BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #868864 przez ALEX01
likeaflower ja mialam problem z lozyskiem w 13 tygodniu mialam wielki krwotok I bylam w szpitalu tu mi nic nie powiedzieli ale polski ginekolog po zrobieniu usg stwierdzil ze mam lozysko nisko schodzace I ze zachodzi brzegiem na ujscie szyjki macicy I sie odkleilo lekko z tego to krwawienie bylo., bralam duphaston przez 7 tygodni I w tym 4 tygodnie lezalam na zwolnieniu w domu. w 20 tygodniu zrobil usg I powiedzial ze macica urosla I lozysko sie wraz z nia podnioslo I ze juz nie zachodzi na ujscie szyjki macicy I tabletki kazal odstawic.w zeszly piatek blam tutaj w szpitalu na usg polowkowym w 22 tygodniu I powiedziala pielegniarka ze lozysko juz bardzo daleko od ujscia szyjki jest wiec nie mam sie czym pzrejmowac teraz. dla mnie najwazniejsze bylo zeby rodzic naturalnie a z lozyskiem ktore przykrywa szyjke tzn przodujace trzeba cesarke robic ale na szczescie juz teraz moge urodzic naturalnie. przy lozysku nisko schodzacym najlepuiej sie bardzo oszczedzac bo kazdy wiekszy wysilek moze spowodowac opuszczenie sie lozyska jeszcze nizej. nic sie nie mart tylko kontroluj sprawe ze swojim ginekologiem I sie oszczedzaj a napewno bedzie dobrze. a nam jeszcze w tedy zabronili figlow w lozku ale pozniej jak juz bylo dobrze to powwiedzial doktorek ze juz mozna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868868 przez Ewa1001
Agni, piękny brzuszek, taki zgrabny :)
Ja też tak jak Ty jestem na samym przodzie tabelki, bo termin mam niby na 3 lipca.

Co do łożyska, to jak byłam 2 tygodnie temu na wizycie to lekarz też coś wspomniał, że łożysko jest usytuowane na dole. Szczerze mówiąc nie dopytywałam o szczegóły, bo lekarz nie wspomniał, że to coś złego. Mój gin zawsze jak mnie bada to głośno wszystko mówi, więc jak badał łożysko to też o tym wspomniał. Następną wizytę mam 14 kwietnia to na pewno o to zapytam, bo wtedy będzie już prawie 29 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868872 przez gabi28
witam się i ja..ale sie rozpisałyście :)

Agni no piękny brzuszek :)
byłam na glukozie i nie było tak źle.Ale po mnie była dziewczyna ,która po dwóch łyczkach zwymiotowała a potem zemdlała,biedna była sama,pielęgniarka nie puściła jej samej do domu tylko zaprowadziła na IP.

teraz musze się troszkę zdrzemnąć,bo oczy same się zamykają.

co do wanienki też mam taką ok 1 metra.
Poduszkę mam własnie ten klin o którym pisała Agni.

ok,uciekam...Olek mnie kopie dzisiaj jak szalony-chyba po tej glukozie :) odezwe się jak wstanę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868883 przez elmirka_20
Agni, naprawdę piękny brzuszek :) I serio przytyłaś 11 kg? Może 1 kg tylko Ci się cyferka za długo przytrzymała i wskoczyła podwójnie :) Super wyglądasz ! :)
A co do Patryka, heh :) Awaryjnie wybrałam właśnie Bartka :) i Tomka :), ale i tak mocno trzymam kciuki za Patryczka ...

Ja już dzisiaj mam Dzień Lenia Totalnego :)
Okulary z centrum odebrałam, zakupy zrobiłam, obiad zrobiony wczoraj, a teraz mam kupione i przytachane proszki do prania ubranek dzieciecych i płyn do płukania tkanin. Wszystko kupiłam z Loveli, czytałam opinie i nie było zlej i bardzo dobrze, bo byłam w Tesco a tam miałam na tą chwilę do wyboru tylko Lovelę i tescową markę. Z Jelpa były tylko płyny do prania a potrzebowałam proszek. Także w mój Dzien Lenia Totalnego popiorę sobie dla relaksu ubranka :) Ot cały wysiłek - włączyć pralkę :)
Po takich dwóch dniach jak wczoraj i przedwczoraj, to mi się lenistwo nalezy. Wreszcie odetchnę, bo wczoraj to jeszcze mi się słabo 3x zrobiło i dzisiaj 1x jak wróciłam z proszkami do domu. Także KONIEC MĘCZENIA SIĘ. Początek WIELKIEGO LENISTWA :)

I takiego cud-lenistwa też i Wam życzę Drogie Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868892 przez staślubania
Agni, zgadzam się z Magdalen:-) chyba w uszy Ci poszło;-) ale fałdy za uszami? Nie słyszałam o takim przypadku:-D co do łożyska to się nie wypowiadam, bo nic na ten temat nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868899 przez Ali
Cześć dziewczyny!

Ale się rozpisałyście! :) Ale już Was nadrobiłam! :)

Jestem już po glukozie! :woohoo: Okazało się, że pomimo, że robiłam prywatnie to trzeba było przynieść swoją. Ale apteka naprzeciwko szpitala, także luzik. Samo wypicie nie było ciężkie, pielęgniarka pozwoliła mi dodać soku z cytryny. Najgorszy był posmak jaki został w gardle. Ale jak wypiłam poczułam się taka dumna, że nic mi nie było i bez problemu wypiłam a tu nagle mroczki przed oczami i zaczęłam słabnąc. Prawie zemdlałam, ale na szczęście wybrałam się z mamą, która mnie podratowała. Może tak z 5 minut mnie trzymały słabości, a potem już luz. I nawet po tych dwóch godzinach nie byłam taka głodna, bo czułam się syta tym naszym napojem ;)

A po badaniu skoczyłam do sklepu i kupiłam znów ciuszki dla mojego szkraba w nagrodę, że daliśmy radę ;)

Miłego dnia dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868916 przez wiolcia1004
Agnilla no wiesz.. Ty jestes szczuply szczupak co ty opowiadasz za historyjki co????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868922 przez Ali
Agnilla masz bardzo zgrabniutki brzuszek! Naprawdę :)

A to mój brzucholek - 88 cm na poziomie pępka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I nasze szybkie zakupy dla synusia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868930 przez Agnilla
wrocilam :)
ej no laski, moge Wam zrobic foto wagi, serio mam na plusie 11 kg, a zadnej niedowagi nie mialam, nigdy w zyciu :lol: ale tak mi mowcie, to balsam na moje uszy...Magdalen mam zrobic foto uszu? ;) a co do Poluchy, to hola hola, jeszcze 3 miechy ;) ja jej wcale jeszcze nie chce :p tak mnie bawia te kopniaki, ze mi chyba pozniej tego bedzie brakowalo :)
Gabi, ja po tej glukozie tez odjechalam, po wypiciu to myslalam, ze pojde spac tam na krzeslach w poczekalni :P mi tez babka mowila, ze wrazie jakbym sie zle poczula to mam wolac, bo zdarza sie, ze dziewczyny laduja na kozetce :) byłam twarda ;)
glukoze na czczo mam 85,3 a po 120 minutach 137 gdzie norma jest 140. ciekawe co ginek powie, czeka mnie dieta :unsure:
niestety w moczu mam leukocyty, czy ktoras z Wam miala?
aaaa no bo zapomne, cala droge mowilam sobie, ze mam pamietac ;) w rossmannie z karta rossne sa pampersy premium care 20% taniej, wychodzi chyba za szt jakos 60gr. a w carrefourze powinny byc jeszcze za 41,99 i jakos 55 gr czy iles wychodzi :)
Ali, a wtej aptece juz robilas zamowienie? bo oilatum 2w1 jest w promocji 500ml za niecale 45 zl, w rossmannie poszlam luknac kosztuje prawie 70zl

elmirka, walczo Patryka, ja Poli nie odpuscilam i wygralam ;)
ooo wlasnie, lovela tez w carrefourze miala byc w promocji :)
Ali ooo doczytalam, zes tez zaslabla. no widac kazdy organizm inny
laski, ja zbieram Wasze kilogramy, bo chyba jedna z najstarszych tu jestem ;)
ale chaotyczny wpis, ide spac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868934 przez wiolcia1004
Agnilla no wlasnie odebralam wyniki moczu i tez mam leukocyty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868946 przez MarzenaBZ
staślubania jak będziesz kupować stelaż zapamiętaj jaką masz wanienkę (wymiary czy coś), bo nam np.do tej wanienki z misiami zwykły stelaż nie pasował. Dziwnie odstawała, jakby była za duża. My kupiliśmy taki z półką jak na tym zdjęciu, co tam wstawiłam. Można go regulować do mniejszych wanienek też. A różnica w cenie nie była duża. Poza tym stelaż to fajna rzecz - raz, że masz wanienkę na dobrej wysokości, dwa- że możesz kąpać dziecko w jakimkolwiek pomieszczeniu, np. w łazience, gdy jest zimno w pokoju czy coś:) A nie kombinować na krzesłach, ławie czy kanapie:)

Taka wanienka od razu z wkładem też jak dla mnie mało praktyczna. Dziecko szybko rośnie i później chce się chlapać w kąpieli, ruszać nóżkami itd.. Niby po drugiej stronie wanienki jest miejsce dla starszego dzieciaka, ale jakoś mało miejsca mi się wydaje. Już lepiej kupić taki wyciągany:) Zwłaszcza, że to kwestia góra 20 zł:)

Agni, widzisz, ja myślałam, że ten wkład druciany z froty jest niestabilny i jakbym położyła na niego dziecko to od razu by się załamał:)

Ładne brzuszki!!!!! Ja też jeszcze mam ładny, bez rozstępów i tylko każdego dnia patrzę w lustro czy czasem mi się jakieś nie pojawiły. Ciekawe czy i kiedy mnie to czeka:)

Ali boska jest ta koszulka dla Twojego PRZYSTOJNIAKA:D
Lubię te wszystkie nadruki itd:)
Ja z takich mam to różowe body (już kiedyś wrzucałam) i to drugie, które kupiła moja siostra:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868951 przez Agnilla
Ali to jest maly brzuch wlasnie 88 cm phi :)
wiolcia i co teraz :unsure: ja do wizyty bede brala prenatal uro care bo co mam zrobic :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868960 przez wiolcia1004
W poniedzialek mam wizyte to sie dowiem co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868962 przez wiolcia1004
MarzenaBZ jaki rozmiar kupilas tej czapeczki w pepco bo jak ogladalam 56 to normalnie taki melanki ze szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868963 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
Ale sie rozpisalyscie :) troche mi zajelo przeczytanie tego wszystkiego :)
Ja dzis obudzilam sie o 3.30 i nie moglam zasnac do 7 wiec po drodze zjadlam pierwsze sniadanko i przeczytalam wiadomosci na onecie :laugh:
Dopiero jak odprawilam meza do pracy to zaleglam z powrotem w lozko i spalam do 10 :lol:
Juz prawie 14 a ja nie wiem co mam robic :) troche lenia mam... ;)
Dziewczyny dwa dni myslalam ze zwariuje bo moj synek mi troche malo dokazywal...pare razy puknal i tyle... A dzis od 3 czuje mojego maluszka... Non stop gdzies mnie puknie i szturchnie :) mile uczucie czuc go non stop...
Dziewczyny tez tak mialyscie? Paradoks dziewczyny ale czy maluszek nie powinien troche pospac...? Najpierw sie martwie ze sie nie rusza a teraz martwie sie ze moze cos jest nie tak...glupota :ohmy:
Ja tez mialam zamiar sie wziac za pranie ciuszkow ale najpierw chce kupic komode i jeszcze to malowanie pokoju...musi byc najpierw pomalowane zebym mogla urzadzic pokoj pod maluszka :dry:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl