BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #796990 przez beti
Ale właśnie ten classic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797045 przez ilona88
Tak Beti biorę Prenatal Classic. He he fajny masz opis o baloniku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797050 przez ilona88
Beti właśnie przejrzałam kilka for i wiele dziewczyn brało Prenatal już przed ciążą a później dalej kontynuowało. Także możesz brać bo to są bardzo dobre witaminki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797163 przez beti
Właśnie zakupiłam femibion na 1 miesiąc :) a potem wrócę do tego.

Twój opis też fajny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797256 przez Agnilla
a ja tam nie faszeruję się witaminami, tylko zaczęłam jeść więcej owocow ...warzyw moze mniej, ale staram sie :P od witamin w tabletkach duże dzieci się rodzą :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797359 przez ilona88
Są kobiety, które mają większe zapotrzebowanie na witaminy i minerały w ciąży np. ja potrzebuję jod i mieszkając nad morzem często z tego faktu korzystam i spaceruję plażą wdychając go, jem też dużo ryb ale niestety to i tak za mało dla mojej tarczycy tak więc muszę się wspomagać sztucznie czyli przyjmując jod w tabletkach. To samo ma się do kwasu foliowego, możemy jeść dużo sałaty i pić sok pomarańczowy zawierającego kwas foliowy ale to dalej mało i przyjmujemy go w tabletkach. Fajnie Agnilla, że jesteś zdrowa i nie musisz nic łykać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797376 przez helenne
Siemka kochane!!!
Wybłagałam o wyjście z tego więzienia:D ogólnie lekarze i pielegniarki do rany przyłóż ale obiecałam że bedę leżeć w domu co dziennie rano będzie u mnie pielegniarka na zastrzyk :D Ja biorę witaminki bo lekarz kazał jakby nie kazał bym nie brała :D widziałam swojego robaczka... cud miód i orzeszki !!! Serduszku mu biło i taki słodziak...moje kochanie malusie!!! no i leże już w domku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797392 przez beti
Hellene super ze juz w domu :) masz jakieś foto okruszka?

Mi też lekarka kazała brać. Poza tym w pierwszej ciąży miałam niedokrwistość mimo brania witamin wiec nie chce wiedzieć jakby to było jakbym nie brała a obecne jedzenie jest wyjałowione nie takie jak kiedyś :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797405 przez ilona88
Helenne to cudnie, że widziałaś maleństwo. Dbaj o siebie.
Beti ja też dostałam zalecenia aby brać witaminy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797406 przez beti
Kurcze albo mam schize albo mi już brzuch zaczyna być widać. .. podobno w drugiej szybciej widać ale żeby aż tak? ??:ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797418 przez ilona88
Beti ja wymiotuje rano i wieczorem, mam jadłowstręt a już ciężko mi się zapić w spodnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797427 przez Agnilla
Ale ja broń Boże nie mowie, ze nie macie brać, skoro lekarz kazał. Ja tez swojego słucham, bo kogo jak nie jego :) kazał Wam brać to wiedział co robi, ja np musze lykac żelazo.... przez co chyba rzadziej odwiedzam kibelek kurde :angry:
macica się rozciąga nie ma co :) ja noszę często legginsy i jegginsy a i tak mnie ciśnie, ale bardziej na wysokości pasa bo żołądek bardziej czuły.
Ilona musisz jeść choćby nie wiem co, żeby mieć siły, zwłaszcza, że nadal pracujesz. Szukalas jakieś sposoby na te Twoje dolegliwości?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797441 przez ilona88
Agnilla próbowałam wielu sposobów ale nic mi nie pomaga:( jem w ciągu dnia dużo odżywczych produktów bo wtedy wiem, że mój organizm trawi. Wieczorem nie jest już tak kolorowo bo po prostu jest mi nie dobrze i wymiotuje i nie ma reguły na to. Nie zależnie co zjem i co wypije muszę wieczorem i rano poprzytulać się z kibelkiem. Ale daję radę, nie marudzę tak jak na początku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797472 przez helenne
Nie mam fotki bo papieru im zbrakło :( ale w czwartunio mam wizytę u mojej Pani doktor która zresztą była cały czas ze mną w szpitalu i obiecała że dostanę fotkę i nagra mi niuńka i serducho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797473 przez beti
Nooo ale Wy o 4 tyg dalej :)
Swoja droga cos nas malo jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl