BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #868740 przez Agnilla
staś, hehe dawaj, tylko jak oddam przez przypadek jakieś rozowe dziewczece, bo pomieszam? ;)
Marzena, ja wlasnie mam taki wklad z frotte co piszesz. kapalam w nim blizniaki siostry i bylo nam wygodnie, dlatego taki wzielam. a wanienke...mam identyczna, tylko brazowa :) zeby mi do lazienki pasowala ;)
hehe moj brat mial byc patryk, a jak sie urodzil mama mowi "to jest bartek" ;) i tak zostalo, nikt sie nie sprzeciwial :)
jedna kolderke do sypialni gdzie mala bedzie z nami noca odziedziczylam i juz ją wypralam, druga mam nowa i tez sie zastanawiam, czy ja prac, musze sie mamy poradzic :)
cania, ja tez czekam az babcia posciel uszyje :)
a chory facet to dla mnie najgorsze, co moze byc w zyciu :P przepraszam...przeziębiony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868741 przez staślubania
MarzenaBZ, dobry pomysł z tym stelażem do wanienki. Kręgosłup nie będzie tak cierpiał:-) poszukam i dokupie:-) a miałam dylemat co dziś na obiad:-) i już wiem: NALEŚNIKI!!! He he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868747 przez staślubania
Agni:-D już spakowałam i zamówiłam kuriera. Jak wróci coś różowego to tragedii nie będzie. W końcu dopiero przy porodzie się okaże czy to czasem nie Ania;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868776 przez Queen89
A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy jest tu jakaś Lipcówka, która ma w lipcu obronę pracy magisterskiej? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868777 przez wiolcia1004
Ja naszczescie bronilam sie w styczniu i mam to za soba:) ufffff A co Queen bronisz sie w lipcu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868781 przez Queen89
wiolcia1004 ooo zazdroszczę! :). No niestety akurat obrona wypada mi około 20 lipca. Wszystko fajnie tylko na 16.07 mam termin :). Niby istnieje opcja że dałoby się zorganizować dla mnie obronę końcem czerwca ale nie wiem czy dam radę wszystko pozaliczać i odpowiednio się przygotować + egzaminy ustne to dla mnie najgorsza z możliwych rzeczy i trochę boję się, że taki stres mógłby zaszkodzić małej. Dlatego właśnie pytałam czy ktoś jest w podobnej sytuacji i czy broni się teraz czy zostawia to na wrzesień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868794 przez wiolcia1004
Zgadza sie obrona to stresujacy czas wiec moja rada zostaw sobie to na wrzesien, bo po co ci tyle nerwow naraz. Zrob to na spokojonie. Masz termin taki jak ja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868805 przez Queen89
Też właśnie rozważam tą opcję, bo wiem, że ta obrona będzie mnie dużo nerwów kosztować. Tylko wszyscy nalegają żebym się teraz broniła, bo później będę się zajmować dzieckiem i dopiero wtedy nie dam rady...no ale decyzja należy do mnie :). O rzeczywiście mamy taki sam termin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868826 przez Agnilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868834 przez staślubania
O kurka, ale laska:) Agni prawie żebra Ci widać:)szoking :lol:
No naprawdę, jestem w szoku. 7 miesiąc :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868842 przez Agnilla
toć to fałdy są :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868843 przez LikeAFlower
Czy któraś z was ma problemy, lub miała z łożyskiem które schodzi coraz niżej?

W 20 tyg jak byłam u lekarza, powiedziała mi ze łożysko mam bardzo nisko, ale możne się podnieść jak dziecko zacznie rosną. Teraz w 23 tyg byłam znowu u lekarza i łożysko jest jeszcze niżej, na szczęście nie jest przodujące. Ale jest zagrożenie ze nawet w 30 tyg mogę rodzic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868846 przez Magdalen
Agnii to Twoj brzuch ?? czy Nas oszukujesz???? :P Tak narzekasz na wage a talia osy ;) super wygladasz ;D. Jeny to juz 7 miesiac ? masakra... ale leeeci .ah ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868848 przez Agnilla
mój mój, sprzed 15 min, zrobilam na swiezo foto bo Wam pozazdroscilam :) taaa 11kg na plusie to chyba w uszy weszlo :P ja zawsze bylam grubokoscista, nie to co rodzenstwo patyczaki
noo zaczynam 7mc bo koncze 27tc pi razy oko ;) a ze ja przodujaca w tabelce i pewnie zalapie sie na czerwiec, to niektore z Wa sa za mna nawet mc :)
szczerze, nie mam pojecia o co chodzi z tym łozyskiem, ale kazde nasze dziecie ma zakaz wychodzenia przedwczesnego, Margo wykorzystala juz limit i nie wyrazam zgody, jako jedna z najbardziej zaawansowanych na kolejne przedwczesne porody ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868855 przez Magdalen
Przestan no chyba wlasnie w uszy poszlo ;D nie wiem ocenic nie moge bo nie pokazalas ;P ja tez bylam grubokoscista ale tylko uda mialam zewsze takie wieksze a tak to nie bylo zle ;D Fajnie dwa miechy i juz bd miala Poluche na rekach ;D
A tak własciwie ciekawe jak tam Margo sie trzyma i jej maluszek... nic sie nie odzywa ... mam nadzieje ze wszytsko dobrze u nich ...eh
Co do lozyska to tez nic nie wiem .. u mnie na szczescie jeezszce nic nie wykryto takiego ale co wizyta to cos nowego eh .;D ale nie stresuj sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl