BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871424 przez marzena25
Hey dziewczynki jestem i ja , u mnie tez pogoda deszczowa, cała noc prawie padało.

Ja też mam już prawie wszystko do szpitala, podkłady, majteczki siatkowe, i wkładki laktacyjne i maść na brodawki Maltan , kapcie i 2 koszule do porodu rozpinane po bokach (takie jak na zdjęciu ) ale jeszcze chcę kupić jedną koszulę i cienki szlafrok bo mam gruby ale to na lipiec jest nieodpowiedni a i jeszcze klapki pod prysznic, dostałam od położnej cała listę potrzebnych rzeczy także wykreślam powoli.

Ja dzisiaj mam szkołę rodzenia popołudniu a teraz dalej siedzę nad pracą mgr i wysiadam już :P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871426 przez Cania
gabi28 widze po stronach ze Zwolenik przyjmuje w CenterMedzie na Slonecznej w Poradnii Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Tam tez jest kilku innych ortopedów. Pytanie tylko jak w kwestii terminow na NFZ. Musialabys zadzwonić i się dowiedziec:

801 404 402 Wizyty prywatne
14 627 18 40 Specjalistyka NFZ
14 627 18 50 Specjalistyka NFZ

W Kol-Med. na placu dworcowym tez jest poradnia ortopedyczna, ale nie mogę znaleźć kto tam przyjmuje...

Sterkowicza znajduje tylko prywatnie w AgMedzie na Okrężnej, 14 629 99 00
i jeszcze w Medicus na Mostowej, kiedyś tam chodziłam na rehabilitacje na NFZ wiec może akurat, 146261005

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871432 przez meniado
gabi28 niestety w Tarnowie nie znam żadnego. Mój M ma cały czas problemy z kolanem - już miał 3 zabiegi - jeden zaraz po weselu a na weselu nie tańczył za wiele bo miał ortoproteze - ale on chodzi prywatnie, najpierw do Krakowa a teraz do Nowego Sącza - obecnie chodzi do lekarza Stąporek - on na pewno pracuje w szpitalu w Nowym Sączu - polecili nam go znajomi bardzo dobry lekarz i pomocny a w Krakowie to musiałabym sprawdzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871443 przez Cania
gabi28 jest jeszcze poradnia chirurgii urazowo ortopedycznej przy starym szpitalu, tu na pewno będzie na nfz :) tylko pewnie do poradni musi być skierowani od lekarza pierwszego kontaktu.

www.ssz.tar.pl/por_uraz_ortop.htm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871445 przez Agnieszka_H
Meniado a skad Ty jestes?Bo widze ze z moich okolic:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871447 przez meniado
Agnieszka_H mieszkam między Bochnią a Limanową - to Twoje okolice

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871452 przez gabi28
Cania dziękuję Ci bardzo : bardzo mi pomogłaś. podzwonie już dzisiaj.Wizyte nie muszę mieć na już,ważne bym przed porodem zaliczyła ortopedę.

Marzena25 mnam taką samą koszulę tylko inny motyw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871456 przez Cania
gabi28 trzymam kciuki żeby się udało :)

Marzena25 wlasnie do porodu myslalam o czyms podobnym :) bo sa tanie a tak jak ktoś pisal, później może się nie nadawac do uzycia. Natomiast na potem do karmienia myslalam żeby kupic 2 lub 3 takie:

allegro.pl/rozpinana-koszula-koszulka-do...-xl-i4067446327.html

i szukam tak, żeby oczywiście było u jednego sprzedającego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871462 przez gabi28
To jak już szukacie koszul itp.. to może macie na oku jakieś biustonosze do karmienia,w sklepach nie mogę nic znaleźć a na allegro trochę się boję,ale chyba będe musiała zaryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871469 przez Cania
gabi28 wlasnie nie mam :( na allegro tez bym wolala nie zamiawiac, bo na pewno nie utrafię. A chciałabym tez taki ladniejszy niż zwykly bawełniany... Widzialam w H&M w galerii Tarnovia, tam jest dzial MAMA i dzial dla dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871473 przez gabi28
Cania będę musiała tam podjechac,ale chyba jeszcze z miesiąc poczekam bo mimo,że od jakiegoś czasu piersi mi nie rosną to jednak po porodzie może być całkiem inaczej.

idę robić naleśniki,dzisiaj brak weny w gotowaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871481 przez meniado
dziewczyny tak z innej beczki - co robicie na obiad? Bo na coś mam ochotę a sama nie wiem na co i może się zainspiruje Waszymi pomysłami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871486 przez Tija
Spaghetii :) szybkie i smaczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871488 przez Queen89
Hej :)

Tija u mnie też spaghetti dzisiaj króluje :)

W końcu spokojnie przespałam całą noc, jak miło :). Mała się gdzieś dziwnie ulokowała bo od 1,5 dnia kopie mnie gdzieś w dół i w ogóle na brzuchu jej ruchów wyczuć nie można..

U mnie zimno, wieje, chociaż nie pada, ja od rana chodzę jakaś rozżalona o wszystko i w końcu zasiadam do 3 rozdziału pracy mgr. Oby mi to jakoś poszło, bo zwariuję :)

Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871490 przez Ali
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie jeden dzień, a tu tyle do nadrobienia! :)
Co do ruchów dziecka, to ja nie mogę narzekać, bo mój synuś jest bardzo aktywny. Czasem aż się skarżę, że to boli. Moja mama zawsze mnie uspokaja, żebym się cieszyła, że taki żywy jest :) Ale naprawdę czasem jego kopniaki są tak mocne, że gadam sobie do niego, żeby się uspokoił, bo mamę to boli. Oczywiście nic to nie daje i może to śmieszne, ale wtedy staram się dużo chodzić, wręcz bujać na boki i maluszek się uspokaja.
Odebrałam sobie w końcu wczoraj wyniki i glukoza wygląda ok, ale ten trzeci wynik (po 2 h) mam strzałkę, że podwyższony, chociaż to tylko 140 (ale zakres jest <140). Także sama nie wiem, co o tym myśleć. Wizytę mam 15 kwietnia, także jeszcze tydzień...
Za to morfologię mam tragiczną. Wiem, że im wyżej w ciąży jesteśmy tym bardziej osłabiony organizm, ale troszkę mnie to zaniepokoiło. Ale tłumaczę sobie to tym, że przed badaniami byłam chora i tak naprawdę jeszcze nie jestem całkowicie zdrowa. No i na dodatek wtedy w nocy lała mi się krew z nosa, więc wynik może być z tego powodu sfałszowany. Dla świętego spokoju, skoczę sobie chyba jeszcze w piątek i powtórzę samą morfologię.
Agnilla wczoraj dostałam w końcu paczkę z tej apteki, co poleciłaś. Ale mnie to ucieszyło :) Taki oto ręcznik będzie miał mój synuś :) ale muszę kupić jeszcze jeden taki specjalny z kapturkiem.


A mam pytanie dziewczyny! Kupowałyście już termometr dla maluszka? Bo ja myślę o tym elektronicznym. Nawet dzisiaj jest w promocji na allegro i chyba się skuszę. Tu macie linka, jeśli którąś by to interesowało.
allegro.pl/termometr-elektroniczny-do-uc...uls-i4098969894.html

I jeszcze jedno pytanie o podgrzewacz. Mam butelki 2 małe z tommee tippee i 2 duże i tak się zastanawiam, czy muszę kupić specjalny podgrzewacz z tej samej firmy, czy taki uniwersalny też będzie dobry? Orientuje się tutaj ktoś? :)

Pozdrawiam serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl