BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #798252 przez ilona88
Póki co ja już w łóżku. Nie mam siły nawet z mężem tv oglądać....masakra dziewczyny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798259 przez Agnilla
uuu a dziś same finały, top chef, bitwa o dom :) idź spać, obejrzysz powtórki albo my Ci zdamy relacje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798351 przez margollka
Czesc dziewczyny. melduje sie po stresujacym dniu... powiem tyle moj przelozony to paltant do potegi n-tej!!! staram sie nim nie przejmowac ale to nie jest zawsze takie latwe w praktyce jak sie wydaje w teorii... Helenne ciesze sie ze juz w domku jestes, mam nadzieje ze lepiej sie czujesz.
Witam nowe dziewczyny :)

Malwa, ja tez jestem w Anglii. Nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze... mnie tez brzuch bolal, poznej posladek, pozniej kosc ogonowa, teraz nawet jak wstane z pozycji siedzacej lub lezacej i zaczynam chodzic to mnie boli pupa i ogolnie kosci w miednicy ale z czasem sie do tego przyzwyczajasz i zapominasz w pewnym sensie o tym albo po prostu to przechodzi a przychodza nowe dolegliwosci... No chyba ze jest to bardzo nasilony bol, albo cos nagle zaczyna sie dziac to wtedy zglaszaj sie do lekarza..pisalas ze czekasz na tel/zapro od poloznej na wizyte...ja musialam zadzwonic i sie sama umowic na wizyte wiec sie upewnij jak to jest, ale jesli GP Ci powiedzial zeby czekac to czekaj. nie wiem czy Ci dali w przychodni kwestionariusz do wypelnienia i pojemniczek na mocz...jesli nie to warto o to zapytac...kwestionariusz mozesz wypelnic w domu wiec nie bedziesz niewaiadomo ile siedziec u poloznej, ta pierwsza wizyta i tak trwa ok.godziny....

nie stresuj sie...ja tez panikowalam na poczatku bo tu dziewczyny pisza co chwile ze byly u lekarza a Tobie sie wydaje ze czekasz cala wiecznosc i nic sie nie dzieje...jak przeczekasz pierwsze 2 tyg to pozniej czas szybko mija...mi juz zostaly niecale 3 tyg do pierwszego usg :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798471 przez gabi28
Dzień dobry.

Dzisiaj widzę,że tutaj pustki.

udało mi się jednak wcsinąc na wizyte u lekarza,co prawda nie będę miała robionego usg ale może Pani doktor odpowie mi na kilka pytań które mnie nurtują i zleci zrobienie baddań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798510 przez marzena25
Cześć dziewczynki i witam tez nowe mamuśki :) :). ilona88 mnie też wczoraj głowa bolała ale poleżałam na chwilę wypiła wody i przeszło, zresztą wczoraj miałam zakręcony dzień zgubiłam telefon na zakupach tzn tak mi się wydawało okazało się ze wyciągnęłam go z torebki jak tylko przyszłam do domu i położyłam w miejscu którym nigdy nie kładę ale stres był masakryczny zwłaszcza że to nowy telefon , w ogóle ostatnio wydaje mi się że mam problemy z pamięcią taka jakoś rozkojarzona jestem.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798738 przez helenne
Dzień dobry , melduję się po wizycie, nie zrobiła mi USG dała mi tylko skierowanie na badania następne USG już genetyczne 19.12 więc tak jak u Agi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798782 przez gabi28
i ja się melduje...
jestem po wizycie,trafiłam na cudowną Panią Doktor-poprowadzi moją ciążę. Obecnie jestem w 4tyg i 6 dniu ciązy. nastpena wizyta 10 grudnia. wtedy wszystkie badania.Ze wzgledu na moja chorobę genetyczną moje wizyty u Pani Doktor będą czestsze niż innych pacjentek. Poza tym obiecała rozpytac u swoich kolegów o dokladne badanie genetyczne,będę miała robione albo w Krakowie lub w Katowicach. Kazała mi byc dobrej myśli i powiedziała,że zrobi wszystko by ciąża była donoszona i dzidziuś zdrowy. Trochę jestem uspokojona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798814 przez ilona88
Cześć dziewczynki,
gabi28 to super, bądź spokojna i jak najmniej stresu.
Helenne ja mam w poniedziałek wizytę u gina i mam nadzieję, że też przed świętami będę miała genetyczne.
Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798900 przez Agnilla
Gabi fantastyczne wieści :kiss:
helenne to genetyczne masz dzień przede mną :) to musi być tydzień dobrych wieści :)
Ilona powinna mieć 18.12 a marzena 17.12 i będziemy dzień po dniu chodzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798926 przez marzena25
ja wizytę mam 12 grudnia może wtedy mi zrobi :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798935 przez Agnilla
marzena o ile dobrze liczę na szybko, to będziesz w trakcie 11 tc, nie znam się na tyle, czy do tego usg musi być skończony 11tc? zaraz zalukam ;)
edit: Badanie ultrasonograficzne w 11-13 tyg. ciąży + 5 dni ze statystyczną oceną ryzyka wystąpienia zaburzeń genetycznych ( tzn. zaburzeń ilości chromosomów)
ja rozumuję, że musi być skończony 11 tc, ale lekarz na pewno będzie wiedział co robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799093 przez helenne
Ejjj...dziewczyny wiecie że u mnie w szpitalu to genetyczne kosztuje aż 300zł!!! mega drogo... a prywatnie 355 z dopplerami i testem biochemicznym krwi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799130 przez gabi28
helenne to to badanie genetyczne nie jest na NFZ czyli za darmo? naprawde się płaci wszędzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799151 przez marzena25
Agnilla nio dobrze liczysz jak bede na wizycie w czwartek a w piątek bedzie 11 tydzień to pewni ebedzie za wcześnie skoro musi być skonczony 11 tydzień

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799205 przez helenne
gabi u mnie w mieście wszędzie płatne... bezpłatne od 35 r.ż...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl