
Dziewczyny a ja mam takie pytanie a mianowicie czy ktores z was jeszcze pracuja? bo ja jeszcze do piatku 13 czerwca jestem uwiazana w pracy a juz by mi sie marzylo pobyc troche w domku I tez cos zaczac przygotowywac dla maluszka bo tak na dobra sprawe biorac to narazie oprocz butelek podgrzewacza I 1 kompletu urbane to nic wiecej nie mam gotowe a czas ucieka :huh:
Wiec jak wy pracujace mamusie sobie radzicie w tym stanie w pracy bo mi czasem tak stopy spuchna ze nie wiem gdzie nogi wieczorem wsadzic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868433 przez elmirka_20
I znowu ja ! ;)


Magdalen, obwod w pępku: 101 cm, WOW :) Zamieszczę Wam później fotkę bęcka, żebyście miały podgląd jak to się ma do całości ;)

Adel, zacznę od jutra prać ciuszki i pościele, bo .............. 1) Jest piekna pogoda i będzie ladnie schło, 2) mam już gdzie pakować bo doszedł nam segment, 3) przeszkadza mi zapach takiej chemii od niektórych rzeczy jak pościele i 4) chcę wreszcie odciążyć łóżeczko, bo na razie wszystkie zakupy wrzucałam właśnie do niego i już ledwo dyszy :) A potem jeszcze poprasuję to wszystko, ale to już blisko porodu ;)

I ja witam Nową Koleżankę ! :) Pozytywnie myślących osób nigdy za wiele ;)
I od razu odpowiadam: ja nie pracuję - zwolnienie, prkatycznie od 2 miesiąca (najpierw chora, potem problemy i od 4 miesiąca jest znacznie lepiej, ale że pracuję w obsłudze klienta i nie miałam kiedy jeśc, kiedy pić, kiedy odpocząć i ciągle narażona na czyjeś kichanie, prychanie i stresy o plany sprzedażowe czy konflikty z klientami, to nie wracam. Nie jest to warte zdrowia mojego dziecka).

Queen89, lekarz powie, od kiedy trzeba liczyć ruchy dziecka a np. moja kolezanka miała liczyć dopiero od 29 tygodnia. Ja mam od dzisiaj 26 (choc lekarz stawia bardziej że już jest 27) i jeszcze nie muszę - następna wizyta 18 kwietnia więc w 28 (29) tygodniu, to wtedy pewnie mi każe... Dam znać :)

Mój test HIV też kosztował ok 30 zł.

Agnilla - heh :) Jak napisałaś o swojej córci, to aż sie uśmiechnęłam :) Mój synek też taki mały urwisek: jak chciałam go nagrać to trzy razy filmik kasowałam aż za czwartym razem udało mi się go nagrać jak kopie w brzuszek :) Mam go! ;) Ha! :)
Wytrwałośc dobra rzecz :)

Do miłego! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868435 przez staślubania
Mój obwód brzucha: 100cm :-O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868441 przez carmen12345
witajcie ..

dziś przydazylo mi się cos okropnego.. jechałam autobusem z kolezanka, siedziałam sobie wygodnie az nagle chcąc zrobić cos na telefonie zorientowałam się ze nie mogę ruszac palcami... wogole nie czułam rąk, po chwili wzrok mi zaczął szwankować, słabo widziałam i to w dodatku tylko plamy, później jezyk, nie mogłam mówic.. trzymało mnie to dobre pol godziny, niewiedziałam co się ze mna dzieje i tak się zdenerwowałam, ze pluje sobie teraz w brode, ze na pewno rozdrazniłam mała.. ale to było straszne doświadczenie. Dopiero za godzine zadzwonię do mojej pani doktor, bo ta niewiedza co się dzieje mnie dobija ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl