BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #868450 przez wiolcia1004
Carmen koniecznie daj znac co to bylo, masakra jakas!!3maj sie!
Ja w moim malym brzuszku mam 90 cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868456 przez agnieszka89
Ja na wysokości pępka mam 98 cm

Ruchów dziecka jeszcze nie licze ale mój synek jest na ogól bardzo aktywny wiec sie nie martwie :)

Pranie ciuszków zaczynam w weekend, narazie mam je posegregowane w komodzie na do 3 mies i do 6 mies, wiec zostanie tylko potem prasowanko :)

U mnie wyprawka prawie skapletowana Brakuje mi tylko kosmetyków, pampersów, wanienki przewijaka Wózek ma nam dziadek zamowic wiec juz go uznałam za odchaczony :) tylko pare rzeczy dla mamy zostało do kupienia :silly:

A co do zwolnienie to w miare szybko poszłam bo 2 tyg po tym jak sie dowiedziałam ze w ciazy jestem. Nawet sie obawiałam ze bede sie nudziła ale jakos idzie i nie jest zle :)

A co do nagrywania ruchów to moj wstydliwy jest bo jak tak to szaleje a jak tylko włącze kamere to ucieka albo tylko delikatnie w brzuszek puka tak że ledwo widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868459 przez agnieszka89
carmen12345 daj znac co lekarz powiedział i mam nadzieje ze to nic powaznego i ze Ci sie nie powtórzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868468 przez Magdalen
Carmen mi sie takie rzeczy co jakis czas dzieja... ale chyba nie az tak drastycznie jak to opisalas... to jest cos na tle neurologicznym tak mi kiedys powiedziala moja pani doktor.. ;) ale mysle ze nic cie strasznego nie dolega moze oslabiona troche jestes.
heh ;d blizniaczka to ta z byczkowym charakterkiem Cania mowisz ? hue ;D no ja to mam straszny charakterek ;) ale wszyscy z tym zyja jakos ;D kurcze ja jetsem malutka i jak na ciaze wydaje mi sie ze szczupla w miare a obwod juz prawie 100 ....yh.. ;/ przeraza mnie to i co drugi dzien coraz to wiecej tego brzucha ... znaczy pewnie tych wod ;( eh ...ale spokojnie jestem dobrej mysli ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868469 przez Cania
Alex ja jestem na zwolnieniu stosunkowo niedlugo, bo od 17 marca. Choc w planie mialam znacznie dluzej pracowac, ale wyszlo jak wyszlo :D nogi mi nie puchly, ale tylek bolal od siedzenia przed komputerem :) :D i codzienna jazda autobusami do pracy zdawala sie meczarnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868471 przez ALEX01
Cania no wiec ty juz sie cieszysz wolnoscia :) ja jeszcze dwa miesiace z kawalkiem, do pracy nie mam daleko ale tez tylek mi sie juz splkaszczyl od siedzenia przed komputerem I od tego nogi puchna no I jeszcze te godziny 8.30 do 17.30 wiec caly dziem w pracy praktycznie a po powrocie jeszcze maly urwis na mnie czeka 7 lat wiec tez nawet nie ma kiedy odpoczac ale pocieszam sie ze juz nie dlugo zostalo I tez bede troszke leniuchowac chociaz zanim, dzidzia sie nie urodzi bo pozniej to juz z 2 bede miala co robic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868477 przez Cania
Alex, Na szczescie udalo mi sie pozamykac lub przekazac w pracy wszystkie tematy wiec moje pojscie na zwolnienie bylo w pewnym monencie zaplanowane w kazdym szczegole z szefem heh. Jeszcze ostatniego dnia szkolenia organizowalam :D ale musze przyznac ze jeszcze troche tej pracy przed Toba. Nic wczesniej sie nie da? A wlasciwie jak Twoj pierwszy syn zapatruje sie na braciszka? :)

Magdalen taaak, po mojej siostrze zdecydowanie widac byczkowa nature :D az za dobrze :p

Dziewczyny, zmierzylam sie, masakra... 107cm... Ale ja do tych szczuplych nie naleze wiec :D nic w przyrodzie nie ginie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868485 przez Magdalen
wrzuce Wam Hotel "mama" z polowy lutego i z dzisiaj ... jest jakaaaaas masaaakra... :ohmy:
z lutego...
z dzisiaj... kregoslup to mi wysiada wyprostowac sie to mi cholernie ciezko jest .;( a jak chodze to musi smiesnie juz wygladac bo wygieta do tylu jak nie wiem co.... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868499 przez carmen12345
ehh tak to magnez pewnie, tzn nie magnez tylko jego brak, teraz mam brać 3 razy dziennie a jak się powtorzy to dopiero skieruje mnie na badania neurologiczne. Mam nadzieje, że mnie już cos takiego nie zaskoczy, bo najgorsze były te momenty,kiedy prawie nic nie widziałam.. ale naszczeście nie byłam sama, bo niewyobrazam sobie w takiej sytuacji zostać sama w środku miasta.

u mnie obwodzik wynosi dokładnie 88 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868501 przez Magdalen
Noo widzisz to wcinaj magnez i bd dobrze;)
Cania ja po tej ciazy cos czuje ze do szczuplych sie juz wcale nie zalicze wiec sie nie przejmuj :) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868509 przez Cania
Magdalen ja nawet sie nie ludze, ze kiedykolwiek sie zalicze :p a hotel Mama faktycznie rosnie w sile :)

Carmen takie cos kazdemu moze stracha napedzic. Oby pierwszy i ostatni raz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868513 przez wiolcia1004
Magdalen rosniesz jak na drozdzach tzn domek rośnie hehe.
Co do charakterow to rogacze bardzo uparte sa!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868518 przez Magdalen
rogacze ;D uheehe ;D A no własnie rosnie co mnie wcale nie cieszy bo to choroba :( dziwny jakis taki okragly i w og nie? Fajny byl taki maly zgrabniutki a tu taki ogrom teeraz :) ?? do tego popekalam straszebnie...ale to nic. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868520 przez Cania
Magdalen ja tez pekam... Na szczescie nie na tylku, ale brzuszek mam pieknie pokreslony. I tez niemaly! Moze cos wrzuce blizej weekendu :) a ze okragly to wlasnie dobrze :) moj jest jakby troche nizej, nie wiem dlaczego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868533 przez meniado
carmen mam nadzieje ze to tylko jednorazowe - w ciąży różne rzeczy się dzieją :)

dziewczyny ładne brzuszki :) ja mam już 110 cm wokół pępka a wydaje mi się jakby ostatnio zmalał - albo to takie wrażenie bo się przyzwyczaiłam do niego, też popękany ale tylko tak jakby na jednej linii w poprzek brzuszka
ja na zwolnieniu jestem od początku lutego ale zaraz na początku powiedziałam mojemu szefowi o ciąży i już zdążyłam wszystko przekazać i mieć zastępce - też się zastanawiałam czy nie będę się nudzić ale powiem że tak mi mija czas i tyle mam zajęć że czas to nawet nie wiem kiedy mija

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl