BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #797817 przez helenne
Bo my mamy po co chdzić a u Ciebie jest wszystko ok więc nie ma potrzeby :) spokojnie marzenka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797819 przez gabi28
Dziewczyny,mam pytanie.Nie mam żadnych jeszcze badań zrobionych. Czy mam czekac aż mi ginekolog wypisze skierowanie na nie czy może mam iśc do lekarza rodzinnego i poprosic o to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797820 przez helenne
Czekaj na wizytę u ginekologa i poproś ,a zresztą sam Ci wypisze ja mam wizytę jutro i dopiero jutro dostane skierowanie więc spokojnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797821 przez marzena25
Ginekolog ci zleci sam, chociaż u mnie było tak że chodzę prywatnie do gina i w ośrodku w którym chciałam zrobić badania nie przyjęli skierowania bo jest od innego lekarza i rodzinny musiał mi wypisać swoje jeszcze raz na to samo.ale jeszcze nie robiłam badań poczekam jak bedzie bliżej wizyty u gina

helenne nio masz rację w sumie,:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797825 przez Agnilla
malwa, mnie codziennie boli co innego ;) powoli się przyzwyczajam, ale nie mówię, też gdzieś w środku mam obawy, choć staram sie o tym nie mysleć
dziś mnie tak strasznie pół nocy bolały plecy, teraz troche odpuszcza, ale rano była masakra :dry:
co do badać marzena, to super, że je wcześniej zrobiłas. ja nie zdążyłam, bo zanim postanowiłam, że je zrobię to zaszłam w ciążę :) wcześniej badałam też tarczycę i inne hormony, bo nie mogłam zajść i szukałam przyczyny
o ile się nie mylę, to jeśli się nie chorowało na toxo i cmv to trzeba je powtórzyć za jakiś czas, ale nie wiem kiedy. ja na toxo też nie chorowałam, więc pewnie będę powtarzać
co do HIV to nie ma na tym który to partner, mój tez jest moim pierwszym ;) ale mój wynik wyszedł ujemny to i wiadomo, że on zdrowy ;) kiły i wzw C nie robiłam

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

jak macie skierowanie na badania, to faktycznie najlepiej wykonac je blizej wizyty, zeby byly swieze.
marzena, ja juz ustabilizowalam swoje wizyty, mialam 3 pierwsze co 2 tyg, teraz mam dopiero 20.12 genetyczne i idziemy juz szukac, moze cos mdz nogami sie ujawni ;) roznie to bywa, znam laske co poznala plec w 12 tc a i taka co do konca nie znala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797902 przez ilona88
Ja pierwszą wizytę miałam po terminie @ ale, że było za wcześnie na USG więc gin kazał przyjść za dwa tygodnie, druga wizyta był tylko pęcherzyk więc wizyta za kolejne dwa tygodnie, trzecia wizyta było serduszko. Teraz po dwóch tygodniach mam kolejną wizytę czwartą ale to dlatego, że 6 lat temu miałam ablację i musiałam zrobić wszystkie badania kardiologiczne no i te z krwi, które zlecił mi gin. Ja na szczęście nie płacę za badania bo mam pakiet medyczny w Lux Medzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797904 przez ilona88
A co do miziania to ja też nie dostałam zakazu, gin powiedział, że mam nie męczyć męża i się z nim kochać bo on kawał dobrej roboty zrobił i nagroda mu się należy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797920 przez helenne
no tak...ale ja miałam plamienia i silne bóle...stąd moj zakaz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797947 przez ilona88
Ja odkąd wiem o ciąży to przytulaliśmy się tylko dwa razy i za drugim miałam brązowe upławy ale następnego dnia miałam wizytę u gina i było wszystko ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798045 przez Agnilla
Widzę laski, że idziemy na rekord :D u nas też szału nie ma, zresztą jak ja tyle spię i ciągle mnie coś boli :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798089 przez ilona88
Ja mam siłę tylko rano jak sobię dłużej pośpię bo wieczorem o 21 to już śpię. Mój mąż jest bardzo wyrozumiały i nie naciska. Biedny trochę no ale my też się męczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798194 przez Agnilla
no dokładni, trochę mam wyrzuty sumienia, ale mam się zmusić :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798199 przez ilona88
Jakoś przetrwamy:) mam tylko nadzieję, że II trymestr będzie dla nas przyjemniejszy. Mi dziś pęka głowa. Przykleiłam Apap Ice na czółko ale nic nie pomaga:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798205 przez helenne
Ja dzis znow leze cały dzień jutro zobaczymy ile jeszcze. Czekam tez do 2giego trymestru. Oby przeszło bo klientki na mnie czekaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798220 przez Agnilla
nowy rok nadejdzie wraz z lepszym samopoczuciem :)
chyba powinnam raczej napisać, że lepsze samopoczucie nadejdzie wraz z nowym rokiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl